Piątek, 03 grudnia 2021, Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Lucjusza
Szczawnica i okolice
Clear
-5°
Wiatr: 7.236 km/h Wilgotność: 70 %
Clouds
-5°
Wiatr: 8.604 km/h Wilgotność: 73 %
Clear
-5°
Wiatr: 6.768 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
-3°
Wiatr: 7.308 km/h Wilgotność: 70 %
Clear
-5°
Wiatr: 7.308 km/h Wilgotność: 86 %
Clear
-6°
Wiatr: 7.308 km/h Wilgotność: 69 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
11.07.2021, 23:10 | czytano: 2801

Rusza budowa ścieżki rowerowej w Odrowążu

zdj. ilustracyjne/ Podhale24

W Odrowążu rozpoczyna się budowa ścieżki rowerowej, dofinansowana z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. To jedna z pierwszych inwestycji na Podhalu realizowanych ze środków przeznaczonych dla gmin górskich.

W poniedziałek rano nastąpi oficjalne rozpoczęcie inwestycji z udziałem ministra Andrzeja Guta-Mostowego. Następnie polityk uda się na rynek w Czarnym Dunajcu, gdzie zaplanowano spotkanie z dziennikarzami.

W ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych dla gmin górskich Gmina Czarny Dunajec zawnioskowała o ponad 4 mln zł z przeznaczeniem na kompleksowy rozwój infrastruktury turystycznej poprzez wybudowanie platformy widokowej na szczycie wzgórza Bachledówka, odrestaurowanie zabytkowej stacji PKP w Czarnym Dunajcu bezpośrednio zlokalizowanej przy transgranicznym szlaku rowerowym wokół Tatr oraz budowę blisko 2 km szlaku rowerowego jako kontynuacja budowy tras rowerowych w gminie.

Planowane zakończenie realizacji inwestycji to grudzień br.

s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas