Piątek, 26 luty 2021, Imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego
Jabłonka i okolice
Clear
11°
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 66
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 66
Clear
11°
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 66
Clear
11°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 66
Clear
11°
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 66
Clear
11°
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 66
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
15.12.2020, 15:15 | czytano: 1872

GOPR-owcy i Szlachetna Paczka

zdj. GP GOPR/FB

Ratownicy Grupy Podhalańskiej GOPR, podobnie jak w roku poprzednim, uczestniczyli w finale akcji Szlachetna Paczka - rozwożąc przygotowane przez darczyńców paczki do rodzin będących beneficjentami akcji na terenie działania Grupy.

"Ratownicy uczestniczyli łącznie w ponad 20 transportach paczek z baz Szlachetnej Paczki w Mszanie Dolnej oraz Nowym Targu. W niektórych przypadkach bezpieczne i sprawne przetransportowanie mających czasem duże gabaryty podarunków było możliwe dzięki użyciu samochodów terenowych, na co dzień służących do akcji ratunkowych w górach" - relacjonują ratownicy.


W tych dniach do potrzebującej rodziny trafiła także paczka (a właściwie paczki), którą ratownicy złożyli wspólnie z Krzysztofem Wielickim, Andrzejem Bargielem oraz Kingą Baranowską.


"Oczywiście już teraz deklarujemy, że włączymy się w akcję również w następnym roku" - podsumowują ratownicy.

s/ zdj. GP GOPR
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij