Środa, 23 czerwiec 2021, Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera
Zakopane i okolice
Clouds
18°
Wiatr: 4.464 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
19°
Wiatr: 5.328 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
19°
Wiatr: 4.32 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
19°
Wiatr: 4.212 km/h Wilgotność: 98 %
Clear
20°
Wiatr: 5.112 km/h Wilgotność: 89 %
Clear
16°
Wiatr: 3.312 km/h Wilgotność: 85 %
07.05.2021, 12:28 | czytano: 6100

Policjanci symbolicznie pożegnali zastrzelonego kolegę (video)

zdj. Piotr Korczak

ZAKOPANE. W południe na placu Niepodległości policjanci z zakopiańskiej komendy oddali cześć zmarłemu w wyniku postrzału koledze. Hołd zabitemu koledze oddali także policjanci z Krościenka i Nowego Targu.

W południe rozpoczęły się w Raciborzu uroczystości pogrzebowe. W całym kraju policjanci zatrzymali się na chwilę, włączając sygnały świetlne i dźwiękowe w radiowozach. Oddali honory zastrzelonemu koledze, po czym rozjechali się do swoich zadań.


Do strzelaniny doszło we wtorek w Raciborzu. Dwaj policjanci podjęli interwencję wobec mężczyzny, który podawał się za policjanta i próbował kontrolować samochody. Gdy prawdziwi funkcjonariusze poprosili go o dokumenty, ten wyciągnął broń i strzelił w kierunku policjanta. Napastnik także został ranny.Hołd zabitemu koledze oddali także policjanci z Krościenka i Nowego Targu.pks/
najnowsze informacje
komentarze
taka prawda06:04, 8 maja 2021
Nasze sądy zabójce wypuszczą bo okaże się że to wnusio jakiejś rodziny ubeckiej i tyle.
Jaś20:20, 7 maja 2021
Wypełniłeś rotę ślubowania do końca.... Odpoczywaj w pokoju Kolego.
jam to17:51, 7 maja 2021
Dobry Glina zginął, a dziad jeden będzie żył, spał i żarł w pace na koszt społeczeństwa jeszcze przez wiele lat. A znając nasze sądy to go skieują na leczenie psychiatryczne, żeby po kilku latach jakiś lewacki psychiatra uznał, że może wrócić do społeczeństwa i historia sie powtórzy. Mam nadzieję, że Policjanci wyciągną z tego należyte wnioski.
maciek o.16:03, 7 maja 2021
Była okazja wyrwać chwasta to Oni strzelają w udo . Znam kraj gdzie prawdziwi gliniarze widząc śmierć swojego kolegi zrobiliby z tego CZEGOŚ durszlak malowany na czerwono. W udo !!. Ręce opadają. Teraz nawet jeśli zapadnie wyrok skazujący - co też jest wątpliwe - społeczeństwo będzie długie lata karmiło sk...a by ten kiedyś znowu mógł zabić.
kasa13:39, 7 maja 2021
Solidarność w śród policjantów, mundurowych.Dla czego tej solidarności teraz nie ma w innych zawodach?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij