Awantura podczas konferencji Borysa Budki w Nowym Targu (zdjęcia i filmy) - podhale24.pl
Niedziela, 25 lutego
Imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza
Nowy Targ
Clouds
Wiatr: 9.108 km/h Wilgotność: 61 %
Clouds
Wiatr: 9.468 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
Wiatr: 9.576 km/h Wilgotność: 57 %
Clouds
Wiatr: 8.136 km/h Wilgotność: 54 %
Clouds
13°
Wiatr: 14.292 km/h Wilgotność: 68 %
Clouds
Wiatr: 10.512 km/h Wilgotność: 70 %
Jakość powietrza
104 %
Nowy Targ
38 %
Zakopane
84 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 52 | 104 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 42 | 84 %
14.07.2021, 15:46 | czytano: 38919

Awantura podczas konferencji Borysa Budki w Nowym Targu (zdjęcia i filmy)

NOWY TARG. Spotkanie na płycie rynku parlamentarzystów Koalicji Obywatelskiej z dziennikarzami zostało zakłócone przez kilku zdenerwowanych mężczyzn. Jeden z nich posunął się do potrącania dziennikarzy i przewracania mikrofonów, uderzania w kamery.

zdj. Piotr Korczak
zdj. Piotr Korczak
W Mieście pojawili się: posłanka Jagna Marczułajtis-Walczak, wiceprezes PO, poseł Borys Budka, senator Jerzy Fedorowicz i poseł Konrad Frysztak oraz członek Zarządu Krajowego PO Łukasz Pawełek.

Jak mówiła posłanka Marczułajtis-Walczak, przedstawiciele KO zamierzają do końca wakacji odwiedzić wszystkie województwa w kraju w ramach akcji "Kierunek Przyszłość".

- To akcja nie tylko parlamentarna, ale także akcja samorządowców i osób związanych z PO i KO. Po to jesteśmy, by rozmawiać. To trudny teren dla Platformy, dla Koalicji, ale teren wspaniałych ludzi, mających swoje potrzeby i oczekiwania. Musimy z nimi rozmawiać, by zaprojektować w Polsce lepszą przyszłość. Ta akcja została tak zaprojektowana, że każdy dzień kończy się otwartym spotkaniem z mieszkańcami. Dziś jeszcze będziemy spotykać się z przedsiębiorcami i rozmawiać o kwestiach związanych z obostrzeniami i brakiem odpowiedzialności ze strony Skarbu Państwa i wykluczeniem niektórych przedsiębiorców z tzw. tarcz antykryzysowych - powiedział Borys Budka.

Z grona osób, które zaciekawione podeszły do stojących parlamentarzystów padły słowa: "Nie wstyd panu przyjechać tu na Podhale? co dobrego zrobiłeś dla świata, dla Polski, dla tego narodu? Myślisz, że pracą jest przekładanie kartek z teczki do teczki? Coście osiągnęli przez te wszystkie lata?"

- Ja panu odpowiem: Zakopianka została zbudowana dzięki rządowi PO-PSL, most w białym Dunajcu w starym śladzie, budowa węzła w Poronienie. Mamy swoje dokonania i nie boimy się przyjeżdżać w każdy zakątek Polski. Wiemy, że tu są ludzie bardzo zbuntowani, ale my szanujemy tych ludzi - zareagowała Jagna Marczułajtis-Walczak.

- Pani to wstydu nie ma - usłyszała w odpowiedzi.

Oto fragment tego zdarzenia. Ostrzegamy - padło sporo wulgarnych słów.Trzeba przyznać, że poseł Konrad Frysztak po początkowych nawoływaniach o wezwanie Policji, wkrótce podszedł do jednej z krzyczących osób i przed kilkanaście minut rozmawiał z nią, przekonując do spokojniejszego artykułowania swoich przekonań.

Po uspokojeniu emocji po obu stronach - udało się nam zadać pytanie o możliwość otworzenia w Nowym Targu struktur partyjnych.Otwarte spotkanie z mieszkańcami zaplanowano o godzinie 17:30 w lokalu "Absynt", przy ul. Jakuba Zachemskiego 5.

s/ zdj. i film Piotr Korczak
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
rea19:25, 17 lipca 2021
Zna ktos tego delokwenta? Zgaduje ze koles nie z NT tylko oplacany i zadaniowany z zewnatrz.
mniejniżzero15:46, 17 lipca 2021
w jakim świecie ten człowiek żyje nie zdaje sobie sprawy ze swoich działań,że jest już trupem POLITYCZNYM, to on zatopił platfusów, /.../
staryUBek15:34, 17 lipca 2021
tow. budka i PO to TOTALNA PORAŻKA !!!
Burok10:07, 17 lipca 2021
Niestety ale i politycy z Podhala i je odwiedzający są bez jaj . Najpierw Pan Poslanka Paluch co widać na zdjęciach gwiżdże podczas wizyty Prezydenta Komorowskiego , to terz jakiś oszołom robi cyrk przed Posłem Budką . Ale to wszystko pikuś . Za Poslem Budką stoi 2 m chłop , wielki jak szafa , no chyba że kompletnie nie ma pary . Przecież wystarczyło serdecznie podać oszołomowi rękę i dobrze uścisnąć , to by było widowisko :)
mądry i skromny02:36, 17 lipca 2021
Do- po omacku czyli pewnie Wektor- a Ty sobie przypomnij ile kosztowało wtedy kupno mieszkania, wybudowanie domu, kupno działki pod budowę. I nie widzę tych powrotów- może u Ciebie w Warszawie.
he he litości23:29, 16 lipca 2021
po tym wszystkim nawałnica przeszła wyrządzając szkody...
po omacku14:55, 16 lipca 2021
*&* mądry i skromny;może kiedyś może tak było,Wektor w pełni ma rację,raczej przypomnij sobie jak cię pamięć nie zawodzi ile pracownik dostawał za godzinę pracy w czasie 8lat ,,rządów" raczej nierządów i rozpierduchy platformerskich obłudników, to co dalej mieli harować za miskę ryżu,zostali zmuszenie w tamtym czasie do wyjazdu za chlebem,jakoś teraz jest tendencja odwrotna,tego nie widzisz?
może ktoś wam jeszcze da wiarę14:42, 16 lipca 2021
Borys Gomułka i reszta tej mafii - po co przyjeżdżają na Podhale ? Chyba po to by dowiedzieć się naocznie gdzie ich ludzie mają dosłownie . Tyle broiliście , tyle rozrabialiście , że dziś kilku -dosłownie zagorzałych waszych zwolenników przychodzi by waszej nachalnej propagandy wysłuchać i to bez zbytniej aprobaty . Nikt wam dziś nie pomoże , ani Tusk , ani ulica , ani zagranica choć się bardzo angażuje , ani nawet święcona woda tym bardziej . To wasz koniec chyba idzie wolnymi krokami .Zmieńcie kolejny raz nazwę np. na Tuskobandę .
bądź Góralem i Polakiem , a nie ....14:33, 16 lipca 2021
@Franek - ciebie chyba na głowę upadł jakiś konar z dużego drzewa , albo ty walnąłeś swoim /.../ łbem w jakiś mur , albo i to złamane drzewo skoro pieprzysz za ta pełowska propagandą , co to PO nabudowało z PSL-em. Do dziś rodziny opłakują swoich bliskich , którzy targnęli się na swoje życie z powodu tego ,że pełowskie nieudaczniki nie wypłacili im za dostarczony żwir, cement i inne materiały po wybudowanych przez tych propagandzistów drogi. Podobnie nie pamiętasz ,że jeszcze nie oddali tych inwestycji spapranych , a już się wiadukty zaczęły rozlatywać i trzeba je do dziś remontować , a niektóre drogi do dziś wyłączone są z ruchu .Gazoport to kolejna inwestycja , którą wymieniasz , którą już PIS musiał remontować , by można było zacząć ją włączyć do ruchu i eksploatacji .Latami stał most w Białym D. Stał węzeł w Poroninie i stała zakopianka . Ty *** myślisz ,że górale tego nie pamiętają , tak sądzisz jak *** Jagna , która kiedyś startując w snowbordzie na trasie zderzyła się z innym zawodnikiem i ten uraz do dzisiaj jej pozostał . Wy wszyscy myślicie ,że ogólnie Podhalanie to ciemny naród bez pamięci i honoru , tak jak wy to macie ??? Zmień zdanie i ogarnij się wreszcie i bądź Góralem i Polakiem , a nie pełowskim c***m
mądry i skromny11:45, 16 lipca 2021
Gdzie jest Wektor? Czy mógłbyś wytłumaczyć mieszkańcom Podhala [i nie tylko] jak mogliście wyciągnąć rękę po podatek od pracujących za granicą [skoro nie umieliście zapewnić im pracy w Polsce] i czy jest Wam z tego powodu wstyd?
na kredyt chyba11:05, 16 lipca 2021
Ale się społeczeństwo garnie do tych przekrętów- uzdrowicieli . Tłok taki ,że hej. Widać jak społeczeństwo ma ich w d***. Aż miło popatrzeć . Za to coście ludowi wyrządzili to was kochają inaczej. Robiliście tak dobrze ,Że nawet dodatek pogrzebowy odebraliście ludowi . Niewiele brakowało ,że bliskich nie byłoby za co pogrzebać .To wasze rządy i ich pokłosie . Nigdy suweren nie odda władzy więcej w wasze obłudników ręce .
PiS to żenada10:28, 16 lipca 2021
PiS to komunistyczna partia z elementami katolicyzmu
poczytaj historię Rumunii po wojnie
jak kościół nie będzie potrzebny to PiS szybko się go pozbędzie jak to zrobił Wielki Orzeł Karpat
Górale zawsze lubili komunizm i to im się podoba
to ja09:42, 16 lipca 2021
ludzie, przecież to nie mężczyzna tylko ogryzek.
ja się tak nie czuję09:40, 16 lipca 2021
Wstyd dla Nowego Targu. Buractwo i chamstwo naszą wizytówką?
hipokryzja sięgająca do nieba09:28, 16 lipca 2021
Kto z tej Żenady Po i tych plujców na PIS zrzekł się z 500+ , 13 emerytury , 14 emerytury i przekazał te pieniądze np. na leczenie ludzi chorych na cowiid , na raka lub na rzadkie choroby , tak by ci chorzy biedni ludzie nie musieli zbierać ich na zbiórkach ? Nie było takiego mądrego , a pluje dalej i korzysta z tego PIS-owskiego ochłapu . To hipokryzja i nieuczciwość sięgająca zenitu .
nauka historii08:30, 16 lipca 2021
@PIS jak żenada - ty /.../ będziesz tu opowiadał o PZPR-ze ? Najpierw ucz się rzetelnie historii na podziemnych lekcjach , bo nauczyciele komucha Błoniarza cię w szkole nie nauczą , a później dopiero zabieraj głos. Ktoś kto doświadczył tych kilkudziesięciu lat socjalizmu realnego , kto doświadczył 7 lat rządów PO+PSL i doświadcza ostatnich kilku lat rządów prawicy , to może ocenić , a nie pieprzyć te propagandowe wytarte lewackie slogany . Biedy jeszcze nie zaznałeś , potrzebne ci jest kilka kolejnych lat nierządu , abyś zrozumiał /.../ te różnice.
PiS to żenada14:33, 15 lipca 2021
PiS jak PZPR prowadzi nas Polaków na manowce
ich tekturowe państwo pada w muł
ale PiS twierdzi ze wstają z kolan
wiek emerytalny do 68 lat i więcej PiS wprowadza od tyłu - poczytajcie ze zrozumieniem co proponuje Pis
Podatki dla ludzi pracujących w Austrii
Gienek13:55, 15 lipca 2021
Mafia Platfusow myśli że po powrocie swojego króla już będą rządzić... Niedoczekanie wasze.. I tak was tam łagodnie potraktowali. Zakopianka dzięki wam powstała hehe. Klamaliscie kłamiecie i będziecie kłamać. Macie to we krwi
oli11:59, 15 lipca 2021
...Władek...gość się nie tak ładnie zachował,bo klnął,ale za to peło zachowuje się wzorowo z wyp..... lempart albo posłanką wielgus.To peło pokazało jaki poziom reprezentuje i zrozumie.
Franek11:09, 15 lipca 2021
Loko - zakopianka do Rabki budowana była z pieniędzy zagwarantowanych w budżecie przez rząd PO PSL oczywiście za rządów PiS. A do chama który pyta co wybudowali to odpowiadam. Gazoport, 4 wielkie stadiony, 1400 km dróg szybkiego ruchu i autostrad, setki kilometrów schetynówek itd. PiS na razie tylko dużo gada. Stocznie leżą i kwiczą nic nie budują, górnictwo w likwidacji a zarzucali to samo PO, Ursus ogłosił upadłość, LOT na gigantycznych stratach a chcieli kupować niemiecką linię z długami. A co się im udało rozdawnictwo za głosy, zatrudnianie swoich, zawłaszczanie wszystkiego i powrót do PRL
Absurdalny10:20, 15 lipca 2021
Kto nam zabrał piniądze z II filaru?? I dlaczego?? Reforma?? Chu.. prawda.
Jeszcze podniesienie wieku emerytalnego bym zniósł, ale zabranie kasy nie do zapomnienia.
Już na PO nigdy, ale to nigdy nie zagłosuję.
N.T.10:19, 15 lipca 2021
Panie Budka coś tu cuchnie ,,siarką i smołą...'' czy to nie jest POwska ustawka na rynku N.Targu, tak jak było w Warszawie pod krzyżem z Komorowskim i Hadyszem. Jesteście zdolni do wszystkiego, straciliście zaufanie w społeczeństwie, jesteście niewiarygodni, co innego mówicie, a jeszcze co innego robicie, tak jak wasz król Europy.
mądry i skromny09:36, 15 lipca 2021
Tak Wektor to może być ustawka- przecież Wy się z Platformą doskonale rozumiecie i musicie ją wspierać żeby jej jakiś nowy Lepper albo Hołownia na opozycji nie zastąpił. Przecież Wy jesteście tacy sami, będąc w opozycji krzyczycie- rządzący kradną, a kiedy dochodzicie do władzy, robicie to samo i nikogo nie potraficie [nie chcecie] osądzić.
górale nie chcą ich09:27, 15 lipca 2021
Tylko Nowak , Tylko Nowak , tylko Nowak uratowałby nędzną imprezę na rynku . Oprócz FED i Kraś nie było żadnego górala .
Jagusia w tych króciutkich spodniusiach wyglądała jak olimpiadusia .
kuda ?08:06, 15 lipca 2021
Macierewicz i Kaczyński - kuda nas viediete towariszczi ?
***07:58, 15 lipca 2021
wpierw wielki podhalański zryw górali, a jak sytuacja się stabilizuje, znowu wyłazi z was (specjalnie z małej litery) zamiłowanie do PiSu. Żal. Kiedy wy wreszcie otworzycie oczy?
qwe07:21, 15 lipca 2021
PKL sprzedała Platforma Obywatelska z PSL w 2013 roku
bo ktos tu bzdury wypisuje
Magda01:33, 15 lipca 2021
Do bede czekał- Śmiechu warte. Chyba Budce zabrakło pieniędzy i nie przywiózł ze sobą opłacanych kuglarzy. Wystarczył jeden czy opłacany czy przywieziony mniejsza z tym. Ale jeden człowiek pogrzebał wielkie wystąpienie PO w Nowym Targu. Cała Polska z was się śmieje......
Jo00:43, 15 lipca 2021
Dobrze chlop powiedzial i nie jest bezrobotny. A góral 100% popieram
Loko23:48, 14 lipca 2021
? Zakopianka została zbudowana dzięki rządowi PO-PSL? o ktorym on odcinku gada? Myslenice - Lubien oddanym w 2008? Lubien Rabka przeciez jeszcze w budowie. PO moglo zbudowac zakopianke dawno temu ale blokowali przetarg do 2014. W 2014 jak widzieli ze traca wladze to puscili przetarg pisany na kolanie i GDDKiA wybrala patologie ktora go do dzisiaj nie skonczyla, albo juz zeszla z budowy. Budowa Rdzawka -Nowy Targ idzie duzo sprawniej, bo budowany przez dobra polska firme.
Wektor23:46, 14 lipca 2021
Posłanka Jagna Marczułajtis-Walczak nad wyraz aktywna na Podhalu:).
Takie akcje na pewno przysporzą nowych wyborców. Brawo Pani Jagno:).
Proszę trzymać taki poziom dalej, to się na pewno opłaci:).
Centrala nakazała siać zamęt, Posłanka Jagna Marczułajtis-Walczak,
posłusznie wykonuje rozkazy. Cytat: "Polska klasa średnia wydaje się
słabiej wykształcona w liberalnej tradycji, niż zakładano", boleje ?Die Welt".

Ustawka na 100% :). Platforma chce mieć pobitego polityka, takiego męczennika,
na którym zbudują strategie przeciw rządowi. Liczą na to, że w innym miejscu,
prawdziwy zwolennik PIS-u posunie się dalej. Prowokacja. To takie podlanie ognia
benzyną, stare metody esbeckie. Nie ze mną takie numery Budka :).
Nie dajmy się sprowokować.
w imieniu Borysa Budki23:28, 14 lipca 2021
Odpowiadam ...
PiS sprzedało stocznie szczecińską w 2007 r. Ukraincom
Potem tę stocznię odkupiono w 2016 przez PiS
miano budować statki i do dzisiaj PiS nie buduje tych statków
To jest tak samo jak z kolejką w Tatrach - PiS sprzedał i potem odkupił ?
Rosomak23:25, 14 lipca 2021
Dla czego nie przywieźli ze sobą Marty Lempart która by krzyczała swoje Wy czy chociaż KODU który by krzyczał Konstytucja?
ciekawy22:41, 14 lipca 2021
jak się patrzy na poziom wyborców PiS i ich argumentację + to co robią miłościwie nam rządzący to aż wstyd się przyznać, że w pierwszych wyborach człowiek był tak głupi i ich poparł... ehh, cały życie uczymy się na błędach :)
jacuś22:15, 14 lipca 2021
marczulajtis ale się kompromitujesz ....babo byle jaka
bede czekał22:08, 14 lipca 2021
ten gostek to super góral przywieziony przez PiS
zabrakło Anny P. i byłoby ok
zobaczycie jak przyjedzie prezes PiS do miasta
ja już mam sporo zeszłorocznych jajek
PiS =PZPR22:05, 14 lipca 2021
Zakopianka była zaczęta przez PO - PSL
i PiS tego nie zmienił
PiS nie moze wybudować Sądeczanki i nigdy nie wybudowałby Zakopianki gdyby nie min. Bieńskowska
internet starczy właczyć
brak orientacji??21:41, 14 lipca 2021
ooooooooo komentarze są tu niektóre na wysokim poziomie HAAHAHAHA, koń się uśmieje
Ja21:35, 14 lipca 2021
Tvp i kościół rozsiane ziarno nienawiści efekty są właśnie takie
WSTYD
sprzataczka21:31, 14 lipca 2021
Ludzie nie dajcie sie złapać w grę polityków odnośnie tego bohatera z rynku chętnie zapytałbym np Panią Poseł Paluch czy przypadkiem go nie zna, ale nie zapewne to fałszywy trop, przeprasam, wycofuję się! to zapewne mieszkaniec Podhala, ale również nie! mieszkańcy podhala to prawdziwi katolicy i nie uzywają tak nagminnie przekleństw ! zapewne nie jest to mieszkaniec Podhala więc kto ? kto może być tak wspaniałm konwersarzem otóż szanowni Państwo Ten Pan zapewne jest POLAKIEM !!!! i tyle....
Edzio21:30, 14 lipca 2021
Alez sie tu zlecial motloch platformy. Jechać z nimi. Brawo Nowy Targ.
NT21:02, 14 lipca 2021
Każdy odważny myślący chowa się za takimi burakami daleko w taki sposób nie dojdziemy
ODPOWIEDZ PAN, PANIE BUDKA !!20:58, 14 lipca 2021
Panie Budka !!!
Czy to prawda, że Tusk po sprzedaży (za grosze) POLSKIEJ Stoczni Szczecińskiej, został nagrodzony przez Kanclerz Niemiec Markrele ?!?!
Władek20:57, 14 lipca 2021
Gość się faktycznie najpiękniej nie zachował, ale trzeba tez przyznać, że ta cała żałosna platforma na nic lepszego nie zasługuje. Mieli tyle lat rządu i co ?
Oburzony20:54, 14 lipca 2021
Co za wstyd nie wierzę że ten typ to mieszkaniec naszego Miasta
Obserwator20:51, 14 lipca 2021
A panu Federowiczowi sceny się pomyliły???
PODHALAN20:49, 14 lipca 2021
jak dla mnie zawod polityka powinien byc powiazany z kara smierci. jezeli odpowiadacie za zbiorowosc to odpowiadacie tym co najcenniejsze.
ODPOWIEDZ PAN, PANIE BUDKA !!20:49, 14 lipca 2021
Panie Budka !!!
Gdzie MOJE pieniądze z OFE, do którego ZMUSILIŚCIE MNIE WPŁACAĆ ?!?!??!?!
Pieniądze z mojej kieszeni !!!!!!!!!!!!!!!
, a HER TUSK powie, że to nie są pieniądze Polaków ?!?!?!?
To czyje merkelowej ?!?!?!
Niedowiarek20:48, 14 lipca 2021
Boris, przedstaw punkt po punkcie wasz plan dla dobra Polski i Polaków, wtedy ci uwierzymy.
swojak20:47, 14 lipca 2021
Taaak, platformiści ślinią się teraz do górali, bo znowu chcą kolejkę na Kasprowy opędzlować słupowi z Luksemburga.
Jo20:47, 14 lipca 2021
Butka weś se tom swojom elitke i wynoś się z Podhala bo nic nom tu nie pomogłeś
Emeryt20:30, 14 lipca 2021
Widzę że już nie którzy zapomnieli kto im dźwignął wiek emerytalny i wszystko obniżył.
hary20:30, 14 lipca 2021
czerwony - kiedyś po dojdzie do władzy i też pisu nie podstawi pod sąd , ręka ręke myje . A ty polaku płać i płacz .
ODPOWIEDZ PAN, PANIE BUDKA !!20:25, 14 lipca 2021
Panie Budka !!!
Gdzie MOJE pieniądze z OFE, do którego ZMUSILIŚCIE MNIE WPŁACAĆ ?!?!??!?!
Pieniądze z mojej kieszeni !!!!!!!!!!!!!!!
, a HER TUSK powie, że to nie są pieniądze Polaków ?!?!?!?
To czyje merkelowej ?!?!?!
Anty konfederacja20:17, 14 lipca 2021
Oi!Szkoda ze mnie tam nie bylo...pyskacz z konfi dostalby nauczke ze w miejscu publicznym przeklinac nie wolno.
Nina20:15, 14 lipca 2021
Tak liczę to oprócz mediów zebrani państwo mają więcej przeciwników niż zwolenników. to o czyś świadczy.
Anty Bolek20:14, 14 lipca 2021
Fedorowicz nie kłam , Jagna nje zdobyła żadnego medalu na MŚ .
Anty konfederacja!20:10, 14 lipca 2021
Szkoda ze mnie tam nie bylo dostalby w dziob ten prostak w okularach.
Jarek20:07, 14 lipca 2021
Jak ja lubię czytać zwolenników PO. Jaką oni obłudę pokazują. Najpierw krzyczą Konstytucja później już konstytucji nie chcą bo jest im nie na rękę. A jak Lempart krzyczała Wyp ... to wszyscy byli zachwyceni a jak teraz ktoś wyjdzie i krzyknie do Budki wulgaryzmy to co za człowiek. Śmieszni jesteście.
Edyta0720:03, 14 lipca 2021
Buractwo, buractwo i jeszcze raz buractwo. Puste mózgi, bez argumentów, rzucają sloganami nie mając pojęcia o rzeczywistości. Karmieni propagandą wyrastają na zblazowanych frustratów, którzy nie potrafią prowadzić rzeczowej dyskusji tylko rzucać mięchem. Boże ależ to obecnie wstyd przyznać się do pochodzenia z Podhala. Człowiek ma świadomość, że pomyślą o nim jak o mieszkańcu ciemnogrodu.
ekstaza19:59, 14 lipca 2021
A czy ktoś zbadał tego szalejącego fioła testem na zawartość we krwi alkoholu lub narkotyków? I gdzie była nasza dzielna Policja? Przecież normalny człowiek bez używek psychoaktywnych tak się nie zachowuje.
Kulturka19:57, 14 lipca 2021
Przenajświętszy Jarosław wiele razy dawał przykład na mównicy sejmowej, takiego zachowania i Ci buntownicy i awanturnicy, reprezentują dokładnie taki sam poziom chamstwa, który dotarł z samej góry... :(
Do "nieogarniętego" jaśka19:56, 14 lipca 2021
@jasiek
To z jakich wzgórz jest
- Kaczyński
- Morawiecki
- Gliński
- Duda
........... i pozostali politycy PIS / PO / LEWICA / PSL / HOŁOWNIA

jasiek, najpierw sprawdź z jakich wzgórz są Twoi zwolennicy?!?!
sąsiadka i ja19:53, 14 lipca 2021
sąsiad i ja Jak ty nie widzisz argumentów że PO to złodzieje to chyba jesteś ślepy albo z ich mafi.
felek demolka19:52, 14 lipca 2021
A z jakiego to PGRu przywieziono tych agresorów w krótkich spodenkach? Toż to słownik rynsztoka i zachowanie prostackich chamów wpuszczonych w celu robienia zadymy. To szkoła posłanki Paluchowej, która dała popis swojej kultury kilka lat wczesniej podczas wizyty prezydenta Komorowskiego.
Pietrer19:50, 14 lipca 2021
Chować portfele znowu przyjechali.
PIS + PO = JEDNO WIELKIE ZŁO19:39, 14 lipca 2021
PIS + PO = JEDNO WIELKIE ZŁO
PO - ZACZĘŁA DEMOLKĘ POLSKI NA SZNURKACH MERKEL I NIEMIEC
PIS - KOŃCZY DEMOLKĘ, ROLNICY JUŻ PADAJĄ

Wszystkie partie po 1989 roku to zdrajcy narodu polskiego!!!!
Przywoływanie zmarłych ?!19:36, 14 lipca 2021
Powołuje się na zmarłych, którzy już nie mogą zaprzeczyć.
Niech poda przykład żyjących !!!!
v19:28, 14 lipca 2021
komuchy i poprańcy
v19:20, 14 lipca 2021
na gorala to on nie wygladał krawat ww
v19:17, 14 lipca 2021
ten cham i prostak morze był zasposporwany przez zainteresowanych
Jk19:17, 14 lipca 2021
Stocznie, cukrownie, cementownie, kolejka na Kasprowy i wiele innych. Co by tu jeszcze.....? Koryto, koryto koryto. Programu nie ma i nie będzie. Tak jak pieniędzy.
góral19:09, 14 lipca 2021
Do jasiek
Ty człowieku też jesteś góralem ze wzgórz Golan !!1
Złodzieje z PO19:04, 14 lipca 2021
UKRADLIŚCIE PIENIADZE Z OFE, mówiąc, że to nie Polaków pieniądze !!!!
góral18:58, 14 lipca 2021
Za dobrze ich przyjęto !!!!!
BrońNasBoże18:54, 14 lipca 2021
Pytanie nie czy, a kiedy dojdzie do tragedii, a krew na rękach będzie miał ten co kiedyś powiedział że ciemny lud wszystko kupi.
mieszkaniec18:45, 14 lipca 2021
kto zna tego młodego chama?
andy18:36, 14 lipca 2021
bandyci po-lityczni przyjechali na podhale rozsiewać swoją bezczelną propagandę, a przyparci prawdą do muru powołują się kościelnych dygnitarzy których ich koledzy z sld niszczyli za komuny, i jeszcze powołują się na tą pożal się Panie mistrzynię od 7 boleści - co to nic nie umiała i dalej nic nie umie nie pamiętam żadnych zwycięstw pamiętam tylko że opowiadała że trener /.../ coś w tym stylu. Zdrajcy Polskiej Racji Stanu z budką o obrzydliwej moralności na czele nie umywają się do tego chłopaka któremu nerwy puściły jak większości inteligentnych ludzi - nie mają czego szukać na Podhalu -najlepiej niech razem z tfuu!-skiem spiepszają do berlina na stałe.
i jeszcze jedno -fedorowicz -nie kłam wasze głośniki nie są żadnym dobrem publicznym tylko WASZĄ obrzydliwą tubą którą zagłuszacie spokój - niech was szlak trafi.
Jogi18:34, 14 lipca 2021
Dlaczego kłamią. Budowa węzła w Poroninie rozpoczęła się w listopadzie 2016, most w Białym Dunajcu wybudowano w 2018r. Uwierzyli w swoją propagandę i pewnie autostrady też były wybudowane na Euro 2012
Andrzejx4818:28, 14 lipca 2021
/.../ a tym wszystkim popierającym PiS /.../ nie przeszkadzają wam dużo większe afery i złodziejstwo PiS łamanie konstytucji praworządności na każdym kroku już teraz dzięki nim mamy samych wrogów tak w Unii jak również i w świecie że doprowadzili nasz kraj do zaścianku Europy teraz wrogiem jest Ameryka ciekawe co będziecie mówili i co będzie jak wyprowadzą nas z Unii a teraz jak nie dostaniemy żadnych pieniędzy na inwestycje jak braknie na wszystko nie przeszkadza wam drożyzna inflacja no ale przecież to nie ich wina to wina Tuska czy ktoś z nich poniósł jakieś konsekwencje koński łeb Sasin 90 milionów wybory Kaczyński wierze energetyczne Szumowski respiratory i maseczki Morawiecki dostawa antonowem maseczek do niczego nie nadających się parędziesiąt milionów puszcza Białowieska wycinka drzew a nepotyzm zatrudnianie całych rodzin w spółkach skarbu Państwa mał można wymieniać i wymieniać i co ??? no ale to wina Tuska
Zuzula18:26, 14 lipca 2021
Tak się rodzi faszyzm!!! Przykre co się dzieje z naszym narodem....Ile nienawiści jeden do drugiego, a przecież wszyscy jesteśmy jednym narodem.. POLSKIM narodem... Bez względu z jakiej partii..
Ziomek18:21, 14 lipca 2021
Jaka opozycja takie przywitanie,te tłumy jakoś nie widać było prawdziwych Górali tam nie było nie znacie ziomków toż to wstyd było by tam pójść a co dopiero się tym pochwalić
krzyżak18:20, 14 lipca 2021
Do krzykacza! chłopczyku ile ty masz lat żeby mówić o polityce PO czy PIS, zanim te partie powstały ty boso w trampkach za krowami i owcami ganiałeś. PIS doprowadził do zniszczenia Sądownictwa i PIS prowadzi do POLEXITU. Czy ciebie krzykaczu ochrania tylu ochroniarzy co kaczyńskiego i wielu innych jemu podobnych. Czy za PO ktoś był tak ochraniany za nasze pieniądze, nie mówiąc nic o esbekach w gremiach władzy.
m18:17, 14 lipca 2021
Ale wstyd na całą Polskę. xD
j2318:10, 14 lipca 2021
Brawo Panom, którzy mieli odwagę powiedzieć co myślą o skorumpowanych towarzyszach peowskich. Tylko proszę mi nie opowiadać, że używali wulgarnych słów, bo jak lamparcica przeklinała to pani sędzia uznała że to było w emocjach w słusznym celu, czy tu w Polsce też będziemy mieli równych i równiejszych jak w tej zgniłej unii ?
Janusz Widelec18:05, 14 lipca 2021
Można powiedzieć o PO wszystko. Ale mimo to mają odwagę rozmawiać z ludźmi. Czy to Budka czy Tusk. Nawet takich prowokatorów jak dziś. A widział ktoś Morawieckiego czy Kaczyńskiego jak rozmawia z ludźmi? Bo ja widziałem, jak jednej i drugi przed chłopami uciekał.
Do wszystkich co tak pięknie krytykują, czemu nie poszliście na spotkanie? Można było im wszystko wygadać. Ja chciałem kiedyś na spotkanie Kaczyńskim pójść, ale ochrona jak prezydenta USA.
ol18:02, 14 lipca 2021
Jeżdżą do Brukseli i napuszczają na Polskę,a dzisiaj budka mówi,że to PIS,czy oni się nie słyszą,znów przyjechali nas okłamywać.Brawa dla tych panów,szkoda,że nie było więcej pytań.A tak wogóle,to jagna wyglądała jak /.../ być politycy,wstyd mi za takich.
tefałenowiec +17:53, 14 lipca 2021
& ff:radzę ci brać o połowę mniej lub zmienić lekarza bo chyba to nie skutki uboczne covida?
Górol17:51, 14 lipca 2021
Czerwone POSTKOMUNISTYCZNE aparatczyki przyjechały ludziom wciskać ciemnotę - mafia przeżarta nieróbstwem, korupcją i zakłamaniem!
ot co17:51, 14 lipca 2021
To chamstwo na pewno nie jest z Podhala! Trzeba spytać A. Paluch. Może wie?
Ja17:50, 14 lipca 2021
Ten agresywny gościu to ewidentna peowska ustawka. Oni potrafią prowokować. Wszak KOD to ich dziecko, babcia Kasia, Kijowski, ruda, która na każdym przedwyborczym zebraniu PiSu była i się darła. Teraz PO chce udowodnić za wszelką cenę, że wyborcy pisu to chamstwo, ćwierćinteligenci. Budka ani drgnął, jak ten podskakiwal. Ewidentna ustawka. Czy ktoś tego jegomościa mógłby zidentyfikować? Wydaje mi się, że to nie jest mieszkaniec Podhala, a przyjechał z ekipą z PO
seba17:37, 14 lipca 2021
@Betty
Raczej w domu wariatów, to nie jest normalne zachowanie, to nawet nie jest cham i prostak, ten gość ma coś z głową.
balbus17:30, 14 lipca 2021
oto 42 powody, aby wreszcie rozliczyć dorobek PO+PSL: 1) Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa 4) Afera stadionowa 5) Afera autostradowa 6) Afera stoczniowa 7) Afera AmberGold 8) Afera Elewarru 9) Afera z informatyzacją MSW 10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru 11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci) 12) Afera z opóźnieniem publikacjiprzez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych 13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł) 14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn 15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów) 16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł) 17) Podniesienie VAT-u na wszystko 18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców 19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych 20) Podniesienie akcyzy na paliwo 21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa) 22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego 23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej 24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!) 25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego 26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego 27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego 28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO 29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej 30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń 31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066) 32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi 33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013 34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych 35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty) 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie) 37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego 38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej 39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów); 40) Ograniczenie potencjału militarnego 41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej 42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi
metody SB17:26, 14 lipca 2021
Okularki żeby go internauci nie namierzyli. Na protestach kobiet też byli tacy prowokatorzy przywożeni z całego kraju. Władza sięga po sprawdzone metody. Pisland boi się tuska jak diabeł święconej wody.
kryształowi17:14, 14 lipca 2021
warto wiedzieć ,że rząd Platformy Obywatelskiej ? PSLu dokonywał gigantycznej wyprzedaży majątku narodowego na ogromną skalę kilkudziesięciu miliardów złotych (DANE GUS). Na przykład między 2009 r. a 2011 r. rząd PO-PSL wyprzedał majątku narodowego na ponad 40 miliardów zł, a w jednym tylko 2010 r. rząd PO-PSL rozprzedał majątek narodowy za 22 miliardy złotych(DANE GUS). Za rządów PIS jest proces odwrotny nie ma prywatyzacji jest natomiast repolonizacja polskiej gospodarki. W 2014 roku pod osłoną nocy z 17 na 18 grudnia posiedzenie sejmu numer 83, głosowanie numer 167. (Rafał Trzaskowski) PO+PSL+SLD POD OSŁONA NOCY próbują zmienić Konstytucje w jednostkowej sprawie, by móc sprywatyzować Skarb Państwa jakim są Lasy Państwowe. Z informacji Wikileaks czytamy, ze rząd PO-PSL obiecał zyskami z prywatyzacji Lasów Państwowych spłacić roszczenia Żydowskie. Głosując w całości przeciwko Prawo i Sprawiedliwość zablokowało tą haniebna próbę prywatyzacji Lasów Polskich dokonywanej przez polityków PO-PSL-SLD przeważając 4 głosami. Prawo i Sprawiedliwości skutecznie zablokowało tą prywatyzację Lasów Polskich ponieważ akurat w tej sprawie politycy PO-PSL-SLD musieli mieć większość aż 2/3 głosów. Rząd Prawa i Sprawiedliwość całkowicie zatrzymał wyprzedaż i prywatyzację majątku narodowego i rozpoczął Repolonizację gospodarki polskiej na wzór gospodarki Japońskiej i Południowo Koreańskiej. Mimo że rząd PO PSL uzyskiwał miliardy z wyprzedaży majątku narodowego -deficyt budżetowy za rządów PO PSL był ponad dwa razy wyższy niż za rządów Prawa i Sprawiedliwości - rokroczne dochody budżetowe rządu PO-PSL przy wyższym obciążeniu podatkowym wynoszącym przeciętnie 47% były niższe o 100 miliardów złotych niż pod koniec rządów Prawa i Sprawiedliwości gdy rokroczne gdy dochody budżetowe za PIS były wyższe o 100 mld zł przy niższym obciążeniu podatkowym Polaków wynoszącym 44%. - za rządów PO-PSL nie było pieniędzy na takie programy społeczne jak 500+ 300+ czy 13 emerytura. NIGDY WIECEJ PO+SLD+PSL. Wywiad udzielony w 2009 roku przez głównego ekonomistę Platformy Obywatelskiej ? Andrzeja Rzońcę Andrzej Rzońca Główny Ekonomista Platformy Obywatelskiej mówi w wywiadzie - mówi jak odpowiadać na kryzys: ?Zawsze można sprzedać udziały Państwa na giełdzie i uzyskać za to rozsądną cenę i mam tu na myśli także tak zwane spółki strategiczne takie jak PKN ORLEN i PGNiG? Rząd PO-PSL Prywatyzował i wyprzedawał majątek narodowy między innymi np. prywatyzacja kolejki na Kasprowy Wierch, PKP ENERGETYKI (haniebna próba prywatyzacji Lasów Polskich) i inne.
Swój chłop17:14, 14 lipca 2021
Pytanie do posłów KO , PO : czy na jesień zaglosujecie kolejny raz ramię w ramię z Pisem za ogłoszeniem kolejnego lockdownu a co za tym idzie za zamknięciem turystyki na Podhalu. Proszę o odpowiedź na podhale24 może macie więcej odwagi niż posłanka z Krościenka
Z politowaniem17:11, 14 lipca 2021
Każdy człowiek wierzący w teatr PoPis ma prawdopodobnie zaburzenia w psychice.
Betty17:03, 14 lipca 2021
Chamy i prostaki.
Wstyd mi za takich ludzi , nie się co dziwić, że takie opinie o góralach krążą.
Kazdy ma prawo do swoich poglądów a ten super kulturalny pan powinien w domu siedzieć i raczej z niego nie wychodzić .
Nepotyzm17:00, 14 lipca 2021
Nigdy nie powinno się PO dopuścić do władzy. Podobnie jak PiS. Jedni są drugich warci. Wystaczająco dużo złego zrobili jedni i drudzy.
Tylko Konfederacja! Inaczej nigdy nie skończą tych lockdownow chyba że ludzie przejrzą na oczy i pogonią ; tłuste koty;!
ff16:55, 14 lipca 2021
Patrzcie jak działa tvpis. Nagonka na każdego, kto ma inne zdanie. Żeby tylko ktos nie dostał noża tak jak Adamowicz.
jasiek16:53, 14 lipca 2021
Do nick Seb
W Konfederacj pierwsze skrzypce grają górale ze wzgórz Golan.
Popatrz po nazwiskach
baciok@16:51, 14 lipca 2021
Co to za gościu ten bojowo nastawiony?
Jakiś dziwny akcent???
wygnańcyEwy16:44, 14 lipca 2021
Jagna ,ładnie to tak podprowadzić krótkie spodenki obrońcy UBeków?
ciekawe...16:43, 14 lipca 2021
Ten krzyczący (później ) gość w "żonobijce" to pewnie przywieziony / przysłany przez jedynie słuszną partię i jej tubę propagandową awanturnik- mają takich na usługach -bo raczej nikt z Miasta i Podhala. Młody wkurzony...może stąd.
dziki dzik16:42, 14 lipca 2021
Krzysztof---- powiedział prawdę a ciebie to boli .,
anonim16:40, 14 lipca 2021
,,generalisimus budka ty się sam powinieneś ukarać - tzn kupić sobie młot i lać się po własnym łbie - jak byś miał honor ( choć to kategoria nie pasująca do całej platformy) to byś ustąpił ze stołka poselskiego. Brak ..., z którego bezkarnie czerpaliście wszystkie możliwe korzyści, wpływa na ciebie coraz bardziej agresywnie. Gdybyście (nie daj Boże) wy rządzili to z tej kwoty 770 mld złotych, my nie zobaczyli byśmy ani jednej złotówki, a na pewno napchane by były wasze samorządy (Gdańsk, Warszawa,Poznań ) ale dla obywateli nie zostałoby nic, a wy poprzez tvn byście tłumaczyli, że to wina PiS-u i ludzi ich popierających. Zniknij człowieku ze sceny politycznej i medialnej, bo wszystkim wyjdzie to na dobre... wasze szemrane rządy z psl już przerabialiśmy - hasło waszego min.finansów ?piniędzy ni ma i nie bydzie? Teraz ich nie ma dla was ( czytaj PO)"
zdzichu16:40, 14 lipca 2021
Mina pierwszej góralki marczyłajtis bezcenna. Jagna ty na serio każesz nam uwierzyć w taką brednię, że zakopianka jest budowana dzięki platformie. Sprzedaliście PKL, ale chcieliście też sprzedać elektrownie w niedzicy pamiętamy to nie było tak dawno jak te mazurki grane dla ciebie a to dziwne, bo powinni grac tą waszą odę przykrywkę szwabskiego hymnu.
pomocy PO16:38, 14 lipca 2021
dziś gwałtowne burze nocą- może coś pomoże PO
popo16:36, 14 lipca 2021
Mafię Pisowską należy zwalczać do 6 pokolenia
przechodzień16:33, 14 lipca 2021
Kolejna pisowska ustawka. Tak się rodzi faszyzm. Niepozornie, wpierw pogróżki, potem bicie myślących i wyglądających inaczej, niszczenie sklepów, książek, sztuki. Potem getta i obozy. Już jesteśmy bardzo blisko. No i Nowy Targ znów zasłynie w mediach. Dramat tego miasta.
obiektywny16:31, 14 lipca 2021
Najnowszy program PO- "PiS jest zły"
czerwony16:31, 14 lipca 2021
PO już nic nie pomoże.... i tak chazarscy posłowie Platformy Obywatelskiej powinni się cieszyć, że za to co zrobili przez 8 lat z Polską nie zostali postawieni pod Trybunał Stanu!.W Chinach za takie rządzenie zostaliby ustawieni ,, pod stienką" jak mówił kiedyś hrabia prezydent z Ruskiej Budy. Żadna inna partia w Europie nie zrobiła takich niedobrych rzeczy dla swojego kraju co Ci ludzie, po prostu nienawidzą i szkalują Polskę, PYTAM DLA KOGO PRACUJĄ?!
Kicia16:28, 14 lipca 2021
Do Krzysztofa: To tyjesteś zdrajca i typ z ciemnej merkel i tych sprzedawczyków PO papranych
sąsiad i ja16:25, 14 lipca 2021
Ten w ciemnych okularach to wizytówka znacznej części elektoratu pisowskiego. Awanturnictwo, roszczeniowość, zero argumentów, tylko krzyki i wygrażanie. Czy ktoś zrozumiał o co mu chodziło?
Seb16:19, 14 lipca 2021
Odkąd PiS doszedł do władzy, nie usłyszałem ze strony PO zadnego konkretnego i wiarygodnego komunikatu, ani planu na działania by zwykłym ludziom zyło się lepiej. Jedyne co słychać to "musimu odsunąć PiS od władzy, musimy odsunąć PiS od władzy". No to se odsuwajcie, kapujcie dalej do UE i działajcie dalej na szkodę Polski i Polaków. Wspierajcie dalej PiS w łamaniu konstutucji w postaci bezprawnego zamykania gospodarki i dyskryminowania ze względów zdrowotnych.

Jedyna nadzieja na rozliczenie polityków to obecnie Konfederacja. Szkoda, że Lepper musiał zapłacić zyciem za głoszoną prawdę o sitwie i układzie politycznym
he he litości16:18, 14 lipca 2021
hiaaaaaaaaaaaaaahihaaaaaaaaaaaaihaaaaaaaaaaaaaaaa ....
sikorka16:17, 14 lipca 2021
tow. budka to ten pajacosimmus co Polskę chce wyprowadzić z UE oraz pozbawić jej funduszy,nie dość ,że POgrzebał partie Obłudników to jeszcze jest przeciw Polskiej racji stanu?
pp16:15, 14 lipca 2021
powitanie godne "gosci" niech spi*** do merkel tam ich interesy! POKO to zaraza a ci co glosuja na tych najemnikow sa ich godni!
subito16:14, 14 lipca 2021
Mafię Platformy oUBywatelskiej należy zwalczać do 6 pokolenia
pielgrzym16:13, 14 lipca 2021
Na szczęście nie dostali tego na co sobie zasłużyli. Honor miasta uratowany delikatnym potraktowaniem.
...16:07, 14 lipca 2021
przykro na to patrzeć wstyd za tych ludzi, bez względu na to, kto ma jakie przekonania polityczne.
ski16:02, 14 lipca 2021
czy ktoś zna tego gościa on chyba nie jest z miasta?
krzysztof15:55, 14 lipca 2021
niezla patologia na tym pisowskim podhalu.. szkoda slow na tego typa co sie darl, widac ze uciekl z jakiegos zakladu
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas