Gmina Kościelisko przygotowuje przedszkola do otwarcia (zdjęcia) - podhale24.pl
Zakopane
Clear
9°C
Clear
9°C
Clear
12°C
Clear
13°C
Clear
12°C
Clear
10°C
Kartka z kalendarza
07.05.2020, 21:27 | czytano: 3875

Gmina Kościelisko przygotowuje przedszkola do otwarcia (zdjęcia)

Część przedszkoli w gminie Kościelisko zostanie otwarta 11 maja. Placówki funkcjonować będą w zaostrzonym rygorze sanitarnym. Szczegółowe informacje rodzicom przekazywać będą dyrektorzy przedszkoli.

zdj. OSP Dzianisz Dolny
zdj. OSP Dzianisz Dolny
Rodzicom, którzy sami zapewniają opiekę swoim dzieciom, nadal przysługuje zasiłek opiekuńczy na dotychczasowych zasadach.

Na zdjęciach dezynfekcja przedszkola w Dzianiszu, wykonywana przez strażaków z OSP Dzianisz Dolny.


pk/zdj. OSP Dzianisz Dolny
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Co, gdzie, kiedy
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Aplikacja mobilna
Obserwuj nas
kwiecień
27
Niedziela
Imieniny:Teofila, Zyty, Żywisława
Kliknij po więcej