Wtorek, 03 sierpień 2021, Imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema
Szczawnica i okolice
Clouds
21°
Wiatr: 9.468 km/h Wilgotność: 71 %
Clouds
21°
Wiatr: 10.224 km/h Wilgotność: 50 %
Clouds
22°
Wiatr: 10.08 km/h Wilgotność: 71 %
Clouds
22°
Wiatr: 8.496 km/h Wilgotność: 52 %
Clear
22°
Wiatr: 4.464 km/h Wilgotność: 57 %
Clouds
20°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 71 %
20.06.2021, 17:00 | czytano: 1697

WAKACJE Z LEGOROBOTYKĄ I PROGRAMOWANIEM MINECRAFT – OSTATNI WOLNY TERMIN 12-16.07.2021- OSTATNIE 4 MIEJSCA (art. sponsorowany)

Warsztaty całodniowe z robotyki i programowania dla dzieci w wakacje – zapisy trwają!!! Nauka programowania to nie tylko uczenie podstaw robotyki. To przede wszystkim pełna fascynujących wyzwań pasja, która doskonale wpływa na umiejętność logicznego myślenia, ciekawość świata, a w niektórych przypadkach późniejszą karierę zawodową.

Uczestnicy zajęć realizują niesamowite misje z użyciem zbudowanych oraz zaprogramowanych przez siebie robotów LEGO, z łatwością wchodząc w świat nauk ścisłych. Doskonała zabawa i podstawy programowania w jednym! Dzieci tworzą roboty z zestawów dostosowanych do ich wieku i kreatywności, dzięki czemu łatwo przyswajają cenną wiedzę o programowaniu. To doskonały sposób na obudzenie w dziecku ciekawości świata i pasji do nauk ścisłych, z wykorzystaniem ich naturalnej kreatywności i chęci zabawy.Nauka programowania w formie gry z jedną z najpopularniejszych gier na świecie MINECRAFT? Czemu nie!
Warsztaty z Minecraftem to zespołowe rozwiązywanie zadań! Uczestnicy mają jasno określony cel, który muszą zrealizować tylko z wykorzystaniem pracy zespołowej. Kreatywna i ucząca gra w Minecrafta!
Warsztaty całodniowe z ROBOTYKI i warsztaty z MINECRAFTEM

Przykładowy plan zajęć:
8:00 - 9:00 - przyprowadzanie dzieci i zabawy integracyjne(taniec, zajęcia plastyczne, BRAINY)
9:00 - 9:30 - II śniadanie
9:30 - 12:00 - kosmiczne warsztaty z robotyki
12:00 - 12:30 - obiad
12:30 - 15:00 - warsztaty z MINECRAFTA
15:00 - 16:00 - odbiór dzieci / zajęcia mindfulness dla dzieci

Cena standardowa 130 zł/dzień, przy zapisie na 5 dni kwota 600,00 zł
Data: 12-16.07.2021r
Miejsce zajęć: 34-400 Nowy Targ, ul. Ogrodowa 4
Zajęcia są prowadzone z przestrzeganiem wszelkich zasad sanitarnych z uwagi na sytuację epidemiologiczną.


www.twojrobot.pl/miasto/nowy-targ/polkolonie
Zadzwoń do Oli po więcej szczegółów
509 174 340
szkoleniafach@poczta.fm


ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA ZAJĘCIA SEMESTRALNE WE WRZEŚNIU Z LEGOROBOTYKI I BRAINY

Jeśli czujesz, że potencjał Twojego dziecka wciąż nie jest odkryty, zapisz dziecko na zajęciaBRAINY !!
ZOBACZ NA CZYM POLEGAJĄ ZAJĘCIA BRAINY!!Zrób pierwszy krok w stronę świetlanej przyszłości Twojego dziecka i odkryj program, który pokochały miliony ludzi na całym świecie.

O pozytywnych skutkach medytacji powiedziano i napisano już wiele. Ten stan, gdy uspokajamy przebodźcowany, rozproszony umysł, jest czymś wyjątkowym!

Nasi Brainiacy medytują w czasie warsztatów.

Najnowsze badania kliniczne potwierdzają dobroczynny wpływ medytacji na zdrowie. Zaobserwowano, że medytacja obniża ciśnienie krwi, zmniejsza tętno i spowalnia metabolizm. Można nią wspomagać leczenie nadciśnienia, arytmii serca i bezsenności, łagodzić migreny, chroniczny ból i depresję.

Warto? Warto!Szczęście i powodzenie życiowe Dziecka zależy od 3 kluczowych spraw: Szkoła, Rówieśnicy i najważniejsze – Rodzina. Dbanie o dobrostan Dziecka oznacza dbanie o mniej problemów w domu, w szkole, z rówieśnikami.

Brainy wspiera nie tylko nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji interpersonalnych, kształci zdolności społeczne (takie jak negocjowanie czy rozwiązywanie konfliktów)) i uczy radzenia sobie ze stresem, ale też powoduje wzrost pewności siebie. Wykorzystując naukowo udowodnione metody pracy oraz naturalną tendencję Dziecka do nauki poprzez zabawę i eksperymentowanie, uczy, że niemożliwe nie istnieje.

Brainy to Szczęśliwa Rodzina
Fundamentem sukcesu życiowego Dziecka jest również, a może przede wszystkim, szczęśliwa, zdrowa Rodzina. Kształtując umiejętności komunikacyjne, prawidłowe zarządzanie emocjami, zdolność utrzymywania relacji, nazywania uczuć, postawy proekologiczne i zdrowotne, Brainy pomaga Rodzinom.

Brainy to lepszy Świat
Dobrze wiemy, że ekologiczne życie ma sens. Świadomość tego, że zatruwając przyrodę, zatruwamy również samych siebie, jest niezwykle istotna. Im szybciej nauczymy tego nasze Dzieci, tym lepiej dla świata. W Brainy otwarcie propaguje się ekotrendy. W nauce ekologii wykorzystujemy tak naturalny u dzieci brak uprzedzeń i tak charakterystyczną otwartość umysłu. Dzieci uczone w Brainy, jak żyć ekologicznie, nie tylko wyrosną na ekodorosłych, ale mogą mieć pozytywny wpływ na zachowania swoich rodziców i dziadków.
Dla nas ważne jest to, że nauka myślenia o środowisku naturalnym to doskonała okazja, by wprowadzać najmłodszych w świat ponadczasowych wartości, takich jak piękno, dobro, szacunek dla ludzi, odpowiedzialność za słabszych czy mądre zarządzanie dobrami. Przecież na świadomość ekologiczną składa się ogrom wiedzy: od znajomości praw fizyki, matematyki i ekonomii poprzez wiedzę z zakresu nauk przyrodniczych, istotne wątki filozofii, etyki, nauki prawnych i społecznych. Dobrze wiemy, że aby stać się prawdziwym ekologiem, trzeba mieć w sobie ciekawość świata, wrażliwość, odpowiedzialność i rozwagę. To wszystko cechy dobrego człowieka, dobrego obywatela. To dajemy w Brainy!

Nasz cel: Szczęśliwe Dziecko – Szczęśliwa Rodzice – Szczęśliwa Rodzina – Lepszy Świat Zacznij od Brainy - To najważniejsze zajęcia dodatkowe! A teraz w formie całodziennych warsztatów!!Wejdź na brainynowytarg.pl i dowiedz się jeszcze więcej!

ZAJĘCIA SEMESTRALNE w godzinach popołudniowych na Ogrodowa 4, 34-400 Nowy Targ (1 piętro).

ZAPISY w formularzu zgłoszeniowym na brainynowytarg.pl/zapisy/ lub pod nr tel: 889 872 367


Zadzwoń do Kamili po więcej szczegółów!
889 872 367
szkoleniafach@fach-szkolenia.pl
najnowsze informacje
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij