Tragiczne skutki bijatyki na wieczorze kawalerskim - podhale24.pl
Poniedziałek, 04 marca
Imieniny: Kazimierza, Łucji, Witosława
Szczawnica
Clouds
Wiatr: 5.832 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
Wiatr: 6.048 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 4.176 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
Wiatr: 4.968 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
Wiatr: 7.164 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 90 %
Jakość powietrza
262 %
Nowy Targ
72 %
Zakopane
192 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dostateczna
PM 10: 131 | 262 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 36 | 72 %
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
PM 10: 96 | 192 %
15.09.2021, 12:36 | czytano: 23534

Tragiczne skutki bijatyki na wieczorze kawalerskim

Jak poinformowali krewni, zmarł 25-letni Mateusz, jeden z uczestników bójki na wieczorze kawalerskim w Zakopanem. Trwa zbiórka na pomoc finansową dla jego żony i dzieci.

W nocy z soboty na niedzielę przy ul. Kościuszki wywiązała się bijatyka, w wyniku której 25-latek najprawdopodobniej po uderzeniu w głowę stracił przytomność. Napastnicy uciekli, a młody mężczyzna został zabrany do szpitala.

"Po długiej walce ratownicy zabrali go do szpitala, gdzie tam walczył o życie w bardzo ciężkim stanie, będąc w śpiączce. Niestety dzisiejszego poranka siostra dzwoniąc do szpitala z pytaniem o stan małżonka została poinformowana, że mózg całkowicie obumarł przez bardzo długi czas niedotlenienia mózgu. Mój szwagier zostawił swoją 25-letnią żonę i osierocił swoją 3-letnią córeczkę" - poinformował szwagier 25-latka.

Na portalu zrzutka.pl trwa zbiórka pieniędzy na pomoc oraz dalsze utrzymanie rodziny przez jego żonę i dziecko, które jest w drodze. Więcej: TUTAJ.

r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Pati11:22, 17 września 2021
Tak to jest jak zamiast włączyć bieg ucieczki włącza bieg bohatera honor obronił.Teraz będą szukać latami sprawców a rodzina będzie rozpaczała. Zamiast to szelmostwo wyłapać i dobry wpier... spuścić pałami to tylko policję się krytykuje za ich postępowanie. Albo że za sroga albo że nic nie robi. Ludzie obudźcie się zaczyna się złoty czas przestępczości. Bo wy wszyscy bierzecie udział w tym przymykając oko nawet na najmniejsze wykroczenia. Widzisz zbirów to dzwoń po policję by ich wylegitymowano a nie siedź jak plotkara za firanką.
klio13:09, 16 września 2021
A może tak restauracje powinny się postarać o dobry monitoring skoro zarabiają na klientach.
czytelnik07:55, 16 września 2021
Powinien być posterunek policji, przynajmniej jego oddział gdzies na Krupówkach w centralnym miejscu!!!! Policja ma tam dużo pracy jak widać... Powinno być to natychmiastowe i bezdyskusyjne. Wiadomo czynsze - ale może poczta wydzierżawiłaby kawałek biura dla policji albo jakaś inna intsytucja?

Okropna tragedia co się wydarzyło. Jest teraz taka refleksja w jakim świecie my zyejmy gdzie mandaty za brak maseczki są najważniejsze? Gdzie w lockdownie spisuje się dzieci na otwartym lodowisku? Gdzie sprawdza kto wynająl kwaterę, restaurację a kto nie? Czy nie żyjemy w czasach absurdów. Policja przede wszystkim powinna zając się bandziorami. Wiem, że się nimi zajmuje i mają bardzo ciężką pracę ale niech wiedzą ich podwładni, że to priorytet!

Jest to smutne i tragiczne w jakich czasach żyjemy....
zły21:07, 15 września 2021
Odczepcie się od policji(macie swojego anioła stróża do niego pretensje),nie sklonuja się.Kiedyś na wieczór kawalerski,panieński mieli wstęp tylko kawalerowie,panny zakaz wstępu mężatkom,żonatym.Osierocił córkę,żona młoda,wdowa.Przykre bardzo.... .
117km18:30, 15 września 2021
Napewno czatuja za sklepem i zeby stowke dac za piwo to im najleoiej wychodzi.
miejscowy18:22, 15 września 2021
Dlaczego wszyscy myślą , że jak jest monitoring to sprawa rozwiązana. Niestety jakość monitoringu bywa bardzo słaba , część kamer to atrapy lub bez funkcji nagrywania. Nawet jak na monitoringu widać osobę, która jest nam totalnie nieznana, gdzieś z głębi polski lub nawet mieszkająca poza granicami to kto mam tą osobę rozpoznać ?
avivat14:45, 15 września 2021
~do Mieszko
Policja od początku sprawdza monitoring, tylko tak jakoś bezskutecznie.
XXX13:58, 15 września 2021
Policja powinna naprawde pracowac przeciez my ich utrzuymujemy za nasze podatki
Mieszko12:56, 15 września 2021
gdzie policja i monitoring???
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas