Wtorek, 03 sierpień 2021, Imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema
Szczawnica i okolice
Clouds
21°
Wiatr: 8.424 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
21°
Wiatr: 9.108 km/h Wilgotność: 45 %
Clouds
22°
Wiatr: 8.856 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
22°
Wiatr: 9.216 km/h Wilgotność: 49 %
Rain
23°
Wiatr: 3.168 km/h Wilgotność: 61 %
Clouds
20°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 69 %
21.06.2021, 12:24 | czytano: 9486

Setki tysięcy złotych na koncie dla pogorzelców. Cel: milion (video)

Fot. Zdzisław Salis

Zorganizowana przez portal nowobiala24.pl zbiórka funduszy na odbudowę i pomoc dla pogorzelców z Nowej Białej cieszy się dużym zainteresowaniem. Z godziny na godzinę na internetowym koncie przybywają kolejne tysiące złotych.

Około południa kwota przekroczyła 600 tys. zł. Cel zrzutki to milion złotych.

r/
zobacz także
najnowsze informacje
komentarze
L.18:18, 21 czerwca 2021
ciekawe ile ? przeznaczy dla pogorzelców rząd Słowacji
Bzik15:54, 21 czerwca 2021
A pani posel Wszechobecna I lubiaca sie grzac we fleszach jeszcze sie nie pojawila? Jak trzeba konkretnej pomocy to jakos jej nie ma.Pani posel pora na konkrety! Ludzie potrzebuja pomocy
Taki janosik to na hak14:52, 21 czerwca 2021
Janosik skończ p... i mieszac w to politykę. Piepszysz jakby przyjechal Pan władca i wyciągnał z WŁASNEJ kieszeni kase na stół. Ludzie zrzutki robią i wgle a on był na miejscu i 5zł nie zostawił mimo ogromu milionów /.../ Miedzy innymi dzieki temu rzadowi na materialy budowlane mieszkancy beda czekac drugie tyle i zaplaca za nie dwa razy tyle. PiS i PO to to samo jak cała reszta bandy czworga a jesli jeszcze tego nie zauwazyles i nie rozumiesz to proponuje wyrobic sobie papierki to jakies ulgi na komunikacji beda itp.
To ludzie sie tu zjednoczyli i działają a to była szopka pod wybory. Kolejny przykład tego jak nasze Państwo super radzi sobie samo bez tych na gorze.
janosik13:50, 21 czerwca 2021
Na pocieszenie w tej wielkiej tragedii należy powiedzieć, że dobre w tym wszystkim jest to, że ta tragedia wydarzyła się za rządów premiera i partii, która nie zostawia ludzi w potrzebie. Jestem pewien, że poszkodowani ludzie dostaną odpowiednią pomoc i odbudują swoje domy, a nawet im coś zostanie. Macie szczęście, że PiS rządzi i że mamy takiego premiera.
Że przypomnę takiego Tuska, jak to naobiecywał powodzianom w gminie Szczucin pomoc.
Cyt.
- W obliczu klęski premier powiedział nam kilka słów, które podniosły nas na duchu. Liczyliśmy, że dziś podtrzyma wolę wypełnienia obietnic. Tymczasem zostaliśmy, mówiąc wprost, oszukani - mówi Artur Patyr, mieszkaniec wsi.
Tusk był w Radwanie 29 czerwca. Złożył wówczas wiele obietnic. Mieszkańcy uwierzyli. Wczoraj stracili resztę złudzeń.

A taki Cimoszewicz co powiedział?
Ano to: - trzeba było się ubezpieczyć.

Pozdrawiam pogorzelców. Nie upadajcie na duchu, pomoc nadchodzi.

Dziękujcie ludzie, że macie taki rząd i takiego premiera!
Ze wsi13:48, 21 czerwca 2021
Rozumiem ta zbiórka jest zweryfikowana, a pozostałe? Już kilka widziałam zbiórek pieniedzy na portalach społecznościowych ale czy one napewno trafią do pogorzelców? Czy czasem nie do kieszeni złodzieja. Mam nadzieję, że ktoś nad tym czuwa. Pogorzelcom życzę jak najlepiej, by udało się im odbudować domy.
1 norma13:03, 21 czerwca 2021
A gdzie nasi bogowie z pisu ke ???? nie ma ?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij