Czwartek, 13 maj 2021, Imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty
Szczawnica i okolice
Rain
17°
Wiatr: 7.956 km/h Wilgotność: 97
Rain
17°
Wiatr: 9.036 km/h Wilgotność: 97
Rain
13°
Wiatr: 8.28 km/h Wilgotność: 96
Rain
14°
Wiatr: 6.516 km/h Wilgotność: 96
Clouds
18°
Wiatr: 6.408 km/h Wilgotność: 89
Rain
11°
Wiatr: 5.688 km/h Wilgotność: 97
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
06.09.2020, 12:36 | czytano: 4926

Zapłonęła "Hrubo Watra" (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak

WITÓW. Na Polanie Biały Potok rozpoczął się Charytatywny Festiwal Outdoorowy dla Jaśka Ślusarczyka pod hasłem "Hrubo Watra".

Impreza potrwa cały dzień. W programie: wspinaczka, tyrolka, zorbing, warsztaty kreatywne i kulinarne dla dzieci, quady, elektryczne motory, zumba, przejażdżki konne, licytacje, koncert zespołu ALERGEN - a na zakończenie - wspólne ognisko.

Podczas imprezy prowadzona jest zbiórka pieniędzy na rehabilitację niepełnosprawnego Jaśka Ślusarczyka, który choruje na cytomegalię wrodzoną, dziecięce porażenie mózgowe, zaburzenia integracji sensorycznej i zaburzenia rozwoju mowy. "Przyjdź, dorzuć swoją kłodę do symbolicznego ognia dla Jaśka. Niech zrobi mu się cieplej, jaśniej" - zachęcają organizatorzy.

Zbiórka publiczna do puszek kwestarskich prowadzona jest pod patronatem Fundacji Dzieciom Wspólnota "Zdążyć z pomocą".

opr.s/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
:)00:55, 7 września 2020
Fajni ludzie to zorganizowali.Zdrówka Jasiu i Wam organizatorzy.
STAŚ16:25, 6 września 2020
Dobra sprawa !!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij