Czwartek, 13 maj 2021, Imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty
Rabka Zdrój i okolice
Rain
17°
Wiatr: 7.092 km/h Wilgotność: 97
Rain
17°
Wiatr: 9.036 km/h Wilgotność: 97
Rain
13°
Wiatr: 6.264 km/h Wilgotność: 97
Rain
14°
Wiatr: 5.508 km/h Wilgotność: 97
Clouds
17°
Wiatr: 4.896 km/h Wilgotność: 92
Clouds
11°
Wiatr: 5.364 km/h Wilgotność: 98
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
21.12.2020, 13:06 | czytano: 11219

Topielec w potoku (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak

ZAKOPANE. W potoku przy ulicy Kościeliskiej znaleziono zwłoki. To około 60-letnia kobieta.

Przyczyną, jak wstępnie ustalono, było utonięcie. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Okoliczności tragedii i tożsamość ustala policja.

r/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
wypadek07:58, 22 grudnia 2020
Mrozy bez opadów śniegu to brzegi pokryte niewidzialną warstwą lodu. Jeśli Pani przechodząc, upuściła coś i spadło do potoka to pewnie próbowała wyciągnąć. Poślizgnięcie, uderzenie głową, utrata przytomności, utopienie. Jeśli to było popołudniu gdy szybko zapada zmrok to nikt przechodzący nie mógł nawet tej Pani dostrzec w rzece (ciemna kurtka) a rano było już za późno.
Ea17:12, 21 grudnia 2020
Ilu to juz tych topielców w tym roku? Trzech? W poprzednim tez ze trzech czterech .. Ile razy jestem w Zakopanem i widzę ten potok to się zastanawiam jak Ci biedni ludzie tam wpadają.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij