Niedziela, 25 październik 2020, Imieniny: Darii, Wilhelminy, Sambora
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
10°
Wiatr: 5.652 km/h Wilgotność: 99
Clouds
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
25.09.2020, 14:45 | czytano: 11896

Pan Steskal - 45 lat sąsiedzkiej tradycji (art. sponsorowany)

Firma założona 45 lat temu przez Ryszarda Steskala uroczyście świętuje swój jubileusz, organizuje konkurs dla klientów z cennymi nagrodami i zmienia logo przy tej okazji.

Piekarnio-cukiernia Ryszarda Steskala to firma z sąsiedztwa. Powstała w Nowym Targu, a kolejne placówki rozsiała po Podhalu, Orawie i nie tylko. Po sąsiedzku jest też traktowana. Dla wielu z nas jest to pierwszy wybór co rano, aby zaopatrzyć się w świeże pieczywo i smakowite wypieki. Ten smak i aromat towarzyszy od 45 lat kolejnym pokoleniom już nie tylko na Podhalu.

Super nowoczesny zakład w Jabłonce nazwali Wypiekarnią, bowiem kojarzy się z domowymi wypiekami. Pracują tu wyłącznie rzemieślnicy, ludzie, dla których tradycja piekarska to świętość. Dlatego po 45 latach możemy nadal być pewni, że kupując pieczywo “od Pana Steskala” otrzymamy chleb na naturalnym zakwasie bez żadnych chemicznych dodatków i ulepszaczy.

Piotr Steskal, syn założyciela, który obecnie zarządza firmą szukał najlepszych wzorców w piekarniach całej Europy. Studia ekonomiczne uzupełnił podczas wielu kursów piekarskich, cukierniczych i kucharskich. Uruchomił w 2010 zakład, w którym wyjątkowo udaje się trudne połączenie tradycji i nowoczesności. Mimo, że produkcja rośnie, a wypieki podbijają podniebienia kolejnych klientów w Polsce, Wypiekarnia pozostaje rzemieślniczym zakładem. Choć wyposażona w najnowsze linie technologiczne, wciąż najważniejszy jest tu piekarz, cukiernik - człowiek, który wkłada całą swą duszę, by powstał wypiek fascynujący i jedyny w swoim rodzaju.


Po 45 latach na rynku firma zmienia obecnie logo i wizerunek, o czym przekonać możecie się między innymi na naszym portalu. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu i się z nim zżyjecie. My z okazji jubileuszu słynnej firmy na naszych stronach przedstawimy niezwykłą historię Pana Steskala opowiemy też nieco o tym, co obecnie słychać w firmie, o planach na kolejnych 45 lat.

Zapraszamy również do udziału w jubileuszowym konkursie. Ten ma wiele odsłon i obliczy – osobny trwa na profilu facebookowym www.facebook.com/pansteskal, w osobnym możecie wziąć udział w delikatesach Pana Steskala. Szczegóły znajdziecie na www.konkurs.pansteskal.pl
najnowsze informacje
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij