Sobota, 15 maj 2021, Imieniny: Zofii, Nadziei, Berty
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
10°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 87
Clouds
10°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 87
Clouds
10°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 87
Clear
12°
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 87
Clouds
10°
Wiatr: 1.908 km/h Wilgotność: 91
Clouds
10°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
17.07.2020, 15:31 | czytano: 3987

W Zakopanem trwa wydawanie płynu dezynfekującego. Chętnych jest sporo (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak

ZAKOPANE. Zgodnie z zapowiedziami władz miasta, w budynku byłego Gimnazjum nr 2 trwa akcja dostarczania płynu dezynfekującego dla wszystkich mieszkańców Zakopanego. Rozdawane są także maseczki.

Jak mówił podczas niedawnej konferencji prasowej Leszek Dorula - "udało mu się zdobyć 300 tysięcy zł na zakup płynu do dezynfekcji rąk. To będzie około 20 tysięcy pojemników, czyli czyli dla każdego mieszkańca." - Podział płynu, jak i maseczek będzie etapowany, bo dostawy będą etapowane. Nie chcemy przywieźć całego tira na raz, ale żeby te dostawy były systematyczne, tak jakie będą potrzeby - tłumaczył burmistrz.

Płyn i maseczki wydawane są mieszkańcom Zakopanego od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 18:00. Wystarczy okazać dowód osobisty. Osoby, które nie mogą tego zrobić osobiście - proszone są o kontakt z MOPS-em.

s/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Ja22:06, 17 lipca 2020
W robali nas w problem a teraz dają.
Ciekawski20:16, 17 lipca 2020
Ciekawe dlaczego z tym pozyskaniem pieniędzy taka tajemnica , kto je to dał ? . A może celebryci , którzy czują się winni całej tej sytuacji do której się przyczynili . A druga sprawa gromadzenie ludzi w skupiskach przy wydawaniu tych płynów to prowokowanie losu , żeby wirus się rozprzestrzenił .
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij