Wtorek, 18 maj 2021, Imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa
Rabka Zdrój i okolice
Rain
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 87
Rain
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 87
Rain
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 87
Rain
11°
Wiatr: 14.472 km/h Wilgotność: 99
Rain
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 91
Rain
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
13.04.2021, 14:00 | czytano: 9815

Zagadka śmierci dwóch braci wciąż niewyjaśniona

Arch. Podhale24.pl

Sekcja zwłok nie dała odpowiedzi na pytanie, co było przyczyną śmierci dwóch braci, których ciała znaleziono w ubiegłym tygodniu w Szaflarach.

- Nadal nie znamy przyczyn zgonów. Zostały zlecone dodatkowe badania toksykologiczne - informuje Magdalena Gosztyła, zastępca Prokuratora Rejonowego w Nowym Targu. Pełne wyniki badań będą do miesiąca.

Od zeszłego tygodnia policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności i przyczyny śmierci 41 i 45-latka. Ich ciała znaleziono w ich własnych domach.

W środę po południu policja otrzymała informację o znalezieniu ciała mężczyzny w jednym z domów w Szaflarach. 45-letni właściciel domu został znaleziony martwy przez mieszkańców miejscowości, którzy na prośbę jego rodziny mieli sprawdzić czy wszystko u niego w porządku, gdyż od pewnego czasu nie było z nim kontaktu. Policjanci chcąc powiadomić rodzinę ustalili, że w niedalekim sąsiedztwie mieszka brat zmarłego. Drzwi od budynku były jednak zamknięte. Z uwagi na to, że od kilku dni z bratem 45-latka również nie było kontaktu, wyważono je. Po wejściu do środka, w jednym z pomieszczeń na piętrze domu policjanci znaleźli ciało 41-letniego mężczyzny, jak się później okazało brata nieżyjącego 45-latka.

Na chwilę obecną nie ma przesłanek, aby do śmierci mężczyzn przyczyniły się osoby trzecie. Policja ma kilka hipotez, które sprawdza.

r/
najnowsze informacje
komentarze
mądry i skromny21:07, 13 kwietnia 2021
Zakapowane jak należy- od razu widać- stara szkoła.
komendant MO16:20, 13 kwietnia 2021
dobrze sherlocku sprawdzimy, dzięki za info, posłużysz za świadka
szerlok baca14:53, 13 kwietnia 2021
A może na przykład wypili to samo? Jakiś trunek niewiadomego pochodzenia. Albo były jakieś "dopalacze" zakupione z jednego źródła? Na miejscu policji bym sprawdził przede wszystkim czy mieli oni ze sobą kontakt w dniu śmierci lub dzień wcześniej. Byloby logiczne, że jesli się widzieli i obaj zmarli w tym samym czasie, to przyczyna będzie ta sama.
yamakay14:41, 13 kwietnia 2021
no to zaraz bedzie prosba o pomoc ludzi tak pracuje nasza policja banda nieudacznikow
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij