Piątek, 07 sierpień 2020, Imieniny: Doroty, Kajetana, Donata
Szczawnica i okolice
Clear
17°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Clear
19°
Wiatr: 22.536 km/h Wilgotność: 91
Clear
15°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Clear
19°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 72
Clear
16°
Wiatr: 1.98 km/h Wilgotność: 86
Clear
16°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
14.06.2020, 16:51 | czytano: 9071

Kolizja w centrum

zdj. Michał Adamowski

NOWY TARG. Do stłuczki doszło na wyjeździe z ul. Kolejowej do Rynku.


Ludzie nie ucierpieli, ale jeden z samochodów został mocno uszkodzony.


s/
najnowsze informacje
komentarze
kierowca08:43, 16 czerwca 2020
Jak dla mnie to ten ogródek powinien być zlikwidowany. Niestety ludzie omijając go w dużej mierze zasłaniają widoczność. Do tego zaparkowane wzdłuż auta z piekarni i widoczność praktycznie zerowa. Trzeba czasami dobrze się wysunąć by zobaczyć czy coś jedzie. No ale to jest tylko moje spostrzeżenie
mąż11:05, 15 czerwca 2020
Kobiety jeżdżą najlepiej np.moja żona.Kocham życie i nie mam odwagi zaprzeczyć.
16latbezmandatu08:02, 15 czerwca 2020
Jeśli audi kierowałby pan artykuł brzmiał by tak : " Kierowca audi nie posiadał uprawnień do prowadzenia samochodu, gdyż stracił je wcześniej za jazdę pod wpływem alkoholu "
Cyc Malina07:17, 15 czerwca 2020
@ola teraz wyobraź sobie co by było jakby tyle kobiet było za kółkiem co mężczyzn, armagedon. Twoje tłumaczenie można porównać do tłumaczeń motocyklistów (przeważnie na ścigaczach) I również w ich przypadkach jakby było tyle motocyklistów co kierowców samochodów to faktycznie byliby wszędzie i to dosłownie. Także zluzuj trochę i nie wyzywaj kogoś że jest dnem bo nawet nie wiesz z kim piszesz.
ola22:08, 14 czerwca 2020
Zły --- ty *** zdarzyła się kolizja i tyle a setki innych wypadków z udziałem facetów to co -= alkohol .Twój komentarz to dno takie jak ty .Oby nie przytrafilo ci to samo .
Śliczny21:18, 14 czerwca 2020
Drooogie Pańcie.Nie kłóćcie się z nami o byle gie.. przed wyjściem z domu.Prośba ,,rozkaz,, pańci.Postaw półmisek na stole z owocami ja położyłem no i problem,kłótnia że nie postawiłem.Przez ten czas o byle gie.. mogły byś cie zrobić makijaż,fryz,obiad ugotować a tak to robicie podczas prowadzenia autka,brak skupienia no i bęc.
Zeleźniok19:49, 14 czerwca 2020
Mam kolegę, w szkole siedział w ostatniej ławce, prawo jazdy zdał za siódmym razem. Dziś jest "mistrzem kierownicy", nigdy się nie zatrzymuje tam gdzie jest znak stop, zieloną strzałkę pokonuje na pełnym gazie, o używaniu kierunkowskazów już nie wspomnę.
zły19:48, 14 czerwca 2020
Nie problem z autkiem tej Pani pewnie na rejestracjach obcych z Marsa(inne znaki tam są pewnie) .Zdrowie,życie innych tak.Problem z smart fonami przy uchu większość teraz na drogach ,,kierowniczek,,.Do ,,garów,, sorki tradycyjnie.Bo do innych czynności przez te smart fony ,,baby,, się teraz nie nadają,głowy je bolą(jakim cudem... puste?).
Widz17:56, 14 czerwca 2020
Tak jest jak się jedzie ,nie patrzy na znaki. Pani nie na naszych rejestrach . Szkoda audi. Więcej rozwagi . I patrzeć na znaki.
Nogaty17:48, 14 czerwca 2020
Się po dwnuastym podejściu do egzaminu jakoś się prawko, dostało (zdało). Są setki znaków na świecie,tylko jeden, jedyny,inny, konturami(nawet jak by z niego farba zlazła) taki sam wszędzie Na Grenlandii ,Australii, w Kórzewnikach,nawet na Wyspach Owczych,znaczy,STOP!! (zatrzymaj się,upewnij,droga wolna rusz) No cóż. Myślenie posiadaczy prawo jazd bez komóry przy uchu na drodze boli.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij