Wtorek, 03 sierpień 2021, Imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 4.428 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
15°
Wiatr: 2.448 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
15°
Wiatr: 5.148 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
16°
Wiatr: 6.516 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
16°
Wiatr: 5.436 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
13°
Wiatr: 6.48 km/h Wilgotność: 88 %
15.04.2021, 18:20 | czytano: 1810

Rozpoczęła się budowa placu zabaw w Tylmanowej

Fot. UG Ochotnica Dolna

W Tylmanowej w os. Kłodne rozpoczęła się budowa placu zabaw dla dzieci i miejsca rekreacji dorosłych, z ogrodzeniem i nawierzchnią bezpieczną placu zabaw, zielenią i chodnikiem w osiedlu Kłodne.

13 kwietnia nastąpiło przekazanie terenu budowy i dokumentacji wykonawcy. Na miejscu obecni byli: wójt Tadeusz Królczyk, pełnomocnik wójta ds. inwestycji Paweł Ceterą, Bartosz Wszołek – inspektorem nadzoru, przewodniczący rady Maciej Mikołajczyk oraz Adrian Piotrowski, kierownik robót firmy ROYAL PLAY.

- Na różanych etapach zaawansowania są przygotowania do realizacji kolejnych czterech placów zabaw: Os. Gronie i os. Jamne w Ochotnicy Górnej, Os. Rzeka, os. Łęg Górny w Tylmanowej oraz os. Młynne w Ochotnicy Dolnej - informuje wójt Tadeusz Królczyk. - Generalnie największym problemem w budowie placów zabaw jest zdobycie wszystkich niezbędnych pozwoleń, ponieważ nasza gmina nie dość, że dysponuje bardzo skąpym terenem, to w dodatku w lokalizacjach bardzo trudnych do realizacji inwestycji. Mimo tego udało się nam już oddać do użytku trzy strefy aktywności z placami zabaw i w tej chwili uruchomiliśmy trzeci przetarg na dużą strefę ze skate parkiem w Ochotnicy Dolnej

oprac. r/ UG Ochotnica Dolna
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij