Poniedziałek, 26 lipiec 2021, Imieniny: Anny, Mirosławy, Grażyny
Szczawnica i okolice
Clouds
15°
Wiatr: 4.176 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
15°
Wiatr: 4.176 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
16°
Wiatr: 2.88 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
16°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
17°
Wiatr: 11.052 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
14°
Wiatr: 8.352 km/h Wilgotność: 92 %
09.06.2021, 12:37 | czytano: 2140

2 nowe zakażenia koronawirusem na Podhalu

Mapa zakażeń w południowych powiatach Małopolski / www.gov.pl

1 nowych przypadek zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w powiecie nowotarskim, 1 w tatrzańskim, 410 wykonanych testów, brak zgonów związanych z COVID-19, 154 osoby na kwarantannie - to dane o pandemii w naszym regionie za ostatnią dobę.

Łącznie w kraju mamy dziś 428 nowych zakażeń i 108 przypadków śmiertelnych (27 wyłącznie z powodu COVID-19, 81 choroby współistniejące).

r/
najnowsze informacje
komentarze
antycovidian16:29, 10 czerwca 2021
@Ja tylko przejazdem
W pisaniu bzdur, to jesteś miszczem nad miszczami. Kilka osób w okresie do 14 dni od przyjęcia tak wychwalanej propagandowo przez Ciebie "szczepionki" tylko w Nowym Targu pożegnało się z tym ziemskim padołem, ba byłem na jednym z tych pogrzebów i ze względu na szacunek do zmarłej osoby i Jej Rodziny nie nagłaśniałem tych spraw nie podając nawet inicjałów. Takich przypadków w zakładce "Nekrologi" na podhale24. uwierz mi, jest dużo i jest to tajemnica poliszynela. Co Ty możesz na ten temat wiedzieć, skoro jesteś @Ja tylko przejazdem. Z Tobą nie da się racjonalnie dyskutować, bo jesteś przez propagandę NIErządu osobą zalęknioną, zmanipulowaną, do której nie docierają oczywiste FAKTY. Jedyne co Ci dobrze "wychodzi" to pisanie frazesów i zero argumentów. Jak można stosować preparaty zwane "szczepionki" przeciw wirusowi, który do dzisiaj nie został wyodrębniony.

"Nie wierzymy nikomu, nie wierzymy w nic, patrzymy na fakty i wyciągamy wnioski"
Tubylec14:33, 10 czerwca 2021
Krynico mądrości@ja tylko przejazdem????nieśmiało zapytam-skąd ra 4 fala jak tylu Tobie podobnych się zaszczepić raczyło???Może to Ty i Tobie podobni tą 4 falę wywolaja???No bo szczepionka jest cudowna i jest lekarstwem na świrusa,zabezpieczenia daje przed zakażeniem????????????No to jak to jest???Po co się szczepic jak to nic nie daje??.?
Ja tylko przejazdem12:19, 10 czerwca 2021
@antycovidian
Ale po co ta randomizacja i ten eksperyment, który ma się zakończyć w 2023 roku, skoro pisałeś, że szczepienia służą depopulacj?.
To co ten ekspetyment wykaże?
I po jaką cholerę depopulować głupków, ktorzy bezwolnie poddają się światowemu spiskowi i się szczepią, zamiast zdepopulować takich tytanów intelektu jak ty, którzy to odkryli i będą ciagle sypać piach w tryby światowego spisku.
Przecież to idiotyczne z punktu widzenia światowego spisku, zostawić na świecie tylko przeciwników. Bardzo trudno będzie im wtedy rządzić!

A ty znasz przypadki zgonów z powodu szczepionki i ich nie nagłosnileś?! Wolne żarty, gdybyś chociaż jeden podejrzewał darlbyś się w niebogłosy.
antycovidian12:16, 10 czerwca 2021
@matka_terego

"Przekonales mnie. Ten cytat o szczurach wklejany tu juz z automatu tuziny razy ma zdecydowanie wiekszy sens niz praca tysiecy naukowcow na calym swiecie."

Naukowcy na świecie pracują, pracują i dalej o działaniu - skutkach ubocznych tych preparatów za 1-2-3- itd lat NIC NIE WIEDZĄ - tacy to są z nich świetni światowi naukowcy. Ludzie idą (jak barany na rzeź), do punktów "szczepień" by przyjąć - dać sobie wszczepić niesprawdzone pod wieloma względami preparaty. Propaganda i manipulacja rządu zbiera żniwo, wszak naiwnych nie brakuje - na jesień, będziemy mieć kolejną ponadplanową falę zgonów i żadne "szczepionki" przed tym nie uchronią.

"Nie wierzymy nikomu, nie wierzymy w nic, patrzymy na fakty i wyciągamy wnioski"
matka_terego08:29, 10 czerwca 2021
@antycovidian
Przekonales mnie. Ten cytat o szczurach wklejany tu juz z automatu tuziny razy ma zdecydowanie wiekszy sens niz praca tysiecy naukowcow na calym swiecie. Gates przez rozwod pewnie nie ma juz hajsu zeby im dostatecznie duzo placic za skuteczne krycie tej trutki i dzieki bogom udalo wie Wam rozgrysc plany jaszczuroludzi.
Zaraz.... jaszczuroludzi.... ja-szczuro-ludzi... OMG!!!1!
do ja tylko przejadem06:28, 10 czerwca 2021
@Ja tylko przejazdem
Czwarta fala to będzie, ale dla tych co się teraz chętnie szczepią! To w zaszczepionych ten wirus MUTUJE
antycovidian05:55, 10 czerwca 2021
@Ja tylko przejazdem
Nawet sobie sprawy nie zdajesz, ile osób zmarło po tych preparatach - sam znam kilka przypadków z Nowego Targu, tylko tych zdarzeń się nie nagłaśnia. Aby eksperyment medyczny przebiegał w sposób prawidłowy zastosowano randomizację - część społeczeństwa dostaje to świństwo a część placebo. Wszystko zależy do której grupy kto się załapie - na tym polegają badania kolejnej fazy tych preparatów, które mają zakończyć się wg różnych źródeł pod koniec 2022 - 2023 roku.
Dla ludzi myślących - "zaszczepić" się zawsze można, odszczepić niestety się nie da.
:):):):):):)01:21, 10 czerwca 2021
brednie to ty opowiadasz, daj jeszcze więcej uśmieszków żałosny manipulatorze :):):):):):):):)
Ja tylko przejazdem22:08, 9 czerwca 2021
@antycovidian et consortes

Sprawdzam.
Najwyższy czas udowodnić, że szczepionka zabija. Czas skończyć z czczymi deklaracjami. Powinniście się zaszczepić i publicznie, oczywiście w niewysłowionych w mękach na Nowotarskim Rynku dokonać z tego powodu żywota.
Inaczej ta wasza pisanina pozostanie tylko bredniami nawiedzonych 0oszołomów.
No chyba, że śmierć z powodu szczepionki spiskowcy odroczyli o lat 50...
antycovidian21:20, 9 czerwca 2021
@Ja tylko przejazdem
Taki mądry i oświecony, skarbnica mądrości, a robi za królika doświadczalnego w eksperymencie medycznym - niech Ci ten produkt modyfikacji genetycznej organizmu człowieka idzie na zdrowie bo na ... ;)

O działaniu tych preparatów, Twoi idole - najwięksi światowi eksperci jak i Ty sam, w perspektywie czasu nie wiecie NIC. Dlatego niech będzie dla Ciebie, i Tobie podobnym przesłanie
"Trucizna na szczury, również ma opóźniony efekt, ponieważ w przeciwnym razie inne nie będą już jej żreć. Pomyśl o tym"
i zastanów się dlaczego jest taki pęd by w jak najkrótszym czasie zaaplikować te preparaty jak największej liczbie osób - jeszcze Ci się nie zapaliła czerwona lampka ??? a - zapomniałem, na jaką nagrodę w loterii (wiadomo jakiej) się załapałeś ??? Może to było głównym celem Twojej decyzji ;) ???
Optymista20:27, 9 czerwca 2021
@Ja tylko przejazdem

A ja się nie zaszczepiłem i nie zamierzam i też żyję. 30 srebrników. Hipokryta. Mam do odstąpienia 12 dawek. Możesz sobie to zaaplikować i latać nawet w kosmos
:):):):):):):)20:27, 9 czerwca 2021
daj jeszcze więcej uśmieszków żenujący propagandzisto :):):):):):):)
mądry i skromny18:05, 9 czerwca 2021
To skąd się ta trzecia fala weźmie skoro już dzieci w kołyskach idą szczepić?
Ja tylko przejazdem16:09, 9 czerwca 2021
@doktor kidler
Zderzając się z taranem głupoty w twoich i tobie podobnych wypowiedziach, postanowiłem się zachipować i zdepopulować przez szczepienie:):):) mimo przyjęcia 2 dawek pełna porażka. Nie tylko, że nie umarłem w męczarniach, nie wyrosły mi skrzela, nie odparło to i owo, ale żyje, ale mam się świetnie:):):) Być może to przez chipa dostałem znaczną podwyżkę?:):):)

Więc chociaż, żeby trochę od głupoty płaskoziemców, antyszczepionkowców i innej maści mądrych całkowicie inaczej, powoziłem się po świecie, bo zaszczepionym znacznie łatwiej a w tych podróżach znaczeni rzadziej natknie się człowiek na takich jak ty. Było świetnie, ale wróciłem i co widzę - nic nie zmądrzałeś.

Cieszę się, że pandemia przygasła, ale dr Jakub Zieliński z Interdyscyplinarnego Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego prognozuje, że czwarta fala koronawirusa w Polsce będzie jedną z największych chodzi o liczbę zakażeń. W poprzednich trzech falach wyprognozował, niestety, dobrze.
Eksperci twierdzą, że kolejna fala zrekrutuje się z osób niezaszczepionych.

A póki co, odprężony po wakacjach, życzę sobie, żeby jak najmniej ludzi się szczepiło, to będzie nadal tak fajnie jeździć po świecie ze znaczenie mniejszą liczbą ludzi gadających brednie:)

Paszport Covidowy i Nanochipy rulez :):):)
Doktor kidler14:24, 9 czerwca 2021
A nie wiecie co się stało z @ja tylko przejazdem???Przejechał czy go przejechało??Nic nie pisze o strasznej plandemii!!Jakoś brak jego światłych sekciarsko covidiańskich mądrości:)
twój somsiad14:08, 9 czerwca 2021
Może już przestańcie te statystyki zamieszczać bo ludzi to już nie rusza!Poznali się na ściemie sekty covidovej!!
Pon niedzieli...13:27, 9 czerwca 2021
Dlaczego sanepid uprawia "grę" kolorami . Przecież tu wszędzie już dawno powinno być na zielono !!!.
Komu to na rękę...( ? )
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij