Sobota, 05 grudzień 2020, Imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 66
Clouds
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 66
Clouds
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 66
Clouds
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 77
Clouds
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 66
Clouds
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 66
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Zła
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
19.11.2020, 18:54 | czytano: 17858

Modlitwa różańcowa na nowotarskim Rynku (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski

NOWY TARG. Około stu osób wzięło udział w spotkaniu modlitewnym, na które zaprosili mieszkańców członkowie Środowiska Tradycji Katolickiej.

Odmówiono Psałterz Najświętszej Maryi Panny, zwany popularnie "różańcem".

Modlitwa przebiegła w spokoju. Modlących się - z oddalenia obserwowali policjanci, ale nie było powodu do interwencji.

Zgodnie z intencją zapisaną za zaproszeniu był to "publiczny różaniec wynagradzający za zniewagi wobec Pana Boga i Kościoła podczas demonstracji tzw. strajku kobiet".

s/ zdj. Michał Adamowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Artur19:51, 22 listopada 2020
Niech się lepiej pomodlą, żeby za miesiąc nie byli bezrobotni. Bo Mateusz ich właśnie załatwił na cacy.
Marek18:11, 22 listopada 2020
A kiedy modlitwa różańcowa za wynagrodzenie profanacji sanktuarium w Łagiewnikach, w którym to ślub wziął Kurski, rozwodnik mający trójkę dzieci i który dostał rozwód kościelny za aprobatą *** Głodzia i *** Jędraszewskiego?
Marta15:22, 22 listopada 2020
Piękna sprawa. Dziękuję.
Jacek15:20, 22 listopada 2020
Rzekomo tak liczne zgromadzenia są zabronione a tutaj proszę . Róbta co chceta.
zaniepokojona12:25, 22 listopada 2020
no to mamy miastowych celebrytów ...zamiast modlić się w domowym zaciszu z bliskimi w intencjach to sobie ryneczek upatrzyli...ech
Jezus Chrystus zwycięży!09:57, 22 listopada 2020
@ ultramaryna
No właśnie, nad tym trzeba się zastanowić. Dodam jeszcze, że we Francji nie wolno wchodzić do kościołów, katolicy ścierają się z policją na ulicach.
O tych faktach TVP - dezinfo milczy.
Z kim naprawdę jest ta walka, z wirusem, czy z wiarą katolicką?
ultramaryna18:22, 21 listopada 2020
Zaktualizuję tylko listę "cywilizowanych" państw europejskich: Irlandia: Księżom grozi się aresztowaniami za odprawianie Mszy, w Belgii nabożeństwa kościelne są zabronione do 13 grudnia, Wielka Brytania ? nabożeństwa zakazane za wyjątkiem pogrzebów. Może się mylę ale wydaje mi się, że to sytuacja bez precedendsu w historii. A to dopiero początek.
xxx18:06, 21 listopada 2020
do "mm" myślisz, ze zdjęcie poszlo na ista lub face ? Nawet jeśli to chylę czoła. Zrób eksperyment i wrzuć swoje zdjęcie z uczestnictwa w takim wydarzeni i sprawdź jak potem lawinowo wzrośnie Twoja popularność. Zakladając, że jesteś w podobnym wieku.
Taka prawda00:35, 21 listopada 2020
Faktycznie trzeba żeby lewactwo wygrało i rządziło w Polsce. W tedy przyjdą dawne czasy a biedny naród wróci do Kościoła.
Tymoteusz00:13, 21 listopada 2020
Czytając te komentarze na temat tego różańca uważam że, Szatan Wyje! I takie różańce powinny być coraz częściej.
Ewa23:41, 20 listopada 2020
Za ofiary pedofilii byście się pomodlili! Hańba!
mm23:27, 20 listopada 2020
9 ZDJĘCIE ŚWIETNE PEWNIE POSZŁO NA ISTA...LUB FACE.. PRZYKLAD PRAWDZIWEJ MODLITWY!!! Tpz Policja obserwowała 99% żle założone maseczki brak odstępów ..BrawO
starygóral20:47, 20 listopada 2020
Starszyzna w Nowym Targu i na Podhalu nie ma za grosz honoru...Młodzi ludzie natomiast go znowu odzyskali...Brawo Młodzieży!!!Pogonić pisowskich postkomunistów!!!
Stachu19:26, 20 listopada 2020
@zed a czemu by tak miało być, skoro zachowują się jak normalni cywilizowani ludzie! nie przeklinają nie opluwają i nie niszczą!!
POLSKA TO MY18:01, 20 listopada 2020
@ NA CO NAM POLSKA

No faktycznie Polska na nic nie jest wam potrzebna.
Takiego raju jaki mieliście podczas nieistnienia państwa polskiego trudno zapomnieć. Co tu ukrywać, dobrze wam idzie. Stoicie za wszystkimi tymi konfliktami.
Jest wielu podrzutków którzy dokładnie taki mają pogląd.
KNT17:51, 20 listopada 2020
A to tak można w przestrzenii publicznej bez maseczek i odstępów????????
pp15:31, 20 listopada 2020
brawo !!Serce rosnie !Jasno mozna porownac ludzi ktorzy reprezentuja pewne wartosci kontra barbarzyncy ze strajku" kobiet " !!! jeszcze raz dziekuje i popieram Jest nadzieja !
do @zed14:19, 20 listopada 2020
Ale o co ci chodzi? Chcą równouprawnienia to dostały.

Krzyczą, że ma być równość kobiet i mężczyzn w każdym obszarze życia. Ale gazem po oczach i pałką po grzbiecie to tylko facetów? Chcą żeby traktować kobiety tak samo jak mężczyzn, ale kiedy potraktujemy kobiety tak samo jak mężczyzn to od razu widzisz aferę?
Poszły, prosiły się i dostały. Proste.
s13:35, 20 listopada 2020
Dziwnie się niektórzy zachowują. Niby ich to nie dotyczy, niby tym zachowaniem pogardzają, ale wskazują katolikom intencje w których się mają modlić. Skoro was to dziwi, brzydzi, śmieszy - czy co tam czujecie - to zostawcie wiernych i ich praktyki samym sobie.

Do "zeda" - skoro modlący się nie darli się, nie atakowali policjantów, nie szukali zwady to i policjanci nie reagowali. Nie widzisz różnicy między rozróbą w Warszawie, a godną, spokojna modlitwą w Nowym Targu?
świeczka13:19, 20 listopada 2020
@Oskar, każdy wstępujący do duchowieństwa powinien być ustawowo kastrowany /.../ Skoro postanawiam zostać księdzem i trwać w celibacie to utrata atrybutów męskości nie powinna mi przeszkadzać.

@OwDŚ, ja się na pokaz nie modlę, to nie moje klimaty. I raczej chodziło mi o publiczną modlitwę za ofiary pedofili a nie "Na przykład w starym kościele." - po cichutku, w wąskim gronie, żeby się nie rozniosło, coby wstydu nie było i połajanki od jakiegoś biskupa pedofila...
Jak będzie coś takiego na nowotarskim rynku, to się stawię.

@wiesniak, nie martw się, ja wiem że wierni nie są mile widzeni w kościele a księża patrzą tylko za mamoną, tytułami, folgowaniem sobie... Dlatego nie szukam tam Boga bo go tam nie ma.

Naruszenie regulaminu. Moderator.
zed12:27, 20 listopada 2020
Ciekaw jestem czy obkładali ich pałkami teleskopowymi i gazem po oczach?
Bzdury12:23, 20 listopada 2020
Do @Oskar - widzę ze dane pochodzą z Instytutu Danych Z ** albo obejrzałeś w TVP i stad bierzesz źródła :)
dd12:22, 20 listopada 2020
Pięknie i godnie.
js11:25, 20 listopada 2020
Dziękuje za to spotkanie.
do spacerkiem po mieście11:05, 20 listopada 2020
Typowe postkomunistyczne myślenie. Omijać prawo.
Piotr10:47, 20 listopada 2020
Doceniam zaangażowanie w wyrażaniu swojego światopoglądu. Szacuneczek. Żyjemy w wolnym kraju i jak najbardziej macie prawo zgromadzać się i protestować przeciwko temu czy tamtemu - w tym przypadku przeciw lżeniu Kościoła Katolickiego przez uczestników strajku kobiet.
Chciałbym się tylko nieśmiało dopytać kiedy będzie zorganizowany publiczny różaniec wynagradzający za zniewagi wobec Pana Boga i Kościoła dokonane przez niegodziwych i zakłamanych przedstawicieli kleru? Bo chyba nikt nie zaprzeczy, ze są tacy i trzeba im pomagać. Podajcie jakiś miejsce spotkania, termin, cokolwiek. Jestem pewien, że na takiej modlitwie uczestników byłoby kilkukrotnie więcej.
NA CO NAM POLSKA10:45, 20 listopada 2020
Serce moje wielce się raduje gdy widzę jak się polaczki gryzą;
katole - lgbt, kościół sakralny -parafianie, pis-po, zagranica- miejscowi,
kobiety-rząd, mężowie-żony,górnicy nauczyciele pielęgniarki artyści i nie artyści, polska- ue, więcej błota!!!
więcej bagna, tylko moje.... się liczy, tylko dla mnie władza i profity.
więcej zła władzy i prywaty poproszę !!!
a może jakąś lokalną rewolucję albo wojenkę sobie zafundujecie ?????
czekamy aż się sami osłabicie podzielicie i wykończycię ;
wtedy was wymażemy z mapy!!!!!!
po raz drugi !!!!!
K.10:30, 20 listopada 2020
@El Barbero de Sevilla
kiedy byłeś, w brzuchu mamy, czy palcem po mapie? bo z całą pewnością nie wczoraj ani nie dziś :-/

(podpowiem Ci, gdzie się zamyka - we Francji i we Włoszech)
Rych10:29, 20 listopada 2020
Z uwagi na miejsce zamieszkania, bylem na obu zgromadzeniach. Na strajku kobiet na pewno więcej osób, dużo więcej młodzieży(wręcz dzieci). Tu zdecydowana przewaga osób starszych. Duży plus w porównaniu z poprzednim protestem to kultura - brak tych ciągłych przekleństw, wyzwisk itp. ogólnie bez zastrzeżeń. Co do niektórych komentarzy , że policja ich nie karała to spytam analogicznie - czy czepiali się ludzi na poprzednim też nielegalnym wiecu? Nie.
Rzetelny obserwator09:49, 20 listopada 2020
Zniewagą wobec Pana Boga jest traktowanie ludzi jak traktuje się barany, decydowanie za nich, jakby swojego rozumu i sumienia nie mieli. Chyba komuś umknęło, że średniowiecze dawno się skończyło. Zajmijcie się sobą, swoją dulszczyzną, dwulicowością i oczyszczeniem kościoła z dorobkiewiczów i cwaniaczków, którzy umiłowali łatwe życie oraz bezkarności przestępców seksualnych. Świętoszkowaci hipokryci...
pawel09:34, 20 listopada 2020
"ale nie było powodu do interwencji" ja na zdjęciach widzę, że był powód i to nie jeden, no ale są równi i równiejsi
Oburzony09:19, 20 listopada 2020
@spacerkiem po mieście
W sytuacji kiedy na covid umiera ponad 600 osób dziennie, pytanie, czy krzywdę robią ludzie bez maseczek wydaje się co najmniej idiotyczne. Oczywiście, że osoba z obciążeniami typu cukrzyca, czy choroby płuc, itd. zapewne boi się zarażenia i takie cwaniakowanie z Pana strony jest zwyczajnie głupie. Więcej, mam wrażenie, że to Pan się ośmiesza przedstawiając tak bezrozumne poglądy. Rozumiem, że prawo na Podhalu się nie przyjęło, ale chwalenie się tym że prawa się nie przestrzega i drwienie z kogoś, kto postępuje po obywatelsku, no to jest już wręcz niewiarygodne. Przez takich ludzi jak Pan w Polsce żyje się jak w dzikim kraju, gdzie jedyne uznawane reguły to te które się takim jak Pan podobają. Powinien Pan zrozumieć, że nie wszystko co Panu się podoba, musi podobać się reszcie społeczności i przepisy właśnie tę społeczność przed Pana "widzi mi się" mają za zadanie bronić. Dlatego przestrzeganie zasad ma fundamentalne znaczenie dla jakości życia każdego obywatela. W tym przypadku znaczenie życia i śmierci.
Janosik09:19, 20 listopada 2020
do El Barbero de Sevilla
Jeśli uznajesz Francję za cywilizowany kraj Europy to informuję, że we Francji obecnie msze są zakazane.
I przypomnę Tobie, że to Polacy uczyli Francuzów, jak się je widelcem.
d09:04, 20 listopada 2020
"spacerkiem po mieście" - idealnie i w punkt.
Zwiejskiej08:32, 20 listopada 2020
jak na Miasto PiS to coś malo tych wiernych ! lecz fajnie ze ich zaden dystans społeczny zgromadzenia nic nie obowiązuje wkońcu chyba są ponad prawem czy tylko tak mi sie wydaje ??
student08:22, 20 listopada 2020
Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie?
(Mt 6,5-6)

Nie róbcie z modliwy politycznej manifestacji.
Menn08:22, 20 listopada 2020
Czy policja spisała uczestników tego nielegalnego zgromadzenia w miejscu publicznym?
Kretyn08:17, 20 listopada 2020
Też tam byłem
Ja08:17, 20 listopada 2020
Musimy bronić Polskich ulic przed fanatyzmem religijnym i bezkarnoscią pedofili w sutannach
wnikliwy obserwator07:47, 20 listopada 2020
@El Barbero Sevilla: Nie wygłupiałbyś się lepiej ! Ty tam nie chodzisz się szczerze modlić , lecz chodzisz jako bierny nawet nie obserwator ,tylko jakiś widz oczekujący sensacji. Że pieprzysz słone kawałki , udając fachowca od biernej obserwacji , to przyjm do wiadomości ,że od 3 listopada 2020 roku we Francji obowiązuje całkowity zakaz odprawiania Mszy Św. zarówno w kościołach jak i na placach kościelnych , a wszystkich którzy tego nie przestrzegają karzą wysokimi grzywnami . Taka to jest twoja wiedza warta funta kłaków .Tam by ci pasowało jak mniemam
mieszkaniec06:59, 20 listopada 2020
@Robert
To może wymień choćby 60 przykładów, nie wymagam już tych setek, ataków na kościoły, będę bardzo wdzięczny. Kiedyś w komentarzach miałeś problem z masturbacją nieletnich, teraz widzisz setki ataków na kościoły, tak z dobrego serca radzę, może jednak należy odwiedzić jakiegoś specjalistę.
OBSERWATOR06:56, 20 listopada 2020
BRAWO NOWY TARG -SUPER
Einstein06:28, 20 listopada 2020
Dziękuje KTOŚ znakomity komentarz Bravo
MECZET06:05, 20 listopada 2020
do bog honor ojczyzna przestan pisac glupoty...za kilka lat Polska bedzie jak Czechy.Bez religii i obludy katolickiej i tyle w temacie.
El Barbero de Sevilla01:51, 20 listopada 2020
@xxx do ktosia
A w których krajach "cywilizowanej" Europy odprawianie mszy świetych jest zakazane? Bo byłem chyba we wszystkich krajach Europy, w każdym w niedzielę na mszy i nigdzie nikt mi nie tylko nie zabraniał, ale nawet nie przeszkadzał.
Dobrze byloby tych piso-jędraszewskich bajań nie powielać.
Jak rowneż ostatnio w Nowym Targu byłem na pandemicznej procesji Bożego Ciała i nie wymagało to ode mnie ani ksztyny odwagi.
Podsumowując: ora et labora gdzie chcesz, ale nie gadaj głupot.
Zbokupatrze23:45, 19 listopada 2020
Polskie Kobiety mają jednak Odwagę...A na zdjęciach widać- że mężczyźni nie mają odwagi...
gorce moim domem23:10, 19 listopada 2020
do "Sacerkiem po Mieście" 100/100 i tyle w temacie
xxx do ktosia22:58, 19 listopada 2020
cyt "Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli" Ty naprawdę uważasz, że w tych czasach gdzie bycie Katolikiem w naszym kraju to obciach, gdzie przyznawanie się do Jezusa w niektórych (wcale nie tak dalekich) krajach wiąże się z ukrzyżowaniem, ścięciem głowy lub publicznymi torturami, gdzie w zachodniej "cywilizowanej" Europie Kościół schodzi do katakumb bo odprawianie mszy jest już zakazane, naprawdę uważasz, że dawanie świadectwa w tych apokaliptycznych czasach jest "pokazywaniem się"???. Przytoczony przez Ciebie fragment dotyczy, jakby to rzekła wspólczesna młodzież, "lansowania się" pośrod swoich. Dziś publiczne przyznanie się do Jezusa nie ma nic wspólnego z korzyściami a wręcz przeciwnie wiąże się z byciem zwyzywanym i wyśmianym. Z tego powodu chcę gorąco podziękować wielu młodym ludziom, którzy "mieli odwagę" dla nich jest to szczególnie trudne i tym bardziej takie świadectwo ma nieocenioną wartość.
tak na marginesie22:43, 19 listopada 2020
@spacerkiem po mieście

Piękny komentarz. Pozdrawiam
Bóg Honor i Ojczyzna22:42, 19 listopada 2020
Polska jest i będzie katolicka wszędzie!
Kuba22:41, 19 listopada 2020
ciekawski a Zatoka Sztuki? Może celebryci też powinni świecić przykładem? A nie chodzić z ochroniarzem bo lubił najmłodszych?
och22:35, 19 listopada 2020
"zbójnik" załóż swoją religię i im przekazuj swoje przemyślenia. Żyj i daj żyć innym. Wiernych sobie poszukaj wśród podobnych sobie, ale nas, katolików zostaw w spokoju.
ciekawski22:30, 19 listopada 2020
@Oskar
Z racji, że księża na każdym kroku umoralniają wszystkich w koło, przypominają "uczą" o szacunku do bliźniego, to i pierwsi powinni świecić przykładem.
xxx22:19, 19 listopada 2020
Rzekł Abraham: "Pozwól, o Panie, że ośmielę się zapytać: gdyby znalazło się tam dwudziestu?" Pan odpowiedział: "Nie zniszczę przez wzgląd na tych dwudziestu". 32 Na to Abraham: "O, racz się nie gniewać, Panie, jeśli raz jeszcze zapytam: gdyby znalazło się tam dziesięciu?" Odpowiedział Pan: "Nie zniszczę przez wzgląd na tych dziesięciu"............W Sodomie nie było nawet 10 sprawiedliwych ale dla nas jest wciąż nadzieja
zbojnik22:16, 19 listopada 2020
To już początek końca kk jako instytucji czy raczej perfekcyjnie zorganizowanej firmy. Jeśli wierzysz w Pana Boga to On jest wszędzie patrzy czy rzetelnie pracujesz, czy przejeżdżasz na czerwonym itp. jeżeli chcesz się modlić to kazde miejsce jest dobre pole, las, nie musi to być budynek kościoła. Kler wymyślił sobie tzw. przykazania kościelne i przez wiele lat zastraszał i manipulował ludźmi ale ten czas dobiega końca. Niech kościół sobie będzie ale w swoich murach niech nie wychodzi na zewnątrz kto będzie chciał to przyjdzie, a Dziwisz spieprzył wszystko na ostatek 2tys lat tej religii
Edyta22:14, 19 listopada 2020
nie powinno się modlić za ludzi którzy tego nie chcą i ci ludzie bez maseczek ehh
kris22:12, 19 listopada 2020
taaa... na pewno pomogło
Baśka22:02, 19 listopada 2020
Bardzo Wam dziękuję za to świadectwo.
maciek22:02, 19 listopada 2020
jedno mnie zastanawia. jedni moga chodzic wulgaryzmy rzucac a drudzy spokojnie sie modla i nie wiem komu to przeszkadza, w koncu jestesmy tzw unii europejskiej, jak ktos nie chce to sie nie modli i tyle
Szok21:50, 19 listopada 2020
Do Oskar
Uwielbiam jak ktoś przytacza te statystki jako argument broniący księży, że odstetek pedofilów w ich grupie jest znacznie mniejszy. Dlaczego? Bo jak pedagog, trener czy ktokolwiek jest pedofilem, to ta osoba często jest wykluczona z zawodu i idzie do więzienia. Jak złapią księdza, to go przenoszą do innej parafii i uciszają sprawę udając, że nie ma problemu. I taki ksiądz już w statystykach nie figuruje... Poza tym takie działania księży są też często bagatelizowane przez rodziny ofiar i sprawa nigdy nie wychodzi na jaw. No bo jak to? Ksiądz? Niemożliwe! Bzdury! Siedź cicho, bo co o nas sąsiedzi pomyślą jak się dowiedzą!
I nagle jakoś tak ich grupa zawodowa ma niski odstetek pedofilów...
spacerkiem po mieście21:26, 19 listopada 2020
@Rufio jakąś szczególną krzywdę ci zrobili ci ludzie bez maseczek? Znasz ich? To teraz unikaj skoro cię przerażają ich odkryte twarze i boisz się, że cię zarażą.

Powiesz mi, że jest takie prawo? Nie ośmieszaj się nawet. Po prostu przyznaj, że albo ci żal tyłek ściska, że ktoś nie nosi a ty się dusisz w tej szmatce, albo po prostu masz naturę konfidenta i czujesz przymus donoszenia na innych. Spokojnie. Są na zdjęciach, jak ktoś zechce to ich ładnie zapyta dlaczego nie noszą maseczek. A ty, Rufio, idź na miasto i ganiaj ludzi, że przechodzą nie po pasach i nie mają odblasków. Przynajmniej się na coś przyda to twoje rewolucyjne umiłowanie przestrzegania nakazów.
Radkek21:08, 19 listopada 2020
Dziękuje za modlitwę
Rufio21:00, 19 listopada 2020
Pełno ludzi bez masek. Dlaczego Policja nie interweniowała ?
Jak na razie mamy wolność - każdy może sobie wyjść na ulicę i sie modlić albo manifestować - co kto woli. Ale skoro wszyscy mają zakładać maseczki. a policja ma tego pilnować, to niech pilnuje. A nie tak, że na manifestacjach zatrzymuje ludzi bez masek, daje mandaty albo kieruje wnioski do sanepidu, a jak ktoś powie że różaniec odmawia, to go prawo nie obowiązuje. Policja się przyglądała i nie widziała ? łamanie prawa nie było powodem do interwencji ? to po co tam była ?
szara eminencja20:42, 19 listopada 2020
Jak ludzie chcą się modlić, niech się modlą, jak chcą protestować, niech protestują. Na tym polega wolność.
Pokora i Skromność20:39, 19 listopada 2020
Raczej w ramach przeprosin za Dziwisza i resztę czarnych.
DO Ktosia20:33, 19 listopada 2020
Mt 10,32
Do każdego,kto przyzna się do mnie przed ludźmi,
przyznam się i ja przed moim Ojcem,
który jest w niebie
Mole20:23, 19 listopada 2020
W końcu czego bronią kościołów czy rynku , ulic?
RzygamJuzTymWytkim20:14, 19 listopada 2020
Protestowały kobiety i nic im nie zrobili, dalej protestują ba wszyscy im propsują "wyd***c' wołaja. Wychodzi grupka osób które się modlą i raczej wątpię żeby robiły tym komuś krzywdę i wszystkim odpi*dala. Jestem młodą osobą i już mnie chce roznieść od środka jak widzę tych wszystkich moich rówieśników jak to chcą żeby wszyscy byli równi, chronili zwierzątka, szanowali się wzajemnie aby później chodzili z transparentami "płód to nie człowiek", "j**c kościół" itp. PIE***NI HIPOKRYCI!!!!
Robert20:08, 19 listopada 2020
Strajk kobiet to była erupcja nienawiści- setki ataków na kościoły, pomniki, policjantów i przypadkowe osoby. Tu modlitwa.
wiesniak20:08, 19 listopada 2020
Bog Wam zaplac za tak piekna modlitwe do swieczki od kosciola i od ksiezy to trzy konskie do tylu
Misja20:05, 19 listopada 2020
I tak ma wyglądać społeczeństwo.
Taki sobie20:01, 19 listopada 2020
Jest zezwolenie na imprezy .

Kto teraz broni kościołów skoro sami z tych kościołów uciekają .

Gdzie policja! !!
Oskar19:46, 19 listopada 2020
Świeczka - jesteś niereformowalna . Wszyscy pedofile powinni być karani surowo ale sprawdź jaki procent wszystkich przypadków w grupach społecznych przypada na księży a ile na innych grupach. Dla twojej wiadomości to ruch lgbt 46% trenerzy fitnes 7% pedagodzy 4% a księża 0,02 %. A modlitwy za wszystkich odbywają się od dawna ale skąd ty możesz o tym wiedzieć.
Mak19:38, 19 listopada 2020
Pięknie.
d19:30, 19 listopada 2020
Dziękuję.
APARAT19:29, 19 listopada 2020
Niestety intencja tych osob to lekka przesada.Widac na zdjeciu jegomoscia bez maski,dlaczego nie interweniowala policja?
Ktoś19:18, 19 listopada 2020
Słowo na dziś :
Mt 6,1 "Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; inaczej nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego, który jest w niebie."
Mt 6,5"Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę."
kr19:15, 19 listopada 2020
A zakaz zgromadzeń?
Niestety na izolacji19:12, 19 listopada 2020
Ale sercem z Wami. Piękne.
...19:12, 19 listopada 2020
A czy to jest legalne zgromadzenie w przestrzeni publicznej?
OwDŚ19:02, 19 listopada 2020
Są organizowane. Na przykład w starym kościele. Jak jesteś "świeczko" zainteresowana uczestnictwem to zapraszam.
Natalia19:02, 19 listopada 2020
Pięknie Wam dziękuję za to spotkanie.
świeczka18:59, 19 listopada 2020
Ciekawe czy wierni zorganizują kiedyś publiczne modlitwy w intencji ofiar księży pedofili...?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy przyjmiesz szczepionkę przeciwko wirusowi SARS-CoV-2?

Tak
Nie
Jeszcze nie wiem

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij