Środa, 12 sierpień 2020, Imieniny: Klary, Lecha, Hilarii
Rabka Zdrój i okolice
Clear
13°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clear
16°
Wiatr: 12.888 km/h Wilgotność: 89
Clear
12°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Fog
14°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Clear
12°
Wiatr: 2.268 km/h Wilgotność: 89
Clear
11°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
31.07.2020, 18:03 | czytano: 2697

Nie ma koronawirusa w przedszkolu w Jurgowie

Urząd Gminy w Bukowinie Tatrzańskiej otrzymał wyniki badań na koronawirusa przeprowadzone wśród pracowników przedszkola i jego wychowanków. - Nie odnotowano żadnego nowego przypadku zarażenia koronawirusem - poinformowano.

Przypomnijmy, iż ponad tydzień temu Przedszkole Samorządowe w Jurgowie zostało zamknięte, gdy zakażenie COVID-19 potwierdzono u jednego z pracowników obsługowych. Wyniki przeprowadzone w przedszkolu nie wykazały jednak nowych zakażeń.

- Pomieszczenia przedszkola zostały poddane dezynfekcji i wszystko jest przygotowane na ponowne otwarcie. Decyzję w sprawie otwarcia przedszkola podejmie wójt gminy Andrzej Pietrzyk, w zależności od ilości chętnych dzieci. Bardzo prosimy o odpowiedzialne zachowanie i stosowanie środków ochrony - częste mycie i dezynfekcję rąk, noszenie maseczki ochronnej i zachowanie dystansu społecznego - informuje bukowiański samorządów.

oprac. r/ UG Bukowina Tatrzańska
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Marimat12:11, 1 sierpnia 2020
W całej sytuacji trzeba schylić głowę przed osoba która zachowała się odpowiedzialnie i szybko zareagowała odpowiednio do zaistniałej sytuacji.... Odpowiedzialność przede wszystkim
????????????
Maja22:54, 31 lipca 2020
Nikt z pracowników, ani obsługa ani nauczyciele nie zostali skierowni na badania, chociaż sie tego domagali... Co za władza! Gdzie zaxhwianie jakichkolwiek procedur?! Robią co im sie podoba! Powiedzmy w końcu STOP!
:(21:55, 31 lipca 2020
Dwa tygodnie temu zmarł mój sąsiad, 42 lata. Miał wypadek ....... był zarażony Covidem, Przyczynę śmierci wpisali jako "ŚWIRUS", choć przez niego nie umarł !!! Czy daje Wam to do myślenia ...Czy dalej będziecie brnąć w to G.... !!!!!
Janek20:56, 31 lipca 2020
Tak jak w leśnicy osrodek zdrowia był zamknięty A apteka nie..A połowa wsi ma kwarantanne..duża ilość z tego osób ma korone
stan18:35, 31 lipca 2020
Baju, baju, dlaczego nie wykonano testów wszystkich pracowników? To jest działanie nieodpowiedzialne. Co z tymi co nie mają objawów a mogą być zarażeni i wrócą do pracy. Ale najważniejsze, że urzędnicy są bezpieczni, to podstawa gospodarki.
...18:19, 31 lipca 2020
I super.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij