Sobota, 17 kwiecień 2021, Imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 90
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
19.07.2020, 13:07 | czytano: 4228

Pielgrzymka Góralska na Jasną Górę odwołana

Powodem jest oczywiście epidemia koronawirusa. O tym, że tradycyjna pielgrzymka górali do Częstochowy w tym roku nie odbędzie się, przypominają po raz kolejny jej organizatorzy w związku z kolejnym telefonami i pytaniami o zapisy.

Pielgrzymka miała się odbyć w dniach 23-31 lipca. Na trasę tegorocznej wyruszy tylko kierownik pielgrzymki wraz ze skromną delegacją. Organizatorzy apelują jednak do wiernych, by nie dołączali się do grupy.

Przypominają też o możliwości duchowego pielgrzymowania w dniach 23-31 lipca na Bachledówce, o godz. 17:30 nabożeństwo, a po nim Msza Święta. Zachęcają też do wzięcia udziału w pielgrzymce autokarowej na Jasną Górę w dniu 31 lipca.

Drodzy Pielgrzymi

W związku z licznymi zapytaniami, przypominamy Jeszcze Raz, Iż tegoroczna Pielgrzymka Nie jest ... Opublikowany przez Pielgrzymka Góralska na JASNEJ Gore & nbsp; Poniedziałek, 13 lipca 2020

r/

najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij