Wtorek, 04 sierpień 2020, Imieniny: Dominika, Protazego, Jana
Zakopane i okolice
Clouds
18°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 82
Clouds
16°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 82
Clouds
19°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 82
Clouds
20°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 82
Clouds
19°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 82
Clouds
19°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 82
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
08.07.2020, 14:18 | czytano: 2828

Rektor "Podhalańskiej" wybrany. Nie było niespodzianki

Dr hab. Robert Włodarczyk został nowym rektorem Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu na kadencję 2020-2024. Był jedynym kandydatem na to stanowisko. Głosowanie, w którym uzyskał większość głosów, odbyło się dzisiaj przed południem.

To drugie wygrane wybory dra Włodarczyka. W czerwcu został on wybrany na tymczasowego rektora uczelni, po tym jak jego poprzednik dr Stanisław Gulak został odwołany przez ministra nauki i szkolnictwa wyższego w wyniku tzw. afery plagiatowej.

Dr hab. Robert Włodarczyk był wspólnym kandydatem grupy Senatorów i Rady Uczelni na nowego rektora na pełną kadencję.

Za jego wyborem głosowali wszyscy spośród 26 elektorów Uczelnianego Kolegium Elektorów. Kadencja nowego rektora PPUZ w Nowym Targu rozpocznie się 1 września.

Rektor dr hab. Robert Wojciech Włodarczyk myśli o uruchomieniu kolejnych kierunków, takich jak informatyka i mechatronika, a także o poszerzeniu bazy dydaktycznej poprzez rewitalizację tzw. starego szpitala.

r/
najnowsze informacje
komentarze
Absolwentka12:04, 9 lipca 2020
Gratulacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij