Wtorek, 20 październik 2020, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Jabłonka i okolice
-273°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność:
-273°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność:
-273°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność:
-273°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność:
-273°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność:
-273°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność:
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
27.09.2020, 11:19 | czytano: 8339

Mała Armia Janosika - koncert na stulecie urodziń Jana Pawła II (duża galeria)

zdj. Piotr Kuczaj

RABA WYŻNA. "Do trzech razy sztuka" - komentują organizatorzy "Największej góralskiej Majówki w Polsce z okazji 100. urodzin Ojca Świętego Jana Pawła II". Dwa wcześniejsze podejścia do zorganizowania koncertu pokrzyżowała ogłoszona w kraju pandemia. Tym razem się udało.

Z zachowaniem rygorów sanitarnych, na Rabiańskich Błoniach największa kapela góralska w Polsce zagrała i zaśpiewała dla zgromadzonej widowni. Wśród honorowych gości wydarzenia był pochodzący z Raby Wyżnej - arcybiskup senior archidiecezji krakowskiej Stanisław Dziwisz, przez blisko trzy dekady osobisty sekretarz papieża Jana Pawła II.

Prócz samego konceru, dla publiczności przygotowano m. in. opowieść o pontyfikacie Jana Pawła II w formie animacji, a tłem dla obrazów była bryła kościoła. Po apelu jasnogórskim rozpalono watrę i wieczór zakończył współny śpiew.

Głównym organizatorem majówki był Damian Pałasz, muzyk, dyrygent i prezes Stowarzyszenia "Mała Armia Janosika".

s/ zdj. Piotr Kuczaj
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Tomasz10:58, 28 września 2020
Bylo przepieknie.... jestem pod wrazeniem.... oprawa, prowadzenie, aranzacja.... swietny scenarisz sama Animacja na kosciele..... wspaniala.... brawo Damian....! Brawo Mala Armio.....!!!!!
Lol06:45, 28 września 2020
Robota wspaniala - dzieci zafascynowane. Gratki się naleza ale proszę Pmietac ze za darmo tego nie robi. To nie jest charytatywna dzialalnosc
Strefa 0 Czarnobyl23:01, 27 września 2020
Oj będzie nowe"ognisko" w przyszłym tygodniu,dystans odpowiednio zachowany!
Do fan19:59, 27 września 2020
Gość oczywiście że" robi wspaniałą robotę" Ale szkoda że dziecko przy dziecku , pojawi się wirus i zamkną całą szkołę.A już nie wspomnę o uściskach jakie można zobaczyć na zdjęciach.Część ludzi podejmuje decyzję o takiej imprezie,narażając wszystkich.
Baca18:15, 27 września 2020
Może warto by ks. Dzwisz stanął wreszcie w prawdzie przed ludźmi i Bogiem - póki jeszcze może...
Fan16:47, 27 września 2020
Do jo.ty se zmień mózg ,gość robi taką robotę z dziećmi i młodzieżą że bladego pojęcia nie masz
jo15:05, 27 września 2020
ino ten prezes by se mógł fryza zmienic bo do góralskiej kapeli za .... nie pasuje.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij