Środa, 22 września 2021, Imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima
Rabka Zdrój i okolice
-
brak pomiaru
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 93 %
Rain
Wiatr: 6.3 km/h Wilgotność: 97 %
Rain
Wiatr: 6.588 km/h Wilgotność: 93 %
Rain
Wiatr: 6.084 km/h Wilgotność: 92 %
Rain
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 97 %
06.08.2021, 13:10 | czytano: 3394

Laser Thunder – jedyny na Podhalu (art. sponsorowany)

Thunder jest jednym z najnowocześniejszych oraz najskuteczniejszych na rynku urządzeń do laserowej depilacji niechcianego owłosienia w obrębie twarzy i ciała. Platforma łączy w sobie dwie długości fal – wiązkę neodymowo-yagową (1064 nm) oraz aleksandrytową (755 nm).

Dodatkowo umożliwia zastosowanie opcji mieszanej – wykorzystującej obie wymienione długości światła w jednym impulsie. Dzięki temu możliwe jest dostosowanie wiązki do fototypu skóry i koloru włosów danego pacjenta, co gwarantuje skuteczne pozbycie się niechcianego owłosienia z wybranych obszarów ciała.

Skuteczna depilacja
Dodatkowym rozwiązaniem jest wbudowany w urządzenie system chłodzenia, dzięki któremu zabieg jest komfortowy oraz prawie bezbolesny. Laser Thunder jest odpowiedni nawet w przypadku posiadania jasnego, cienkiego owłosienia i ciemnej karnacji.

Wykonujemy nim depilację takich obszarów jak: górna warga (wąsik), broda/baki, uszy, policzki, pachy, plecy, brodawki, bikini płytkie i głębokie, ramiona/przedramiona, nogi (całe lub osobno łydki i uda), pośladki, brzuch, tors. Co istotne światło lasera jest w pełni bezpieczne – działa tylko na włos oraz jego mieszek, bez naruszania okolicznych tkanek.

Promocja
Aby osiągnąć pełny efekt zabiegowy, należy poddać się 4-zabiegowej serii w rekomendowanych przez kosmetologów odstępach czasowych.

Aktualnie – przygotowaliśmy dla Państwa promocję cenową na depilację laserem Thunder, z której można skorzystać do końca sierpnia: pełen cennik dostępny jest pod linkiem: https://medicalclinic.pl/wakacyjne-promocje-w-medical-clinic-podhale/

W laser ten wyposażona jest nasza nowo otwarta filia w Zakopanem – Medical Clinic Podhale Art funkcjonująca pod adresem: Chramcówki 7.

Dodatkowo promocją objęliśmy również depilację nowym laserem Primelase, którym dysponujemy w klinice w Waksmundzie pod Nowym Targiem – do końca sierpnia zabiegi objęte są 30% zniżką.

Co istotne, liczy się data zakupu – zabiegi można wykorzystać w dogodnym terminie w ciągu 12 miesięcy.

Kontakt i rezerwacja: 18 264 40 00
Zapraszamy serdecznie!


najnowsze informacje
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij