Sobota, 15 maj 2021, Imieniny: Zofii, Nadziei, Berty
Nowy Targ i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 93
Clouds
11°
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 93
Rain
11°
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 93
Rain
15°
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 82
Rain
11°
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 93
Rain
10°
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
01.05.2021, 13:11 | czytano: 5658

Wyruszyli! (zdjęcia i video)

Fot. Piotr Korczak

ZAKOPANE. Spod górnej stacji kolejki na Gubałówkę wyruszyła dziś wyprawa rowerowa na Hel. Grupa rowerzystów z gminy Raba Wyżna jedzie, żeby zbierać pieniądze i promować akcję pomocy dla 2-letniego Arturka Porębskiego.

- Chcemy pomóc, bo dobro wraca. Cieszy nas, że spełniając swoje małe marzenia, możemy też pomóc komuś innemu - mówi Mikołaj Lemiszka. - Jesteśmy zszokowani tym jak duży odzew jest dla tej akcji i dziękujemy każdemu, kto dokłada do tego cegiełkę.

Uczestnicy wyprawy dziękują szczególnie firmie OVB, która zadeklarowała wpłatę 2 złotych na konto fundacji za każdy pokonany kilometr oraz salonowi fryzjerskiemu Tom Barber Shop z Rabki-Zdroju, który 5 maja będzie strzygł klientów za datki do puszki na leczenie Arturka.Chłopiec cierpi na dziecięce porażenie mózgowe, zespół Westa. Szansą dla niego są diagnostyka w Niemczech, leczenie i rehabilitacja. Rowerzyści z Raby Wyżej chcą pomóc rodzicom w trudnej sytuacji, w jakiej są, wspierając w zbiórce pieniędzy dla ich dziecka. Podczas wyprawy będą zachęcać wszystkich ludzi dobrej woli do pomocy i do wpłaty.

Wyprawa rowerowa została podzielona na pięć dni jazdy rowerem, podczas której jej uczestnicy planują przejechać łącznie ok. 800 km. Na Helu chcą zawitać 5 maja.

r/ zdj. Piotr Korczak

Wyprawa możliwa jest dzięki wsparciu darczyńców:galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
klio12:05, 2 maja 2021
Fajne chłopaki,oby więcej takich młodych było!Cel wyprawy wyjątkowy i piękny.
piotrek16:44, 1 maja 2021
a gdzie jasiu ze swoim kateringiem na kółkach, kto biedoków będzie żywił przez te pięć dni ...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij