Poniedziałek, 27 września 2021, Imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
15°
Wiatr: 1.908 km/h Wilgotność: 71 %
Clouds
16°
Wiatr: 2.34 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
14°
Wiatr: 3.636 km/h Wilgotność: 72 %
Clouds
15°
Wiatr: 3.492 km/h Wilgotność: 72 %
Clouds
16°
Wiatr: 3.492 km/h Wilgotność: 70 %
Clouds
12°
Wiatr: 0.144 km/h Wilgotność: 66 %
09.06.2021, 10:09 | czytano: 3555

Stadion prawie gotowy

Fot. Piotr Kuczaj

RABKA-ZDRÓJ: Dobiega końca przebudowa stadionu miejskiego.

Położona została już nowa, sztuczna murawa, są linie, a nawet bramki. Pozostało dokończenie bieżni wokół stadionu. Roboty mają zakończyć się na przełomie czerwca i lipca.

Inwestycji od początku towarzyszą duże kontrowersje. Działacze klubu sportowego Wierchy alarmowali, że część prac wykonywanych jest niezgodnie z projektem i sztuką budowlaną. Przekonywali, że stadion jest krzywy - to nierówny prostokąt o przekątnych różnej długości. W efekcie murawa, która została położona jesienią, była potem przycinana i kładziona na nowo.

- Myślę, że te wszystkie problemy mamy już za sobą. Pozostała do wykonania bieżnia i uporządkowanie terenu wokół stadionu - mówi burmistrz Leszek Świder.

r/
najnowsze informacje
komentarze
konflikt pewny08:32, 10 czerwca 2021
Wzięli zły wzór z Nowego targu. Można powiedzieć ,że przenieśli to badziewie na własny grunt. Komuś nie chciało się utrzymywać naturalnej murawy i zrobili twarda betonową , na której piłkarze po kilku latach gry i treningu zostaną kalekami .Problem dopiero teraz sie zacznie : stadion dla piłkarzy , czy dla lekkoatletów , ale może wojny w Rabce nie będzie , ale konflikt na pewno .
rab20:26, 9 czerwca 2021
...pastwisko...masz rację,za kadencji poprzedniej burmistrz był ładniejszy.W tej Rabce nie robić nic ,bo nie ma komu,zawsze im żle.
pastwisko14:17, 9 czerwca 2021
Badziewie nie stadion,taka cuda tylko w Rabce.Obecny burmistrz do spółki z zastępca i radnymi bezradnymi to totalna porażka.Ciekawe kiedy pancia skończy promocję i przerzuci się do Hołowni...
w10:40, 9 czerwca 2021
Kiedy będzie gotowa do użytku, jakieś konkrety?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij