Piątek, 24 września 2021, Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana
Szczawnica i okolice
Rain
13°
Wiatr: 18.54 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
13°
Wiatr: 19.188 km/h Wilgotność: 88 %
Rain
14°
Wiatr: 20.916 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
14°
Wiatr: 23.292 km/h Wilgotność: 83 %
Rain
13°
Wiatr: 14.796 km/h Wilgotność: 78 %
Rain
12°
Wiatr: 11.268 km/h Wilgotność: 85 %
08.07.2021, 18:49 | czytano: 6381

Wójt Jan Smarduch: "Ofiarność ludzi dobrej woli przerosła wszelkie oczekiwania"

Jan Smarduch. Archiwum Podhale24.pl

Wójt gminy Nowy Targ skierował podziękowania dla wszystkich, którzy wsparli pogorzelców z Nowej Białej.

"Szanowni Państwo!

Pragnę serdecznie podziękować Pani Sołtys miejscowości Nowa Biała, wszystkim osobom prywatnym, wolontariuszom, firmom, służbom, urzędom, samorządom i innym podmiotom z całej Polski, którzy tak licznie zgłosili się i zadeklarowali pomoc osobom poszkodowanym w pożarze w Nowej Białej w dniu 19.06.2021 r.

Dar serca okazali również mieszkańcy Gminy Nowy Targ oraz sąsiednich i dalszych miejscowości i gmin. Z całego kraju, jak również spoza granic Polski spłynęła i nadal spływa pomoc rzeczowa i finansowa. Odbieramy liczne telefony od Państwa wyrażające nie tylko udzielenie pomocy, ale także słowa wsparcia i współczucia dla Rodzin poszkodowanych w pożarze. Ofiarność ludzi dobrej woli przerosła wszelkie oczekiwania.

Trudno jest wyliczyć wszystkich nie pominąwszy nikogo, jednak wszystkim w imieniu swoim i Mieszkańców Nowej Białej z całego serca dziękuję. O wszystkich pamiętamy, wszystkich mamy w swoich sercach i życzymy Państwu, aby dobroć, którą nam okazaliście wróciła do Was.

Z wyrazami szacunku Wójt Gminy Nowy Targ Jan Smarduch".

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
zez13:24, 10 lipca 2021
do @ zez. Weź sobie jakiś wymyśl jakiś nick, bo tworzysz balaga. Nie, nie pracujE i nie prsacowałam nigdy w żadnym urzędzie, ale wkurza mnie taka goralska nieuzasadniona niczym złośliwośc. Czy Ci się to podoba czy nie, Pan Smarduch jest wojtem od 1990 r, czyli sprawuje swój urząd juz 21 lat i co ciekawe, niezaleznie od partii jaka rządzi, czyli ma duze poparcie i zaufanie społeczne . Jak myślisz, dlaczego go wybierają i szanują? Wkurzaja mnie ludzie, którzy tak jak Ty podważają czyjśc zasługi, opluwaja , byle zaistnieć w necie i to czasem z bardzo niskich pobudek./ Zrobił bardzo dużo dla lokalnej społeczności. Jest najdłuzej sprawującym swój urzad na Podhalu samorządowcem ,a to dobre o nim świadczy
Pinki11:30, 10 lipca 2021
Moi Mili Forumowicze.
Nie jestem wielkim fanem Pana Wójta Smarducha, chociaż jesteśmy "po imieniu", ale wytykanie mu, że jako urzędnik podziękował wszystkim, którzy nieśli i niosą pomoc pogorzelcom i wplatanie w tą dyskusję smrodu ze ścieków, to jest dolna część beczki. Czyli ganicie Go za to że zachował się "tak jak należy"(Inka Siedzikówna - to dla tych którzy niekoniecznie lubią historię) czyli po prostu przyzwoicie. Ludzie kochani! Opamiętajcie się! bo jeszcze chwila, a zaczniecie kamienować tych których po prostu nie lubicie z różnych względów.
Jasiu. Pozdrawiam i wielki szacun.
@ edek13:51, 9 lipca 2021
Smród przykrywasz odświeżaczem? A jak w domu nie spuścisz wody po "dwójce" , to zamykasz klapę i już jaśminem i bzem czuć?
@zez13:49, 9 lipca 2021
POprawny politycznie? Jesteś z rodziny czy pracujesz w UG? Słyszałeś o zjedzeniu decyzji budowlanej etc.. Możesz sobie myśleć i pisać co tam chcesz, a ludzie swoje wiedzą.
zez09:17, 9 lipca 2021
@ Wkurzony. Zamknij się.!!Co złego w tym, że ktoś dziękuje za pomoc? Pan Smarduch jest jednym z najlepszych samorządowców w Polsce i od lat cieszy się dobra opinią , o czym świadczy to, ze tak dlugo sprawuje swój urząd, a ludzie go cenią, skoro wybierają Jest też poprwany politycznie. Brawo Panie Wójcie.
Lututu!!08:58, 9 lipca 2021
Pomoc większą o ludzi dobrej woli niż o d instytucji i urzędu, możn,, okazuje się że to wielki serce mają zwyczajni, prości ludzie, a nie Ci funkcyjni, co to ino głowy wysoko dźwigają
edek06:14, 9 lipca 2021
do wkurzony
jets taki sklep w miescie Rossman tam se kup zapach nazwy Ci nie podam by nie było reklamy
Wkurzony20:11, 8 lipca 2021
Panie Smarduch, wójcie gminy, ludzie sami, bez was urzędników wiedzą jak sobie pomagać i chwała im za to. Wy urzędnicy zadbajcie o to, co do was należy i tu pytanie, dlaczego codziennie rano i wieczorem śmierdzi w Łopusznej? Oczyszczalnia do bani? Kanalizacja padła? Co z tym zrobicie?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij