Poniedziałek, 01 marzec 2021, Imieniny: Antoniego, Radosława, Albina
Szczawnica i okolice
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 70
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 70
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 70
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 65
Clouds
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 79
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 70
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
13.12.2020, 16:45 | czytano: 1750

Kościelisko gra z WOŚP

arch. Podhale24

Od niemal trzech dekad, ludzie niemal we wszystkich zakątkach świata biorą udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, która tym razem zagra na rzecz polskiej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Po raz pierwszy sztab WOŚP zagości w Kościelisku.

Jego organizacją zajmie się Zespół Szkolno-Przedszkolny, angażując w to działanie dziewięciu wolontariuszy – uczniów i nauczycieli, którzy już z niecierpliwością wyczekują 29. Finału, zaplanowanego na 10 stycznia 2021 r.

"Jednak w tym wyjątkowym czasie i niecodziennych warunkach, WOŚP wspierać można już wcześniej. W dniach od 15.12.2020 r. do 10.01.2021 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kościelisku (przy ul. Szeligówka 11) oraz w Urzędzie Gminy Kościelisko (przy ul. Strzelców Podhalańskich 44), w ich godzinach pracy, udostępnione będą Stacjonarne Puszki WOŚP, do których przez cały ten okres można wrzucać datki. Tradycyjnie, jak co roku, w dniu Finału wolontariusze WOŚP będą kwestować w kilku strategicznych punktach gminy Kościelisko. Ponadto w tym roku gramy z WOŚP również online" - piszą wolontariusze z Kościeliska.


Sztabowa eSkarbonka 29. Finał WOŚP już działa. Link - tutaj.

opr.s/
najnowsze informacje
komentarze
sakiewka14:30, 14 grudnia 2020
Na Podhalu WOŚP przyjął się bardzo słabo, tak jak prawo.
Tu każdy ma swojego boga.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze samorządowe powinny w czasie kryzysu spowodowanego pandemią koronawirusa - przyznawać sobie i urzędnikom nagrody?

Tak, władze i urzędnicy ciężko pracują i nagrody im się należą
Nie, w obecnej sytuacji takie nagrody nie powinny być wypłacane
Nie mam zdania, to sprawa między pracodawcą a pracownikiem

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij