Sobota, 15 maj 2021, Imieniny: Zofii, Nadziei, Berty
Nowy Targ i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 93
Clouds
11°
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 93
Rain
11°
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 93
Rain
15°
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 82
Rain
11°
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 93
Rain
10°
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
31.07.2020, 10:14 | czytano: 1796

MOK w Rabce-Zdroju zapewnia, że amfiteatr jest miejscem bezpiecznym

zdj. Piotr Kuczaj

RABKA-ZDRÓJ. "W związku z powtarzającymi się informacjami o zakażeniu wirusem SARS-CoV-2, na koncercie w amfiteatrze oświadczam, że Amfiteatr jest obiektem bezpiecznym, zdezynsekowanym, dostosowanym do realizacji imprez plenerowych, zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego" - napisała w przesłanym nam oświadczeniu Joanna Lelek.

- Żaden z pracowników Miejskiego Ośrodka Kultury w Rabce-Zdroju nie był zakażony, nie przebywa na kwarantannie, ani też pod nadzorem epidemiologicznym. Serdecznie zapraszamy do udziału w propozycjach kulturalnych realizowanych w amfiteatrze, stosując się do obwiązującego Regulaminu - dodaje dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Rabce-Zdroju.

Przypomnijmy, w połowie lipca br. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Targu poprosił o kontakt osoby, które w niedzielę 5 lipca brały udział w I Koncercie Finałowym Ogólnopolskich Obozów Artystycznych, odbywającego się w Amfiteatrze w Rabce-Zdroju. Powodem było potwierdzenie zakażenia wirusem SARS Cov-2 u kilku uczestników imprezy.

s/
najnowsze informacje
komentarze
7722:26, 31 lipca 2020
"Zdezynsekowanym"???
Podhalanin14:43, 31 lipca 2020
@Mieszkaniec R-Z
A to ciekawostka,Nowy Targ się rozwija tylko ciekawe w którym miejscu.Zawsze możesz się przeprowadzić do największej wsi na Podhalu.
Mieszkaniec NT, były mieszkaniec R-Z14:01, 31 lipca 2020
@Mieszkaniec R-Z, zastanów się co piszesz n/t NT.
rabek13:06, 31 lipca 2020
obiekt bezpieczny ale użytkownicy nie.
Mieszkaniec R-Z12:29, 31 lipca 2020
Rabka i tak się nie rozwija :)) z obecnym burmistrzem to jakaś maskara, inne miasta np Nowy Targ prężnie działa ale Nowy Targ ma burmistrza z klasą, aparycją i ambicjami który chce aby miasto wyglądało ... a w Rabce Burmistrz hmmmm no cóż nie każdy nadaje się do reprezentowania i działania. Jest tyle rzeczy do zrobienia w Rabce a mam wrażenie że się cofa.
Ja, nie byłabym taka pewna10:55, 31 lipca 2020
Skoro było zagrożenie potwierdzone pozytywnie, a sama dyreltorka, będąc na kwarantannie, spotykała się z innymi osobami, a które dalej przenosząc tego śmiecia na innych kręciły się po sklepach itp. To, ja nie wiem, gdzie był sanepid, gdzie dezynfekcja calego obiektu. Dlaczego, od razu nie podjęto stosownych kroków informacyjnych. Ukrywajcie dalej i chrońcie MOK i jej dowodzącą a Rabka, padnie wcześniej, nawet się nie spostrzeżecie.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij