Poniedziałek, 17 maj 2021, Imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 67
Rain
12°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 67
Clouds
15°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 67
Clouds
16°
Wiatr: 12.888 km/h Wilgotność: 73
Clouds
18°
Wiatr: 11.736 km/h Wilgotność: 65
Rain
14°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 67
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
04.05.2021, 13:15 | czytano: 4148

Dwa nowe punkty szczepień w Nowym Targu

5 maja rozpoczną działalność dwa nowe punkty szczepień - dodatkowy punkt w szpitalu i nowy w siedzibie starostwa powiatowego.

Zapisy na szczepienie oraz wszelkie informacje dotyczące terminów szczepień dla obu lokalizacji Powszechnego Punktu Szczepień udzielane są pod numerem telefonu: 18 263 3111.

Dostępne zdalne formy rejestracji dla osób chętnych na szczepienie:
infolinia 989
e-rejestracja na http://pacjent.gov.pl
SMS na numer 880-333-333 lub 664-908-556

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
ewa14:57, 7 maja 2021
@Ja tylko przejazdem
Grzegorz Płaczek przynajmniej sprawdza wiadomości przed podaniem ich dalej, czego nie można powiedzieć o MINISTRZE ZDROWIA NIEDZIELSKIM, który ma jeszcze mniej wspólnego z wirusologią i lecznictwem od Grzegorza Płaczka
Z Twoim intelektem, nie dziwi, że nie znasz wykształcenia rządzących :)
Ja tylko przejazdem18:13, 5 maja 2021
@antycovidian
Uważaj, bo ci żyłka pęknie z tych nerwów, przekręcisz się i wpisza ci falszywie covida :):):)
antycovidian16:05, 5 maja 2021
@Ja tylko przejazdem
Może ta wypowiedź przejdzie
"Teza tego pana - jak są obostrzenia, to wzrasta liczba zgonów (czyli, jakby nie było obostrzeń, to liczba zgonów by spadła :):):):)

Wzrost liczby zgonów w trakcie obostrzeń jest jasny dla każdego, kto myśli, a nie łyka bezmyślnie tego, co ten pan opowiada."

Przeraża mnie Twoja krótka pamięć - krótkowzroczność, żeby nie powiedzieć głupota. Przecież przez wprowadzenie obostrzeń, : zamknięcie przychodni, zamknięcie i przemianowanie niektórych szpitali , gdy tymczasowe świeciły pustkami, teleporady, czasowe wstrzymanie planowanych zabiegów itd przyczyniły się do ponad 120 tysięcy ponadplanowych zgonów. Dalej ślepcze nie widzisz związku obostrzeń z liczbą zgonów ???
antycovidian13:29, 5 maja 2021
@Ja tylko przejazdem
Cytat P. Wielguckiego na temat prof. Horbana zapewne jest Ci znany, tylko w miejsce "prof Horban" wpisz @Ja tylko przejazdem.

"Teza tego pana - jak są obostrzenia, to wzrasta liczba zgonów (czyli, jakby nie było obostrzeń, to liczba zgonów by spadła :):):):)

Wzrost liczby zgonów w trakcie obostrzeń jest jasny dla każdego, kto myśli, a nie łyka bezmyślnie tego, co ten pan opowiada."

Jakim trzeba być de... , żeby obostrzeń - zamknięcie gabinetów lekarskich przed chorymi, wprowadzenie teleporad, likwidacja czasowa zabiegów planowanych, zamknięcie szpitali itd - nie łączyć z blisko 120 tysiącami ponadplanowych zgonów. Tylko idiota tego nie widzi, - więcej nie piszę, bo admin nie puści.
Ja tylko przejazdem12:49, 5 maja 2021
Wypowiada się "specjalista do spraw pandemii mediów narodowych Grzegorz Płaczek", który opowiada baśnie dla antycovidian.
( wykładowca w Akademii Nikona oraz Ambasador marki Nikon w Polsce
wykładowca przedmiotów ?Podstawy marketingu?, ?Public Relations?, ?Autoprezentacja? ? Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem, Warszawa)
nie widać w jego cv, żeby miał coś wspólnego z epidemiologią czy matematycznymi modelami rozwoju pandemii, ale cóż tam, media narodowe wiedzą wszystko :):)

Teza tego pana - jak są obostrzenia, to wzrasta liczba zgonów (czyli, jakby nie było obostrzeń, to liczba zgonów by spadła :):):):)

Wzrost liczby zgonów w trakcie obostrzeń jest jasny dla każdego, kto myśli, a nie łyka bezmyślnie tego, co ten pan opowiada.

Po prostu zgodnie z modelem epidemiologicznym obostrzenia są wprowadzane (co do zasady, bo różne, delikatnie rzecz ujmując wpadki również w tym zakresie miały miejsce) wtedy, kiedy gwałtownie liczba zakażonych a co za tym idzie również zgonów. Podobnie z testowaniem im więcej zakażonych, tym więcej objawowych, tym więcej kontaktów i tym więcej pozytywnych wyników.

Logika, porażająca wywodu pana fotografa jest mniej więcej taka, jak wyjaśnienie, że wzrost liczby wypadków w czasie długich weekendów i wzmożonych wyjazdów jest spowodowany tym, że na ulicach jest więcej patroli drogówki.
El barbero de Sevilla10:12, 5 maja 2021
zajmij się raczej sobą, bo potrzebna ci pilna wizyta u egzorcysty albo psychiatry
antycovidian09:12, 5 maja 2021
Wujek YouTube poleca dla ludzi myślących
Obostrzenia prowadzą do nadmiernej liczby zgonów? Zaskakująca teoria eksperta
ZAPYTANIE18:41, 4 maja 2021
Kto chętny do przyjęcia ZNAKU BESTII?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij