Niedziela, 05 lipiec 2020, Imieniny: Karoliny, Antoniego, Filomeny
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
18°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 77
Clouds
17°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 77
Clouds
19°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 77
Clear
19°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 77
Clear
17°
Wiatr: 3.564 km/h Wilgotność: 89
Clouds
18°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 77
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
03.06.2020, 16:07 | czytano: 1483

Awaria naprawiona, Zakopane znów ma wodę

Arch. Podhale24.pl

Wczoraj do późnych godzin wieczornych trwały prace naprawcze na sieci wodociągowej w Zakopanem. Roboty przeciągnęły się, trwały dłużej niż zapowiadano i mieszkańcy zaczęli narzekać na brak wody. Pozbawieni jej byli mieszkańcy dużej części miasta.

Dziś SEWIK Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa Sp. z o.o. w Zakopanem przeprosiła za wynikłe z tego faktu niedogodności. "Jednocześnie informujemy, że prace te były niezbędne i musiały zostać wykonane" - poinformowano.

Przerwa w dostawie wody lub spadki ciśnienia występowały przy ulicach: Makuszyńskiego, Żeromskiego, Goszczyńskiego, Orkana, Na Wilcznik, Kasprusie (powyżej nr 50), Ks. Stolarczyka, Pod Lipkami, Droga do Białego, Za Cieszynianką, Małe Żywczańskie, Andrzeja Struga, Droga do Wantuli, Droga do Daniela, Strążyska, Regle, Bogdańskiego, Skibówki, Kościeliska, Kościelna, Za Strugiem, Wojciecha Brzegi, Mraźnica, Droga na Buńdówki, Droga do Walczaków, Ubocz, Generała Sosnowskiego, Powstańców Śląskich, Polana Szymoszkowa, Sobiczkowa, Sobiczkowa Bór, Czajki, Nędzy Kubińca, Gładkie, Kaszelewskiego, Polna, Klimka Bachledy, Grunwaldzka (od Tetmajera do Makuszyńskiego), Ornak, Zająca, Marusarzówny, Modrzejewskiej.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Pike piwo19:17, 3 czerwca 2020
No preview mogli brać wodę z ujęcia za oczyszczalnia ,Dyer. twierdzi że można pić
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij