Boiska do plażówki w COS Zakopane otwarte (zdjęcia) - podhale24.pl
Niedziela, 14 lipca
Imieniny: Marcelina, Ulryka, Bonawentury
Nowy Targ
Clouds
23°
Wiatr: 5.904 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
22°
Wiatr: 5.724 km/h Wilgotność: 35 %
Clouds
27°
Wiatr: 7.884 km/h Wilgotność: 78 %
Clouds
23°
Wiatr: 7.992 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
28°
Wiatr: 5.292 km/h Wilgotność: 47 %
Clouds
26°
Wiatr: 7.38 km/h Wilgotność: 67 %
Jakość powietrza
22 %
Nowy Targ
22 %
Zakopane
28 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 11 | 22 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 11 | 22 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 14 | 28 %
12.07.2020, 20:41 | czytano: 2422

Boiska do plażówki w COS Zakopane otwarte (zdjęcia)

Ogólnopolski Turniej Siatkówki Plażowej Mikstów „Volleyball Tatra Cup 2020” zainaugurował funkcjonowanie boisk plażowych na obiektach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem. Najlepsi okazali się Kaja Strużyk i Michał Rączka.

zdj. COS Zakopane
zdj. COS Zakopane
W turnieju wzięły udział 24 pary, które rywalizowały w systemie brazylijskim. Pogoda była iść wiosenna – od pełnego słońca przez mocno padający deszcz. W tych warunkach najlepszy okazała się para Strużyk/Rączka, która w finale pokonała Karolinę Kmitę i Mateusza Pazgana.

- To był świetny turniej, który pod względem sportowym i organizacyjnym absolutnie spełnił nasze oczekiwania – zgodnie stwierdzili uradowani zwycięzcy.

Trzecie miejsce zajęła para Martyna Kłoda i Mateusz Łysikowski.

Nagrody zwycięzcom wręczył m.in. dyrektor COS Mateusz Grzybowski oraz dyrektorzy COS OPO w Zakopanem i Szczyrku Sebastian Danikiewicz i Tomasz Laszczak.

Nowe boiska do siatkówki plażowej w COS w Zakopanem umożliwiają rywalizację do późnych godzin nocnych – dzięki sztucznemu oświetleniu. W sobotę zawodnicy udowodnili, że można w tym miejscu, w pięknej scenerii, organizować rywalizację w siatkówce plażowej w górach, a nie tylko nad morzem – do czego przyzwyczajona jest większość kibiców tej efektownej dyscypliny.

źródło: COS w Zakopanem
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas