Niedziela, 25 październik 2020, Imieniny: Darii, Wilhelminy, Sambora
Nowy Targ i okolice
Clouds
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Rain
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Rain
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Rain
12°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 93
Clouds
12°
Wiatr: 3.456 km/h Wilgotność: 90
Clouds
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
26.08.2020, 20:46 | czytano: 6410

Uczniowie szkół średnich zaczną naukę 1 września. Prawdopodobnie

ZAKOPANE. Wygląda na to, że lekcje w liceach i technikach w Zakopanem rozpoczną się zgodnie z planem, czyli 1 września.

- Na dzień dzisiejszy deklaracje dyrektorów są takie, że 1 września rozpoczynamy naukę w szkołach, których organem prowadzących jest powiat. Przed nami jeszcze spotkanie z dyrektorami szkół i Sanepidem, na którym zostaną podjęte ostateczne decyzje - mówi starosta tatrzański Piotr Bąk.

Przypomnijmy, dziś wiceburmistrz Agnieszka Nowak-Gąsienica poinformowała, że gminne szkoły podstawowe w Zakopanem 1 września rozpoczną naukę w trybie zdalnym.

pk/
najnowsze informacje
komentarze
nj11:23, 27 sierpnia 2020
zrobili z ludzi bydełko posłuszne ! nosimy maseczki na rozkaz w sile rosna konfidenci i donosiciele wszelkiej maci ! Noszenie maseczek nawet w 1% nie chroni przed zadnym sztucznie nadmuchanym zarażeniem ! zapytajcie zwykłego lekarza z przychodni wiejskiej to wam powie !!!! Dziś ludzie są jak plastelina wszystko można z nimi zrobić !!!!
Świrus06:57, 27 sierpnia 2020
Ale panika... Covid groźny tak samo jak grypa, albo i nawet mniej, a przy grypie nie ma takiej paniki jak przy covid. Za kilka lat to jak ktoś będzie lekko przeziębiony, albo miał ból głowy to go zamkną w izolatce na miesiąc xD
A06:56, 27 sierpnia 2020
A szumowski na wczasach w Hiszpani a sam jeszcze mówił w lipcu ze odradza wyjazdy bo to nie jest bezpieczne haha ale was robią w walka. Jakoś dziwnym trafem dopiero od 1 września zamykają granice w Hiszpania!
Dudek22:15, 26 sierpnia 2020
Zaczną 1, skończą w połowie września jak pierwsze ogniska zarazy się pojawią.
powiatowy21:11, 26 sierpnia 2020
I słusznie Panie Starosto.
Niech się Pan tylko nie złamie w decyzji i nie skompromituje jak Pani viceburmistrz...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij