Piątek, 07 maj 2021, Imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 24.084 km/h Wilgotność: 66
Clouds
10°
Wiatr: 24.084 km/h Wilgotność: 66
Clouds
11°
Wiatr: 24.084 km/h Wilgotność: 66
Clouds
14°
Wiatr: 35.172 km/h Wilgotność: 62
Clouds
12°
Wiatr: 12.06 km/h Wilgotność: 68
Clouds
11°
Wiatr: 24.084 km/h Wilgotność: 66
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
17.03.2021, 16:10 | czytano: 7655

Szedł nocą środkiem zakopianki w ciemnym ubraniu

Arch. Podhale24.pl

Na zakopiance w Klikuszowej, wczoraj po godzinie 21, doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. Nietrzeźwy mężczyzna w ciemnym ubraniu szedł środkiem jezdni.

Kobieta, która jechała samochodem w ostatniej chwili zauważyła go i uniknęła potrącenia. W obawie o życie mężczyzny zatrzymała auto i o zaistniałej sytuacji powiadomiła nowotarskich policjantów. - Z uwagi na to, że pieszym nie miał się kto zaopiekować został przewieziony do wytrzeźwienia do nowotarskiej komendy. W tej sytuacji na szczęście nie doszło do tragedii, a mężczyźnie nic się nie stało. Odpowie za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i nieużywanie elementów odblaskowych - informuje asp. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Jaga23:54, 18 marca 2021
Nie wiem z jaką intencją pisano komentarze religijne. Ale.......to że nie doszło do tragedii, to ze kobieta dostrzegła gościa na czas to może rzeczywiście dzięki jego i jej Aniołowi Stróżowi. Widocznie dano mu czas na zastanowienie się nad swoim życiem. Oby skorzystał.
szeligaspolem.com11:09, 18 marca 2021
TOMEK, to TY?
El Barbero de Sevilla18:50, 17 marca 2021
"Zaprowadził Go też do Jerozolimy, postawił na narożniku świątyni i rzekł do Niego: ?Jeśli jesteś Synem Bożym, rzuć się stąd w dół! Jest bowiem napisane: Aniołom swoim rozkaże o Tobie, żeby Cię strzegli, i na rękach nosić Cię będą, byś przypadkiem nie uraził swej nogi o kamień?. Lecz Jezus mu odparł: ?Powiedziano: Nie będziesz wystawiał na próbę Pana, Boga swego?
Pawel17:11, 17 marca 2021
"... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną..."
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij