Piątek, 03 grudnia 2021, Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Lucjusza
Szczawnica i okolice
Clear
-5°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 71 %
Clear
-4°
Wiatr: 8.856 km/h Wilgotność: 72 %
Clear
-5°
Wiatr: 6.768 km/h Wilgotność: 69 %
Clear
-3°
Wiatr: 7.488 km/h Wilgotność: 71 %
Clear
-4°
Wiatr: 7.668 km/h Wilgotność: 85 %
Clear
-7°
Wiatr: 7.308 km/h Wilgotność: 69 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
24.09.2021, 09:20 | czytano: 949

Święto szkoły w Rabce-Zdroju

zdj. UMWM

W Szkole Podstawowej w Rabce-Zdroju im. Kawalerów Orderu Uśmiechu odbyło się uroczyste święto szkoły. W wydarzeniu uczestniczyła Marta Malec-Lech z zarządu województwa.

Światowy Dzień Orderu Uśmiechu obchodzony jest 21 września. Dzień ten stał się także Świętem Szkoły Podstawowej w Rabce-Zdroju im. Kawalerów Orderu Uśmiechu wchodzącej w skład Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce. W tym roku świętowano nieco później.

- Z okazji święta Szkoły Podstawowej w Rabce-Zdroju im. Kawalerów Orderu Uśmiechu życzę wszystkim, żeby szkoła cały czas się rozwijała, dostosowując się do wyzwań XXI wieku, a przybywające tutaj dzieci spotykały się zawsze, jak dotąd, z mądrymi, pełnymi pasji nauczycielami, którzy potrafią nie tylko przekazać im wiedzę, ale będą także przewodnikami i autorytetami oraz wsparciem - powiedziała Marta Malec-Lech z zarządu województwa.


Obchodom towarzyszył cykl działań dydaktyczno-wychowawczych mających na celu promocję idei Orderu Uśmiechu oraz prezentację wybranych patronów jako wzorów szlachetnych postaw dla dzieci i młodzieży.

W tym roku nadany został po raz pierwszy tytuł „Przyjaciela Szkoły Uzdrowiskowej” dla osób działających i pracujących na rzecz szkoły oraz promujących działania wpływających na jej pozytywny wizerunek.UMWM, opr.s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas