Wtorek, 03 sierpień 2021, Imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
22°
Wiatr: 6.696 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
22°
Wiatr: 8.928 km/h Wilgotność: 43 %
Clouds
23°
Wiatr: 3.636 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
23°
Wiatr: 9.216 km/h Wilgotność: 49 %
Clouds
24°
Wiatr: 3.168 km/h Wilgotność: 57 %
Clouds
21°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 69 %
20.06.2021, 16:10 | czytano: 4478

Remiza w Dębnie kolejnym miejscem zbiórki dla pogorzelców

zdj. Michał Sowa

Mieszkańcy całego powiatu nowotarskiego, ale nie tylko - nie ograniczyli się do słów żalu, współczucia i życzeń "odbudowy życia po pożarze".

Zorganizowane w kilku miejscach punkty przyjmowania pomocy materialnej dla ofiar sobotniego pożaru - przez cały dzień tętnią życiem.

Zbierana jest nie tylko żywność i odzież. Zorganizowano też publiczną składkę na zakup materiałów budowlanych.

Uruchomił ją Kamil Bryniarski z Remade Polska. "Jesteśmy firmą budowlaną, dlatego chciałbym, aby ta zrzutka była przeznaczona na zakup wszelkiego materiału budowlanego potrzebnego do prac wyburzeniowych, budowlanych, remontowych, jak i wykończeniowych. Wszyscy wiemy jak w tym roku materiały budowlane poszły w górę, dlatego bez jakiejkolwiek pomocy z zewnątrz poszkodowani mieszkańcy Nowej Białej w pożarze nie mają szans na powrót do normalnego życia, zwłaszcza kiedy ktoś stracił dorobek całego swojego życia. /.../ Każda złotówka wpłacona tutaj zostanie rozliczona i przekazana potrzebującym zgodnie z celem tej zbiórki". Akcja prowadzona jest tutaj.

s/ zdj. przesłał nam Michał Sowa. Dziękujemy.
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Bialcon17:25, 20 czerwca 2021
Dobra akcja
Bialcon
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij