Piątek, 03 grudnia 2021, Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Lucjusza
Czarny Dunajec i okolice
Clear
-5°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 71 %
Clear
-4°
Wiatr: 8.856 km/h Wilgotność: 72 %
Clear
-5°
Wiatr: 6.768 km/h Wilgotność: 69 %
Clear
-3°
Wiatr: 7.488 km/h Wilgotność: 71 %
Clear
-4°
Wiatr: 7.668 km/h Wilgotność: 85 %
Clear
-7°
Wiatr: 7.308 km/h Wilgotność: 69 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
06.09.2021, 14:23 | czytano: 2042

Pod Tatrami trenują pięściarze grupy KnockOut Promotions (zdjęcia)

ZAKOPANE. Na letnim obozie przebywają czołowi polscy pięściarze zawodowi największej polskiej grupy boksu zawodowego KnockOut Promotions, ale także z innych grup - w tym ekipa Michała Cieślaka, który szykuje się do walki o mistrzostwo świata.

- Jest wiele grup w jednym miejscu. Promujemy sport, a przede wszystkim pięściarstwo i umożliwiamy tym zawodnikom walki sparingowe, treningi pod okiem najlepszych trenerów i przygotowanie do najważniejszych tegorocznym imprez - mówi Daniel Bartłomowicz, dyrektor ds. organizacyjnych grupy Knockout Promotions.

Takie obozy szkoleniowe organizowane są w Nosalowym Dworze od ponad 4 lat - latem i zimą. Nad formą pięściarzy czuwają trenerzy Andrzej Liczik, Jerzy Baraniecki i Karok Kosak. W Centrum Kongresowego Gerlach przebywają prawdziwe gwizdy pięściarstwa - mi.n Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, Krzysztof Głowacki, Fiodor Czerkaszyn, Kamil Szeremeta, Michał Cieślak- pretendent do tytułu MŚ.

- Realizują kompletny cykl treningowy, w tym bieganie po górach. Zajęcia są niezwykle wyczerpujące i - jak to mówimy - "wykuwające stal". To nieodłączny element naszych obozów i letnich i zimowych. Po takim "bieganiu po górach" - chłopcy na koniec dnia chcą umrzeć, ale to potem procentuje na ringu - śmieje się Bartłomowicz.

Obozy trwają ok. 2 tygodni. Obecny rozpoczął się 28 sierpnia i potrwa do 9 września. - Zawodnicy mają zapewnione optymalne warunki treningowe, mają tu przygotowany pełnowymiarowy, siłownię, sale treningowe z ciężkimi workami. Pełen profesjonalizm - podsumowuje dyrektor grupy KOP.

s/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas