Piątek, 07 sierpień 2020, Imieniny: Doroty, Kajetana, Donata
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
18°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 82
Clear
19°
Wiatr: 22.536 km/h Wilgotność: 90
Clouds
16°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 82
Clear
19°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 72
Clear
17°
Wiatr: 1.224 km/h Wilgotność: 83
Clouds
17°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 82
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
22.06.2020, 09:42 | czytano: 5139

Wysoki poziom wody w rzekach i potokach na Podhalu (zdjęcia)

Wielki Rogoźnik w poniedziałkowy ranek

W Nowym Targu na potoku Czarny Dunajec, w Trybszu na Białce i ma Dunajcu w Sromowcach Wyżnych - na tych trzech rzekach w naszym regionie poziom wody przekroczył stan ostrzegawczy.

To wynik deszczowej pogody utrzymującej się w naszym regionie od blisko miesiąca oraz intensywnych opadów deszczu, która przyszły w niedzielę. Pozostałe rzeki i potoki w naszym regionie utrzymują się w strefie stanów wysokich, ale tendencja, póki co, jest rosnąca.

Prognozy pogody pokazują, że padać ma cały dzień, ale ze średnim lub niewielkim natężeniem. Deszczowa pogoda ma się utrzymać do środy, ale opady będą słabnąć.

r/ zdj. Michał Adamowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
kkk12:56, 22 czerwca 2020
Susza :)
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij