Wtorek, 03 sierpień 2021, Imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema
Zakopane i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 5.436 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
14°
Wiatr: 4.644 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
14°
Wiatr: 5.364 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
16°
Wiatr: 7.236 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
15°
Wiatr: 5.364 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
12°
Wiatr: 6.768 km/h Wilgotność: 88 %
14.06.2021, 08:18 | czytano: 3172

Radny mówi o aferach, a starosta radzi mu, żeby wziął się do roboty

Kłótnia między radnym Stanisławem Waksmundzkim a starostą Krzysztofem Faberem zakończyła ostatnią sesję Rady Powiatu Nowotarskiego.

Podczas dyskusji na temat budowy chodnika i tego, kto powinien „koło tego chodzić”, radny Waksmundzki stwierdził, że radny jest od kontrolowania pracy zarządu. - Przypominam panie starosto, że mamy aferę w szpitalu z apteką, mamy aferę odnośnie rezonansu, które nie są do końca wyjaśnione. Teraz nie wiemy, w jaki sposób, z dnia na dzień, została rozwiązana umowa z parkingiem. Mamy wiele spraw, zapytań i chciałbym, żebyście nam to wyjaśnili, żeby rada powiatu wiedziała, co się dzieje w powiecie - zaapelował.

Jego słowa spotkały się ze stanowczą reakcją starosty Krzysztofa Fabera. - Panie radny, niech pan skończy z tym populizmem! Dyrektor szpitala tłumaczył wyraźnie o parkingu, mógł pan pytać, co i jak wygląda. Wszystko jest jawne, przejrzyste, natomiast tworzenie atmosfery, że jest afera itd., niech pan z tym skończy, bo to nie wypada radnemu. Niech się pan weźmie do roboty, jako radny, a nie sugeruje ciągle rzeczy, których nie ma - podkreślił.

Radny przekonywał, że starosta nadzoruje pracę dyrektora, dlatego - jego zdaniem - starosta powinien wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Mówił o podejrzanych i niewyjaśnionych sprawach związanych z apteką na terenie szpitala czy o sprawie rezonansu. W szczegóły nie wchodził.

- Jak ma pan jakieś podejrzenia, to niech pan kieruje je do prokuratury - odparł starosta. - Pan nie jest zainteresowany rozwiązywaniem problemów, tylko tym, żeby namieszać i zabawić się tym wszystkim.

r/
najnowsze informacje
komentarze
marek14:39, 14 czerwca 2021
afera z położną, afera z lekarzem skoczkó i bratem vice dyrektorki, afera z parkingiem, afera z apteka, rezonans, afera z zamknięciem pediatrii, afera aferę kręci
czorsztynianin14:22, 14 czerwca 2021
Pan Stanisław W. strasznie kontroluje prawo u innych a sam w Czorsztynie uprawia wolną amerykankę. Wchodzi z nie wiadomo jaką inwestycją w pas drogowy bez jakiejkolwiek dokumentacji i uzgodnień. Narusza granicę sąsiadujących działek i wysypuje bez pisemnej zgody do lasu ziemię (podejrzewam że pomalutku sobie powiększy swój teren). !!!!
ot tak sobie13:00, 14 czerwca 2021
PiS w powiecie to już wypowiedź poprzedniego przewodniczącego rady "totalna opozycja", która nic nie może
Pora aby nie głosować na nieudaczników z PiS w wyborach samorządowych na poziomie gmin, powiatów.
Wójt, burmistrz, starosta nie zna wszystkich odpowiedzi na pytania PiS. To jedynie ich prezes J.Kaczynski zna i niech jego zapytają.
wc12:11, 14 czerwca 2021
jest pelno afer z parkingiem, apteka, panu Faberowi cos sie pomylilo. Radny MA OBOWIAZEK!!! w naszym imieniu patrzeć na rece Faberowi i calemu zarzadowi. Starosta ma odpowiedzieć na WSZYSTKIE pytania radnego. Nazywanie pana Waksmundzkiego populistą to jest zwykłe chamstwo i próba zamknięcia mu ust
PiS to totalna opozycja11:52, 14 czerwca 2021
Panie radny proszę nie nasladować opozycji w Sejmie
mam pan kolegów z PiS, którzy lepiej wiedzą i ich słuzby
i zgłosić afery do zbadania
Afera w PZD - prokuratura zajmowała się 4 lata i nie dawno sklecili coś do sądu. Znając życie i działania PiS umorzą to po 3 latach
Janosik10:51, 14 czerwca 2021
Starosta odsyła radnego do dyrektora, żeby się tłumaczył.
To do czego potrzebny jest starosta? Wynika z tego, że odpowiedzialni są podlegli mu dyrektorzy jednostek, więc jego należy o nic nie pytać.
Gosia10:11, 14 czerwca 2021
Mamy aferę ze zwolnieniami. Pełno afer i draki w szpitalu.
spostrzegawczy09:07, 14 czerwca 2021
Pan Faber powinien podać sobie rękę z Watychą. Jak zwykle to dociekliwi radni są winni wszystkiemu tylko nie oni.
Adam08:49, 14 czerwca 2021
Gratulacje Panie Starosto , bardzo dobrze Pan to powiedział !!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij