Pod Tatrami trenują pięściarze grupy KnockOut Promotions (zdjęcia) - podhale24.pl
Wtorek, 05 marca
Imieniny: Adriana, Fryderyka, Oliwii
Szczawnica
Clouds
Wiatr: 4.896 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
Wiatr: 5.256 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
Wiatr: 4.068 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 4.752 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
Wiatr: 6.768 km/h Wilgotność: 87 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
0 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
06.09.2021, 14:23 | czytano: 3898

Pod Tatrami trenują pięściarze grupy KnockOut Promotions (zdjęcia)

ZAKOPANE. Na letnim obozie przebywają czołowi polscy pięściarze zawodowi największej polskiej grupy boksu zawodowego KnockOut Promotions, ale także z innych grup - w tym ekipa Michała Cieślaka, który szykuje się do walki o mistrzostwo świata.

- Jest wiele grup w jednym miejscu. Promujemy sport, a przede wszystkim pięściarstwo i umożliwiamy tym zawodnikom walki sparingowe, treningi pod okiem najlepszych trenerów i przygotowanie do najważniejszych tegorocznym imprez - mówi Daniel Bartłomowicz, dyrektor ds. organizacyjnych grupy Knockout Promotions.

Takie obozy szkoleniowe organizowane są w Nosalowym Dworze od ponad 4 lat - latem i zimą. Nad formą pięściarzy czuwają trenerzy Andrzej Liczik, Jerzy Baraniecki i Karok Kosak. W Centrum Kongresowego Gerlach przebywają prawdziwe gwizdy pięściarstwa - mi.n Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, Krzysztof Głowacki, Fiodor Czerkaszyn, Kamil Szeremeta, Michał Cieślak- pretendent do tytułu MŚ.

- Realizują kompletny cykl treningowy, w tym bieganie po górach. Zajęcia są niezwykle wyczerpujące i - jak to mówimy - "wykuwające stal". To nieodłączny element naszych obozów i letnich i zimowych. Po takim "bieganiu po górach" - chłopcy na koniec dnia chcą umrzeć, ale to potem procentuje na ringu - śmieje się Bartłomowicz.

Obozy trwają ok. 2 tygodni. Obecny rozpoczął się 28 sierpnia i potrwa do 9 września. - Zawodnicy mają zapewnione optymalne warunki treningowe, mają tu przygotowany pełnowymiarowy, siłownię, sale treningowe z ciężkimi workami. Pełen profesjonalizm - podsumowuje dyrektor grupy KOP.

s/ zdj. Piotr Korczak
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas