Sobota, 27 listopada 2021, Imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Ody
Nowy Targ i okolice
Clouds
Wiatr: 6.732 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
Wiatr: 7.956 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
-0°
Wiatr: 4.896 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
Wiatr: 4.572 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 93 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
20.09.2021, 20:40 | czytano: 10134

Dziesięć lat sukcesów w Europie to za mało. Marka Venicci trafiła w gusta rodziców z Polski, od niedawna pracują z nowoczesnego biura w Nowym Targu (art. partnera)

Venicci to przykład na to, jak idealna współpraca przynosi owoce. Firma powstała dekadę temu w Wielkiej Brytanii, a założyło ją dwóch przedsiębiorców – Piotr Dąbek oraz Bogusław Drobny. Ci połączyli swoje najlepsze cechy oraz wartości i stworzyli markę, która najpierw podbiła serca rodziców na Wyspach, a niedługo potem wózkami dziecięcymi Venicci zaczęli podróżować rodzice z całej Europy.

W ubiegłym roku z odwagą weszli na rynek polski i już można powiedzieć, że rodzice znad Wisły zakochali się w ich produktach. W tych stosują przełomowe rozwiązania, które ostatecznie okazują się ogromnym sukcesem. Dlatego szukają osób, które będą jego współautorami i dołączą do rodziny Venicci także w Polsce. W Nowym Targu, całkiem niedawno, powstała nowoczesna filia Venicci.


Inżynieryjna precyzja w tańcu z estetyką wykonania

Przygoda, która trwa od 2011 roku, rozpoczęła się w Wielkiej Brytanii, gdzie Piotr Dąbek oraz Bogusław Drobny postanowili zrewolucjonizować branżę wózków dziecięcych: „Połączyły nas wspólna pasja oraz zainteresowania, a podczas budowania firmy zintegrowaliśmy w produktach swoje najlepsze cechy. Ja wykorzystałem swoje wyczucie estetyki, które zawsze mi towarzyszyło, natomiast Bogusław wniósł niesamowite zdolności techniczne oraz inżynieryjne podejście. Z tej kombinacji technologii i piękna powstała właśnie marka Venicci” – tłumaczy Piotr Dąbek. Marka chwali się więc z jednej z strony brytyjskim bezpieczeństwem, z drugiej włoską elegancją, które charakteryzują ich dziecięce wózki.

Przez dekadę firma doszła do perfekcji i tworzy bezpieczne, funkcjonalne i ułatwiające podróże z dzieckiem produkty, które z dumą prowadzą rodzice na ulicach największych europejskich miast. Wózki dziecięce Venicci można spotkać już w 20 krajach, a ten sukces nie byłby możliwy, gdyby nie wysoka jakość produktów: „Każdy wózek dziecięcy, fotelik samochodowy czy różnego rodzaju akcesoria przechodzą bardzo rygorystyczne testy w najlepszych laboratoriach, z którymi współpracujemy. I tak na przykład każdy element wózka jest sprawdzany podczas potrójnej kontroli jakości. Tym samym rodzice mają pewność, że kupują u nas produktu bezpieczne, a także takie, które zostaną z nimi na długie lata” – mówi Bogusław Drobny.

W Venicci nad jakością produktów pracuje międzynarodowy zespół projektantów, technologów i managerów, którzy dbają także o wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań, które ułatwią podróżowanie z dzieckiem. I wychodzi im to doskonale: „Działamy z myślą o rodzicach i wczuwamy się w ich potrzeby, stąd na przykład innowacyjny system prostego składania wózka tylko jedną ręką. W naszych wózkach wprowadziliśmy też system ułatwiający ich sterowanie poprzez zmniejszenie obszaru tarcia opony o podłoże przy jednoczesnym zachowaniu pełnej przyczepności. Te rozwiązania bardzo ułatwiają życie młodym rodzicom” – dodaje Bogusław Drobny.

Wózki dziecięce tworzone pod czujnym okiem rodziców

To, co wyróżnia Venicci spośród innych firm z branży dziecięcej to kontakt z rodzicami, którzy są najważniejszymi recenzentami ich produktów. I to dosłownie: „Współpracujemy z rodzicami na różnych etapach produkcji naszych wózków. Rodzice biorą udział w panelach dyskusyjnych, prowadzimy badania na określonych grupach weryfikując zadowolenie oparte o dogłębny feedback i analizę ich opinii także po kilku latach od momentu zakup wózka. To daje nam ogromną przewagę i zawsze jesteśmy o krok przed konkurencją” – mówi Piotr Dąbek.Dzięki tej współpracy w wózkach Venicci można znaleźć takie rozwiązanie jak panoramiczny system wentylacji gondoli i możliwość kompaktowego składania wózka razem z siedziskiem niezależnie od kierunku jego montażu. Te pomysły to autorskie sugestie samych rodziców, którzy w badaniach podzielili się swoimi doświadczeniami i tym, co chcieliby znaleźć w dziecięcych wózkach. Venicci wyszło naprzeciw tym oczekiwaniom.

„Sugestie rodziców to jedno, bo z drugiej strony ja i Piotrek mamy dzieci, łatwiej więc jest nam zrozumieć ich potrzeby. Dlatego przygotowujemy premierę kolejnych produktów – nowego modelu wózka, kompaktowej spacerówki i fotelika samochodowego. Inwestujemy w badania, ale rozbudowujemy nasz zespół ekspertów ciągle chcąc się rozwijać” - tłumaczy Bogusław Drobny.

Stań się częścią projektu Venicci

Venicci ma za sobą intensywne i dynamiczne wejście na rynek dziecięcy w Polsce, które okazało się ogromnym sukcesem. Dlatego w Nowym Targu przy ulicy Przemysłowej w ubiegłym roku powstała filia marki i to tutaj znajduje się duży, nowoczesny budynek. Już wiadomo, że Venicci czeka wzmocnienie swojej pozycji na rynku, dlatego firma szuka kolejnych osób, które chcą się rozwijać i stać się częścią rodziny Venicci. Stąd poszukiwania pracowników i specjalistów do spraw obsługi klienta zagranicznego z językiem włoskim, francuskim, hiszpańskim oraz innych krajów europejskich. Venicci poszukuje także inżynierów do spraw jakości i testowania produktów. Mile widziane są w firmie także aplikacje spontaniczne z uwagi na stale rozszerzający się katalog prowadzonych rekrutacji.

Firma od dekady podąża wyznaczoną przez najwyższe standardy ścieżką rozwoju, a jak podkreślają właściciele marki Venicci, przed nimi kolejne wyzwania i chęć doskonalenia swoich produktów. Do tego potrzebni są jednak ludzie, bo to oni tworzą trzon firmy: „Zdajemy sobie sprawę, że na sukces Venicci składają się wszyscy nasi pracownicy, dlatego tak ważne jest dla nas ich zadowolenie i satysfakcja. Oferujemy więc stabilne zatrudnienie, dofinansowania i olbrzymią szansę na rozwój w firmie, która działa na międzynarodowym rynku. Niedawno pojawiliśmy się w sercu Podhala”, mówi Piotr Dąbek.


„Weszliśmy na polski rynek z najlepszymi praktykami stosowanymi na Zachodzie jeśli chodzi o wysokie standardy warunków pracy. Dlatego w naszej firmie stawiamy na niekorporacyjny model pracy i chcemy, aby każdy pracownik czuł się u nas dobrze. Dlatego razem z Piotrkiem stworzyliśmy środowisko oparte na szacunku, zaangażowaniu i otwartej komunikacji. Nieustannie prowadzimy rekrutację na różne stanowiska, dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszego nowego biura, filii Venicci, przy ulicy Przemysłowej 20 w Nowym Targu” – zaprasza Bogusław Drobny.

Venicci wszystkich zainteresowanych zachęca do przesłania swoich aplikacji na adres work@venicci.eu. W razie pytań można również skontaktować się z zespołem rekrutacyjnym pod numerem 734 488 994.
najnowsze informacje
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas