Niedziela, 28 luty 2021, Imieniny: Romana, Oswalda, Cyryla
Szczawnica i okolice
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 45
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 45
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 45
Clouds
Wiatr: 22.212 km/h Wilgotność: 65
Clouds
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 62
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 45
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
23.02.2021, 18:00 | czytano: 7213

Miasto buduje nowy most

Fot. UM Rabka-Zdrój

Urząd Miejski w Rabce-Zdroju ogłosił przetarg na budowę nowego mostu na potoku Poniczanka. Zastąpi on starą, wąską przeprawę łączącą ulice Nowy Świat i Do Pociesznej Wody.

Zakres robót obejmuje m.in.: rozbiórkę istniejące przeprawy, budowę nowego, dwujezdniowego mostu wraz z budową muru oporowego na lewym brzegu potoku, przebudowę drogi gminnej, budowę zjazdów i chodnika.

Wykonawca ma być znany w marcu, a budowa ma potrwać ok. 9 miesięcy.

oprac. r/ UM Rabka-Zdrój
najnowsze informacje
komentarze
Wiertło do drewna19:46, 24 lutego 2021
Bardzo ładnie. Dwujezdniowy most, a zaraz za nim jednojezdniowa, wąska i wiecznie dziurawa droga na Nowy Świat i w stronę Traczykowki. Mur oporowy to pewnie po stronie inwestycji rodzinnej, żeby nikt na prywatną plażę nie zaglądał... Ho, ho, ho... Jak to dobrze mieć chody w Starostwie. Mieszkańcom się wmówi, że to najwlaściwsze miejsce na te inwestycję i żeby byli zadowoleni, że w ogóle się chce coś robić, a po kądzieli przygarnie się możliwości i kasiorkę oraz zapewni przyszłość rodzinie na pokolenia. Bogu świeczka, a diabłu ogarek.
p10:59, 24 lutego 2021
obstawiam zakład bukmacherski że most zbuduje firma kosmider z rabki ...
Robczanin22:59, 23 lutego 2021
Do poniższych komentarzy... A co to jest rabka? Zresztą w ogóle zawsze mnie to mega śmieszy a jednocześnie irytuje jak czytam tutaj "miasto coś tam coś tam" pisząc tak na nowy targ... To zakopane to nie miasto też? Zenujace
Jasiek19:31, 23 lutego 2021
Piszą "miasto buduje", a artykuł o Rabce-Zdrój. Przecież każdy wie, gdzie jest miasto.
miescon19:15, 23 lutego 2021
Tytuł artykułu wprowadza w błąd. Miasto jest tylko jedno - Nowy Targ i warto podtrzymywać tą tradycję.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij