Wtorek, 04 sierpień 2020, Imieniny: Dominika, Protazego, Jana
Zakopane i okolice
Clouds
21°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 60
Clouds
17°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 60
Clouds
23°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 60
Clouds
21°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 82
Rain
23°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 71
Clouds
23°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 60
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
05.06.2020, 12:29 | czytano: 7656

Kampania wyborcza na nowotarskim Rynku

zdj. Podhale24

NOWY TARG. Na Rynku pojawili się zwolennicy Rafała Trzaskowskiego. Zbierają podpisy pod listami poparcia jego kandydatury na urząd Prezydenta RP.

Wybory prezydenckie odbędą się 28 czerwca, czyli za 3 tygodnie. Druga turę zaplanowano na 12 lipca.

Kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski złożył w czwartek w Państwowej Komisji Wyborczej wniosek o rejestrację swego komitetu wyborczego. Oficjalna zbiórka podpisów pod kandydaturą Trzaskowskiego rozpoczęła się w środę po południu. Wczoraj podpisy pod jego kandydaturą zbierane były w Zakopanem.

s/
najnowsze informacje
komentarze
Rzyg10:05, 13 czerwca 2020
Nie dziwie się ze garstka ludzi. /.../
Góralka05:15, 7 czerwca 2020
Wstydzę się góralezakim wy chcecie głosować Trzaskowski to chańba narodu donosiciel brukseli wartości moralne zerowe. nie dotrzymujący żadnych obietnic wstyd wstyd ci co na niego to nie. górale
Decal20:09, 6 czerwca 2020
barry- ale co mi z sokowirówką wyjeżdzasz? To może przypomnę fakty: roczne koszty utrzymania Konorowskiego to ok. 170 mln. Dudy jedyne 30 mln więcej. 200 mln rocznie! Chyba wolę do 170 mln dorzucić sokowirówkę niż dać 30 mln więcej Dudzie. Jakieś pytania?
nie ślepy19:38, 6 czerwca 2020
do @ Nie ślepy: chciałbym, żebyś się *** nie podpisywał moim nickiem! Swoje wyPOciny nie POtrafisz inaczej POdpisać, tylko małPOwać od innych?!
joanna12:12, 6 czerwca 2020
Dla mnie jedyny autorytet na głowę państwa to ---------------ZBIGNIEW STONOGA ------------
KN09:34, 6 czerwca 2020
Same mochery na tym placu i ci sami co byli w Zakopanem ktoś musiał by być chory żeby na niego glosowac...
NIVEA07:44, 6 czerwca 2020
do taka prawda- ty nie masz zupełnie pojęcia co to jest masturbacja a o orgażmie dowiedziałaś sie z filmów ale glosuj na kogo chcesz wolny kraj
Doba zmiana to Rusłana07:17, 6 czerwca 2020
Najwyższa pora skończyć z tym dwupakiem politycznym.

Jedyny rozsądny wybór to - Krzysztof Bosak

Obejrzyjcie na You Tube "Agenci Mossadu w polskich służbach".
Zobaczcie jak głosuje "zacny" poseł z Podhala. To wszystko dzieje się dziś!
Jasiek06:01, 6 czerwca 2020
Odnoszę wrażenie,że te wszystkie pozytywne komentarze dla p. Trzaskowskiego,pisze jedna osoba.Więc nie ma się co szarpać,ten pan na Podhalu niczego nie ugra.
barry23:14, 5 czerwca 2020
@Decal Komorowski urząd prezydenta sprowadził do złodzieja sokowirówki. A Trzaskowski ma szanse sprowadzić do szamba w Wiśle.
ja i sąsiad23:09, 5 czerwca 2020
Do sąsiad i ja Przecież cały czas PO mówi o likwidacji 500+. Nie okłamuj ludzi lub nie wierz manipulacją bo siejesz kłamstwa. Dobrze wiemy że jak dojdzie PO do władzy to zlikwiduje wszystko co dał PIS. A wtedy zacznie się płacz. Tylko że będzie za późno. Dziwi mnie krótka pamięć społeczeństwa kiedy mówiono że pieniędzy nie ma i nie będzie. PIS już przez 5 lat ma i daje zwykłym ludziom nie bogaczom żeby mieli jeszcze więcej.
...23:07, 5 czerwca 2020
Jedna z pań to się chyba wstydzi własnych poglądów.
Jak pomyślę ,że kiedyś była opiekunką mojego dziecka to mnie skręca. Na szczęście uznała, że za mało u mnie zarabia i z dnia na dzień zostawiła wszystko pojechała za wodę do lepiej płatnej pracy, szkoda, że tam nie została...
Nie ślepy22:33, 5 czerwca 2020
Jasne. Trzaskowski nie dobry. A co te dziady z PiS dobre? Czego się nie tkną to zepsują. Obsadzili Lot swoimi sługusami, to co drugi samolot opóźniony, albo odwołany. Wyrazili zgodę na używanie pestycydów zakazanych w unii, to rolnicy łopatami zbierali pszczoły z pól. Milionowe straty na samym niezapylonym rzepaku. Dorwali w swoje łapska stadninę w Janowie, co zabory i wojny przetrwała, rozwalili w rok. Tylko tknęli dyplomacji, to tak wstaliśmy z kolan że jesteśmy wyautowani z europejskiej polityki. Z armii zostały jakieś wióry, a po lasach biega grupka amatorów i pokrzykuje *** bo nawet naboi do broni im nie dają. System edukacji rozłożyli na łopatki. Z policji zrobili sługusów do ochrony i zastraszania protestujących. O służbie zdrowia nawet nie wspomnę, bo nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Z parlamentu zrobili taką szopkę, że niedługo turyści zaczną się zjeżdżać żeby zobaczyć ten cyrk na własne oczy. Z telewizji i radia publicznego zrobili jakąś parodię, gdzie nawet prognoza pogody to same kłamstwa. A już szczytem jest zlecenie reformy wymiaru sprawiedliwości komunistycznym aparatczykom. Kłamią, manipulują, oskarżają, *** dzień i noc uprawiają prostacką propagandę. A to wszystko w imieniu całego narodu, choć ponad 80 procent nigdy nie głosowało na ten antypolski twór. A ktoś tu jeszcze śmie pisać o PO i PSL? Pięć lat Kaczyński rządzi, ukarali choć jedną osobę z PO PSL za cokolwiek? To może nos w sos i pomówmy o aferach w ostatnich 5 latach. Niestety nie zliczę, za dużo tego jest. Część z was kupili za plusy, innych ogłupili propagandą, a jeszcze innych w ryzach trzyma kościół kolaborujący z PiSem. Uczą was pluć na Unię. Gdyby nie unijne fundusze to byście gorzko zapłakali miłośnicy PiSu kiedy do garnka i za te 500+ nie byłoby co włożyć. Powinniście się wstydzić za wspieranie ludzi którzy ten kraj niszczą.
Decal21:58, 5 czerwca 2020
Zagłosuję na każdego byle nie Dudę. Ktoś tam na górze powinien jednak kontrolować lepkie łapki biało-czerwonej drużyny prezesa, a prezydent z ich ugrupowania tego, jak widać nie robi. Szczególnie ten prezydent, który sprowadził urząd pierwszego obywatela RP do roli narciarza, sługi prezesa, człowieka wiecznie wycierającego kolana, bez ikry, woli, niezależności i własnego zdania. Każdy kandydat jest lepszy od Dudy i każda partia polityczna w tym kraju jest lepsza od PiS.
Stanisław21:40, 5 czerwca 2020
Jednak w NT ludzie mądrzy bo tłumów nie było. A ci co się wstydzili to chodzili do biura.
Wernyhhhora21:23, 5 czerwca 2020
Tyle lat już żyję i nadziwić się nie mogę, że są ludzie modlący się do Boga,wyznający wiarę nakazującą miłość bliźniego i równocześnie plujący nienawiścią i jadem, gotowi za 500+ sprzedać bliźniego swego.
Gdy rozum śpi, budzą się upiory.
Czas na sromotną klęskę pis.
taka prawda21:07, 5 czerwca 2020
W życiu nie zagłosuję na tęczowego prezydenta który wprowadzi mi seksedukatorów do szkoły aby moje 12 letnie dziecko uczyło się masturbacji. Andrzej Duda to właściwe i jedyny kandydat z pośród wszystkich.
sąsiad i ja21:01, 5 czerwca 2020
Nie straszcie pisowcy odbieraniem 500+ itp, bo po pierwsze nie jest to w gestii prezydenta, a po drugie nikt by się już teraz na to nie odważył - za bardzo naród już od tego uzależniony. Niezależny od rządu prezydent będzie patrzył na ręce rządowi, żeby nie zabrakło na ten cały socjal. Paradoksalnie wygrana Dudy nie daje takiej gwarancji, bo do następnych jakichkolwiek wyborów będzie ponad trzy lata i PiS może zrobić wszystko, bo o nic już nie będzie musiał zabiegać u swojego elektoratu.
Antoni20:51, 5 czerwca 2020
Antoni do bary. Zobacz sobie ile zarabiają w ratuszu w Warszawie za rządów Trzaskowskiego, a później pisz że kłamie. Kłamcami to są PO-PSL a 8 lat ich rządów to dowód na to.
haha20:41, 5 czerwca 2020
Nazwisko Trzaskowski kojarzy mi się z szambem wylewanym do Wisły.
Dziadek20:34, 5 czerwca 2020
Wstydem to by był Trzaskowski na kolanach przed Merkel oddający nasze pieniądze z 500 300 i 13 emerytury. Tylko Andrzej Duda i to w pierwszej turze!
ppf20:17, 5 czerwca 2020
naprawdę prawy i sprawiedliwy
,,Chamska hołota''to i tak łagodne określenie wydawało się że po ,,naćpanej hołocie'' wiekszego bydła w sejmie nie da sie zrobić
PAL20:10, 5 czerwca 2020
barry
Podobnie Tusk z Komorowskim zarzekali się że niepodniosą wieku emerytalnego
Zatroskany
PO ci Prezydent Polski jak w Berlinie czy w Paryży też jest Prezydent
kodowiec19:59, 5 czerwca 2020
Może nie wygramy bo Trzaskowski też jest słabym kandydatem ale będziemy walczyć.
Polak Mały19:56, 5 czerwca 2020
Pieńicie się jak dzieciaki o tego prezydenta. A prezydent w tym kraju jest tylko funkcja głównie reprezentacyjna. Nic nie może. Jego weto jest to umotywowany wniosek przekazujący Sejmowi ustawę do ponownego rozpatrzenia. Sejm może to weto odrzucić większością kwalifikowaną 3/5 głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów. Weto prezydenckie nie ma charakteru selektywnego ? Prezydent nie może zakwestionować tylko niektórych przepisów, musi kwestionować całą ustawę. Kto by nie został nic to nie zmieni.
chciwiec19:56, 5 czerwca 2020
Berek weż się do pracy to wypracujesz sobie emeryturę, czas pobrudzić rączki.Jak popracujesz 50lat i otrzymasz 1500zł emerytury też będziesz szukał złodzieja który cię okrada.
Dość wstydu19:13, 5 czerwca 2020
Biuro na Kościelnej- byłam podpisałam.
Mam dość!19:11, 5 czerwca 2020
Do wszystkich, którzy boją się pochodów LGBT- najbliższy w czwartek, w NT także...
berek18:52, 5 czerwca 2020
chciwiec - kto ci co ukradł? PO dzieliło się cudzymi pieniędzmi, ale między siebie, a podatki trzeba płacić a nie oszukiwać.
barry18:44, 5 czerwca 2020
Antoni
Kłamiesz /.../ . Nic takiego o likwidacji 500+ pan Trzaskowski nie mówił- wręcz przeciwnie. Nie łżyj człowieku bo to grzech
nie ślepy18:38, 5 czerwca 2020
Nie widzę na zdjęciu POsłanki z Zakopanego...ona pewnie chodzi z bilbordem swojej kandydatki na "prezydętkę"...teraz samą dętkę... bez POwietrza! U peowców wszystko można, nawet POdpalić Polskę byle swojego poprzedniego "kapcia" zamienić na nowego kandydata,czyli nadętego, napompowanego do granic wytrzymałości bufona! Taka zmiana przebitej dętki w czasie jazdy(dziś całej oPOny). Dobrze, że Wisła płynie w drugą stronę, bo nie dopłynęły do nas owoce jego rządzenia w Warszawie!
A na rynku akcja oddolna "młodzieży ZSMP" POd hasłem...młodzież zbiera POdpisy dla naszego kandydata!
Całej akcji oczywiście towarzyszy zawodzenie i ujadanie w komentarzach na tej stronie jego POtencjalnych wyborców! A najpiękniejsze jest to, że dalej tak będą ujadać PO wyborach!
Frankenstein18:26, 5 czerwca 2020
Pudka przystojniak to i zwolennicy piękni i młodzi.
Szkoda że nie mogę podpisać.
Nowotarzanka18:25, 5 czerwca 2020
Do M :
Zapraszam w sobote do Łopusznej na 10.30
117km18:12, 5 czerwca 2020
O Boże widzisz i nie grzmis
M.......18:02, 5 czerwca 2020
Czemu nikt w mniejszych miejscowosciach nie zbiera podpisow.Chetnie moja rodzina podpisze sie pod Trzaskowskiego.Moze mozna przez internet.Gdzie mozna znalesc wzor karty do podpisow.Wrreszcie jakis przyzwoity kandydat a nie ten Duda.
do Antoni17:38, 5 czerwca 2020
do Antoni - o nagrodach dla swoich to najlepiej zapytać byłą premier Szydło - jak to powiedziała: te nagrody nam się należą.
PL17:38, 5 czerwca 2020
@fan.Bardzo chętnie oddam cały ten dobrobyt pisowski , wrócę te astronomiczne podwyżki płac które otrzymałem w ostatnich latach.Tylko niech oni zatrzymają tą inflację,niech oni przestaną łupić tymi podatkami,niech oni przestaną w ogóle mi pomagać bo już człowiek boi się iść do sklepu czy apteki że cała wypłata tam zostanie.
Antoni17:25, 5 czerwca 2020
Trzaskowski już zapowiedział że zlikwiduje 500+, 300+, 13 emeryturę. I tak się zastanawiam to gdzie te pieniądze pójdą? Może na podwyżki, premie i nagrody dla swoich? Wiem jedno, zwykli ludzie tych pieniędzy już nie zobaczą.
chciwiec17:18, 5 czerwca 2020
Jedyna wieś łasa na pisowską darmochę na którą składają się wszyscy uczciwie pracujący i płacący podatki obywatele to N .TARG. Nie sztuka dawać cudzą krwawicę, sztuką jest dać coś od siebie, podzielić się swoimi milionami a potem się chwalić hojnością.Kochani i wspaniałomyślni rządzący państwem, chociaż byście ozłocili tych chciwych nowotarżan, to wybory wygra w pierwszej turze z dużą przewagą Rafał Trzaskowski, czy wam się to podoba czy nie.Przepraszam uczciwie pracujących mieszkańców N.Targu nie liczących na darmochę ani żadną jałmużne,głosujących zgodnie ze swoimi poglądami oraz sumieniem.Niech żyją uczciwi i nie przekupni.
PL17:05, 5 czerwca 2020
I tak Trzaskowski nie wygra więc nie mam po co iść na wybory.
balbus17:00, 5 czerwca 2020
Besala //,wiadomo,że nas Polaków i Polskę można obrażać i szkalować itp ale tym wpisem podkreśliłem że Polska i Polacy od wieków są tolerancyjni, bez żadnych uprzedzeń co do wiary ,pochodzenia,rasy i koloru skóry, przyznam ,że za komuny z tym różnie bywało, wiec teraz na siłę szuka się problemu?
Upadający lewak16:50, 5 czerwca 2020
Trzaskowski słusznie obawia się że nie zdąży nazbierać głosów. Widząc na załączonym obrazku to do świąt Bożego Narodzenia nie zdążą.
ewa16:50, 5 czerwca 2020
DO ,,I ŻEBY NIE BYŁO,,
Super !!!
Zapomniałeś jeszcze o lotach Kuchcińskiego i ekipy...
Milionach wydanych na ,,badanie,, katastrofy smoleńskiej
Piotrowiczu
Pawłowicz
Pozdrawiam!!!
Dżela16:42, 5 czerwca 2020
Po co nam Trzaskowski jak mamy Merkel w Berlinie.
i żeby nie było16:42, 5 czerwca 2020
do PISowiec - co tak wyjesz i ludzi wyzywasz? prawda koli w oczy, na dodatek tak bełkoczesz na klawiaturze, że oprócz wyzwisk to nic konkretnego nie piszesz.
Miotonik16:37, 5 czerwca 2020
Jakie PO taki elektorat,dziady i tyle
KOD16:35, 5 czerwca 2020
Jest nas coraz mniej. Duda wygra i to będzie koniec nasz i PO.
Zenek16:25, 5 czerwca 2020
Ludzie przestańcie się podniecać tym gogusiem, zobaczcie jego ,,osiągnięcia,, w Warszawie i tyle w temacie ZERO spełnionych obietnic!!!I przestańcie chrzanic że będzie niezależny, zobaczciekto mu sponsorowal studia a po drugie Rafalek non stop pluje i skarży na Polskę, nie mowiac6juz o tym że sam napisał rezolucję przeciw Polsce!!
pniok16:15, 5 czerwca 2020
Prosiłem już żeby nikt nie używał mojego nicku . Tym bardziej dotyczy to osoby która popiera kandydaturę p. Trzaskowskiego - człowieka który w/g mnie zaprzepaścił swoją karierę polityczną dając wmanewrować się w wybory prezydenckie ( z góry jednak przegrane dla PO ) . Żadne czary - mary ( wymiana kandydata ) niczego nie zmienią ! I dzięki Bogu !!!
~~fan16:14, 5 czerwca 2020
zabrać tym wszystkim co zbierają podpisy kasiorkę, którą dostali od pis to zaraz zmądrzeją, chyba, że mają perspektywę więcej ukraść jak wygra trzaskowski..... hi hi hi
Besala16:10, 5 czerwca 2020
do 'balbus"
Takie poglądy już nie dziwią i nie oburzają, budzą wyłącznie współczucie!
Można PO lubić lub nie, można Rafała Trzaskowskiego cenić lub nie. I można to wyrazić dobitnie bez obrażania kogokolwiek. To, że starsze osoby angażują się w kampanię to powinno zawstydzać tych młodszych rechoczących przed komputerem! Tych "najmądrzejszych" zazwyczaj stać wyłącznie na anonimowe komentowanie i obrażanie. Cieszmy się, że są w Nowym Targu osoby mające odwagę publicznie zbierać głosy poparcia dla kandydata na prezydenta.
sierotaprl16:10, 5 czerwca 2020
my sami**,tu cę boli, ciebie też oderwali od koryta,że zaczynasz od wiary i kościoła ,w życiu choć raz dałeś na tacę , wolałbyś iść na egzekutywę partyjną ale to już przeszłość ,,to sa nevrati "
PiSowiec16:02, 5 czerwca 2020
Dio I zeby nie bylo!!!!
Liste to ma POKO jak z Zakopanego do Jastarni ciemnoto jak sie ma cos na sumieniu to nie pisz o innych
PL16:00, 5 czerwca 2020
Bardzo nieładnie tu się niektórzy wyrażają ,ale cóż jaki pan taki naród.Groźba utraty darmowej kasy wprowadza nerwowość i brak panowania nad językiem to widać.A ja jednak mam nadzieję że wszystko wcześniej czy później wróci do porządku pieniądze będą za pracę a nie za głosy przy wyborach.Prezydent będzie niezależny itd....
my sami15:50, 5 czerwca 2020
do balbus - i po tych wszystkich wyliczankach pójdziesz w niedziele do kościoła zasiądziesz w ławce zapewne i modły będziesz odprawiał
Jg15:43, 5 czerwca 2020
Bogdanowi znudził się kantor idzie do W-wy z Trzaskowskim, nawet z wykształceniem mu po drodze????
to ja15:26, 5 czerwca 2020
byłem święcie przekonany że w trakcie pandemii już nie ujrzę starych sprzedawczyków kodziarskich którzy za 30 srebrników są w stanie sprzedać Polskę?
ygrek15:24, 5 czerwca 2020
Siła razy moc. Strach się bać tej nowotarskiej Platformy. Tłum ludzi. Reszta w magistracie z Watychą włącznie. Cichaczem
chazar15:12, 5 czerwca 2020
jeszcze nie spotkałem i nie chcę spotkać na swej drodze takiego szczodrego i hojnego członka z partii oszustów który daje aż 20groszy polskich starszej Pani będącej w potrzebie a z drugiej strony dla pani gontarczyk TW Panna przekazuje 2mln zł która to działa na rzecz lgbt w Stowarzyszeniu Pro Humanum
i żeby nie było15:04, 5 czerwca 2020
PIS to wilki w owczej skórze. Jak Dudę wybierze naród na drugą kadencję to zobaczycie. Po sądach przyjdzie kolej na niezależne media, a gdyby nie one to kto z Was wiedziałby o:
1. Asystentkach Prezesa Glapińskiego z NBP, które zarabiały po 50-60 tysięcy miesięcznie
2. Aferze Banasia.
3. Aferze maseczkowej gdzie handlowano za grube pieniądze maseczkami.
4. Dwóch wieżach w Warszawie, "szeregowego" posła z Pis.
5. Wycince Puszczy Białowieskiej.
6. Aferze hejterskiej w Ministerstwie Sprawiedliwości.
7. Wpuszczaniu milionów ton węgla z Rosji, gdy się głaska po plecach górników.
8. Aferze get back, gdzie straty ludzi klika razy przewyższają długi tych z Amber Gold.
9. Misiewiczu.
itd. A karmi się ludzi ośmiorniczkami za czasów PO, które Polacy kupują masowo w dyskontach na wczasach w Chorwacji.
Musi być przeciwwaga dla rządu Pisu.
Andrzejx4815:04, 5 czerwca 2020
Ja tam wolę głosować na Pana Rafała Trzaskowskiego czyli jak na marionetkę człowieka bez moralnego kręgosłupa nie jakiego Dudę wolę popierać ludzi tolerancyjnych jak na aferzystów z PiS
dziadek15:03, 5 czerwca 2020
Trzaskowski na prezydenta i nareszcie koniec wstydu na cały świat, koniec sterowania głową państwa przez szeregowego posła.
LGBT -15:00, 5 czerwca 2020
Ralfi POdzieli los Kidawy i zostanie ze swoim gnojym w Warszawie.
sąsiad i ja14:58, 5 czerwca 2020
Brawo. Wobec wszelkich utrudnień robionych Trzaskowskiemu przez PiS zbierze się w całej Polsce dużo więcej podpisów niż potrzeba. Są ludzie, którzy będą w I turze głosować na kogoś innego, ale podpisują, bo trzeba pomóc kandydatowi, któremu jest trudniej.
ALI BABA14:29, 5 czerwca 2020
Lepszy ten kandydat niz szeregowiec malego czlowieka...pis to komuchy czystej krwi.
Szakal14:29, 5 czerwca 2020
Ta wybierajcie Trzaskowskiego, to będą codziennie parady LGBT po mieście goniły.

Ludzie, co Wy macie z tym przekręcaniem nazwisk? Nawet jeśli się Wam wydaje, że to zabawne - przypominam, że nazwisko podlega ochronie prawnej. Moderator.
sikorka14:26, 5 czerwca 2020
Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski nie dotrzymał 72 z 77 obietnic, jakie złożył podczas kampanii przed wyborami samorządowymi w 2018 r. Głosujcie na tego nieudacznika, propagatora ideologi lgbt ,autora słów ,,Polacy nic się nie stało"l wypowiedziane po zatruciu fekaliami Wisły i pół Bałtyku.
Pis14:20, 5 czerwca 2020
Wszyscy byle nie Duda
swój14:17, 5 czerwca 2020
to ten co jednym ruchem załatwił wszystkie kozy na wyspie wiślanej?
naprawdę prawy i sprawiedliwy14:16, 5 czerwca 2020
pan kaczyński powiedział do opozycji w sejmie: "chamska chołota", kolejny cytat tego klasyka po wcześniejszych: "gorszy sort", "zdradziecka morda", "spieprzaj dziadu". Widać, że środkowy palec posłanki lichockiej przy głosowaniu w sprawie 2 miliardów zł dotacji dla telewizji wcale nie był przypadkiem. Notabene w czasie gdy nie było pieniędzy na środki ochronne dla personelu medycznego szpitali poszło 2 miliardy dotacji dla państwowej telewizji. Pozdrawiam trzeźwo myślących o tym wszystkim co wyrabia pis
Zatroskany14:11, 5 czerwca 2020
Mamy dość ! Mamy dość !
Mamy dość Dudy , Kaczyńskiego , Paluchowej i tej całej pisowskiej obłudy.!
Mamy dość tej całej pisowskiej hucpy i zakłamania !
Mamy dość kolesiostwa i afer !.
Nieubłagalnie nadchodzi wasz koniec !
RAFAŁ TRZASKOWSKI NASZYM PREZYDENTEM !
CZAS NA ZMIANY !
Górale obudźcie się i przetrzyjcie swoje oczy !.
synUBeka14:11, 5 czerwca 2020
To zrobił Trzaskowski. Podsumowanie! 1. Ławeczka. 2. Szyba z taśmą w drzwiach. 3. Paletowy ogródeczek relaksu. 4. Plaża na Białołęce. 5. Degradacja Wisły aż do morza + oczyszczalnia Czajka. 6. Podpisik na ustawie o lgbt. 7. Tęczowe marsze lgbt z ośmieszaniem kultów religijnych i Kościoła. 8. 20 groszy dla babci. 9. Drogie płatne parkowanie w pandemii. 10. Hotele i kluby lgbt. 11. Urlopik w epidemii. 12. Stare kamienice po dzikiej reprywatyzacji - figa dla miasta i poszkodowanych. 13. Bezmyślne wycinanie drzew. 14. Duże lotnisko tylko w Berlinie. 15. Warszawska drożyzna i wyższe podatki. 16. Ignorowanie przedsiębiorców z niewiedzą ile firm jest w stolicy. 17. Były zasłużony targowiczan w Brukseli. 18. Pro liberalno-lewicowy charakterek. 19. Na dzień dobry groźby na dziennikarzy TVP ? zamach na wolność słowa
Nowotarżanka14:04, 5 czerwca 2020
Zapraszam w tę sobotę na herbatkę do Łopusznej na 10.30..;-))
aaa13:56, 5 czerwca 2020
do broda młody i piękny to już rządził i jak się to skończyło. pijemy jego piwo do dziś . zastanów sie co ci dał donek i pomyśl co nas może czekać pod rządami elyt pociotków SB i PZPR.
zły13:56, 5 czerwca 2020
@ja.Tysiące są teraz prezesami,właścicielami firm, na dyrektorskich stanowiskach(przekręty,afery mają z tyłu),córki,synalki byłych działaczy, sekretarzy na wysokich stanowiskach za komuny.,,Ustawieni,,są i tyle.A obecnie rządzący? Rodzice z klasy ,,robotniczej,, pochodzili?
klio13:42, 5 czerwca 2020
I znów się przybłędy przyplątały do miasta.Potrzebne LGBT,procesje z durszlakami na łbach,kablowanie do Brukseli,odebranie świadczeń,bo to niedojdy.Kasprowy odkupiony to można go już sprzedać.Kodziarstwo nowotarskie!
Broda13:41, 5 czerwca 2020
Bosak na prezydenta a nie jakiś tam Trzaskowski. Trzeba młodych i mądrych a nie cały czas niedorajdow.
Zibi13:34, 5 czerwca 2020
Nie damy zrobić tego z Polską co *** zrobił z Warszawą.Po drugie poczytajcie kto go sponsoruje -Soros a po trzecie peło juz rządziło i wiemy jak to wyglądało a jak chcecie robić na uchodźców i do 67 roku to jedzcie do Angeli!!itd.można wymieniać albo jak to powiedział *** bo co nam lotnisko w Polsce jak mamy w berlinie

Naruszenie regulaminu. Moderator.
ciekawska13:30, 5 czerwca 2020
gdzie i kiedy jeszcze mozna sie podpisac?
Lusia13:23, 5 czerwca 2020
Same *** tam stoją biorą od rządu 13-ki i podwyżki a zbierają podpisy na najgorszego kandydata do zgnojenia Polski widać jak Warszawę zgnoił; /.../ oni niech koronkę wezmą do ręki a nie listę z podpisami bo to my młodzi chcemy żyć godnie w tym kraju oni już swoje przeżyli. Banda *** i jeszcze pozują do zdjęcia masakra!!!

Naruszenie regulaminu. Moderator.
Fanted13:23, 5 czerwca 2020
Szkoda że nie było zapowiedziane, chętnie bym przyszedł podpisać, może w niedzielę powtórka?
jaja13:15, 5 czerwca 2020
Młodszych nie ma bo taka pora że są w pracy.
Ale i tak średnia wieku tych ludzi którzy zbierają tu podpisy jest pewnie z 20 lat mniejsza niż zbierających dla Dudy xD
Jestem za13:03, 5 czerwca 2020
Brawo!!!
ada12:55, 5 czerwca 2020
Proszę przejść po domach, chętnie podpiszę.
Henryk12:55, 5 czerwca 2020
Widać młodzież zaangażowana
cukierka dostałem od sorosza12:55, 5 czerwca 2020
Masa tych zwolenników. Śpieszę się bo mi miejsca NA LISTACH ZABRAKNIE. Nie piszę wersalikami , bo mnie główny administrator wykasuje , bo nie wolno , tylko malutkie literki , tak by nie było mnie za nich widać . Śpieszę się bo list zabraknie , a złożyłem w sztabie uroczyste przyrzeczenie ,że podpiszę , a taka fajna młoda zbiera te podpisy , a później tylko te *** będą zbierały , a może jeszcze jakiegoś cukierka od sorosza dostanę w nagrodę .On podobno bardziej łaskawy od Trzaskowskiego , który tylko 20 groszy nosi przy sobie , bo resztę ma na koncie na Kajmanach .
najprawdziwszy góral12:46, 5 czerwca 2020
Gdzie można jeszcze w najbliższych dniach podpisać w Nowy Targu.???
Zbierzmy dużo podpisów i dajmy świadectwo iż Podhale jest za Panem Rafałem.
Kp12:45, 5 czerwca 2020
Jaki kandydat - tylu chętnych...
ja12:42, 5 czerwca 2020
A ten z prawej strony gruby w okularach --- ciekawe co robi ? - były milicjant ---
pniok12:39, 5 czerwca 2020
Nowy Targ wybiera Trzaskowskiego! Chcemy godnego prezydenta a nie DługoPiS Prezesa!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij