Środa, 08 grudnia 2021, Imieniny: Marii, Wirginii, Zenona
Szczawnica i okolice
Clear
-0°
Wiatr: 2.808 km/h Wilgotność: 72 %
Clear
-0°
Wiatr: 1.98 km/h Wilgotność: 77 %
Clear
Wiatr: 3.42 km/h Wilgotność: 72 %
Clear
-0°
Wiatr: 3.42 km/h Wilgotność: 94 %
Clear
-0°
Wiatr: 3.528 km/h Wilgotność: 87 %
Clear
Wiatr: 5.112 km/h Wilgotność: 72 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
06.10.2021, 13:08 | czytano: 9988

Wzrost zakażeń koronawirusem na Podhalu

www.gov.pl

11 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w powiecie tatrzańskim, 5 w nowotarskim, 265 wykonanych testów, brak zgonów związanych z COVID-19, 399 osób na kwarantannie - to dane o pandemii w naszym regionie za ostatnią dobę.

Łącznie w Polsce mamy dziś 2085 nowych zakażeń i 33 przypadki śmiertelne (3 z powodu COVID-19, 33 miało choroby współistniejące).

r/
najnowsze informacje
komentarze
antycovidian11:00, 9 października 2021
Na weekend polecam - do przemyślenia
YouTube
Komu zależy na tym, żebyśmy się bali? WWR#128
Artykół na siłę22:51, 7 października 2021
Płacą to nawet muszą o 11 przypadkach nas poinformować. Dali byście sobie już spokój z tą nagonką kowidową bo to już się staje żenujące.
Absurdalny12:21, 7 października 2021
Do Nowotarżanin z wyboru
I tym się różnimy, że mnie nie boli tyłeczek, a sam mierzysz innych swoją miarką, a ch...wa ona jest.
Napisze pomału, żebyś zrozumiał to, co piszę, bo widzę, że Twoje wybory bywają trudne.
Zaszczepieni są tykającą bombą zegarową, ale te fakty do was nie docierały, nie docierają, ale mam nadzieję, że kiedyś dotrą, ale wtedy ... Sam sobie dopisz dalszą część, bo znasz odpowiedz na wszystkie pytania, więc nie będę sugerował takiej wyroczni, co cię czeka.
Najwyżej możesz powróżyć z fusów po kawie rozpuszczalnej.
Teraz do sedna.
Nie obwiniam nikogo, że nas zamkną, oby tylko się okazało, że zamkną nas przez zaszczepionych. Stanowicie zagrożenie dla samych siebie, dla niezaszczepionych, i jak można w takim przypadku mówić, że szczepie się aby ochronić innych??
Wiem, ciężko to zrozumieć już po szczepieniu, sam byłbym "sflustrowany*", jakbym to coś przyjął.
Teraz już dosadnie.
Nie zamkną nas przez sezonową grypę, ale jak będą chcieli to to zrobią, czy będziemy mieli 100% wyszczepienia czy nie.
Dzisiaj usłyszane w przychodni: Zalecamy doszczepienie 3 dawką, do tego od razu szczepienie na grypę, bardzo polecamy.
Weź sobie to pod uwagę, weź od razy dwie kolejne dawki, na następny rok Ci wystarczy. Tylko poproś o paragon i zapłać za doszczepienie. Nie, żeby wszyscy sponsorowali eksperymenty medyczne.
Nie chce mi się więcej pisać i Ci tłumaczyć, bo chyba sensu tego nie ma.
Wiem, wymagam wiele, zbyt wiele, ale siądź i się zastanów, czy faktycznie dobrze zrobiłeś???

*Frustracja bywa rozumiana jako reakcja na niemożliwość osiągnięcia celu, pomimo dążenia do niego.
Sceptyk10:21, 7 października 2021
Kiedy do was dotrze że to wymysł jest i ten wirus i ta strzepionka przecież ona nic nie wnosi,A wy zastrzepieni czekać na 4 dawkę chyba że głowa boli z tego powodu że mądrzejsza połowa społeczeństwa nie daje się sprycowac.A wy już będziecie musieli brać kolejne dawki co tylko przyspiesza nieuniknione.Trzeba było oglądać 2 dni temu Polsat po wiadomościach jak mądry lekarz mwil prawdę o tych tak zwanych strzepionkach oglądnięcie co mowi Braun i niego komisję w sejmie.Czemu Szwedzi wywalili strzepionke moderny, Słowenia fajzera o tym poczytajcie i zastanówcie się, tego wam w tvpis nie pokażą a wy dalej wierzcie jakiemus ministrowi co za 2 lata go może go nie byc, i żadnej kary nie poniesie Szumowski też wyśmiał na początku te maski że c*** to daje i pomaga a potem kazał nie nosić pod kara grzywny i zaczęły się łapanki.Madrzy logicznie myślący ludzie wiedzą i obserwują co się dzieje i wywnioskować wnioski,a zasprycowanym można tylko życzyć zdrowia już bo nic innego nie pozostaje.
antycovidian08:44, 7 października 2021
"Tomasz Grabarczyk "99% zgonów na Covid-19 to osoby niezaszczepione". Tak głosi kampania Ministerstwa Zdrowia. Tego samego ministerstwa, którego statystki całkowicie przeczą propagandzie.
Realna statystyka zakażeń i zgonów według danych MZ w dniach 24.09.2021 - 1.10.2021:
- zakażenia zaszczepionych: 2 146 [31,75%]
- zakażenia niezaszczepionych: 4 612 [68,25%]
- zgony zaszczepionych: 25 [21,74%]
- zgony niezaszczepionych: 90 [78,26%]
Dlaczego w takim razie minister Niedzielski żyje w dwóch różnych światach? Ponieważ chce za wszelką cenę udowodnić, że osoby niezaszczepione to tzw. "antyszczepy", czyli ludzie, którzy nie wierzą w wirusa, są niedouczeni, głupi i celowo narażają innych. Czyli mowa o połowie Polaków ????
Pan minister podaje dane od 1 stycznia, również ze szczytu tzw. wiosennej fali, gdzie w pełni zaszczepione było kilka procent populacji. Czas od początku stycznia nazywa "nowymi zakażeniami". W dodatku liczba zakażeń i zgonów liczona jest wśród zaszczepionych po upływie 14 dni od pełnej dawki. Reszta traktowana jest jako niezaszczepieni.
Należy zadać pytanie, ile kosztuje kłamliwa propaganda ministra i na jakiej podstawie jego resort wypuszcza sprzeczne informacje. Sprawa powinna trafić do organów kontroli."
ciekawski07:03, 7 października 2021
@Nowotarżanin z wyboru
/.../ - o tym jak okłamuje społeczeństwo "minister choroby i śmierci" Pan Niedzielski oraz ministerstwo zdrowia, przekazując fałszywe dane o chorych i zmarłych (nie zaszczepionych) w szpitalach , informują niezależne tv, posłowie Konfederacji i prawdziwi lekarze, którzy nie dali się kupić rządowym propagandzistom. W tym temacie nie masz żadnych argumentów w dyskusji, bo fakty mówią same za siebie.
grypa22:12, 6 października 2021
@ktoś. Przez takich ,,ktośiów,, spanikowany,zmanipulowany,panikarzy wierzących w media nie w siebie jest jak jest,do d***
Abrakadabra21:45, 6 października 2021
Wicher a co powiedzial nie ogl tv. Pozdrawiam
Nowotarżanin z wyboru21:05, 6 października 2021
@Osiol - bzdury. Dane z cotygodniowego raportu całkowicie temu przeczą.
@Absurdalny - boli tyłeczek, że swoimi działaniami doprowadzicie do kolejnych dramatów, strach w oczy zagląda przed kolejnym lockdownem to szukasz winnych. A tymczasem patrzysz na niego w lustrze.
Absurdalny18:43, 6 października 2021
Do Spocony Staszek
Jak jesteś zaszczepiony, Spocony Staszeku, stąd te Twoje poty, jesteś przegrany. Nie dziwię się Wam, zaszczepieńcom, że jesteście na cały świat teraz obrażeni, że daliście się omamić tym obietnicom, wolności, swobodzie, ... a tak na prawdę szczepienia nic nie dały, jesteście tylko zagrożeniem dla foliarzy, płaskoziemców, i należałoby was szczepić co 6 miesięcy, ale za kasę, a nie ze wspólnego worka. Ja też za to zapłaciłem, za te wasze nieskuteczne szczepionki.
Prawda, jak oliwa, na wierzch wypływa, kwestia czasu, dla Was i tak to już nie ma znaczenia.
Podsumowując - jesteście w d..e.
Andre16:50, 6 października 2021
Zamykać lasy
ciekawski16:46, 6 października 2021
@ktoś
Czytać, a czytać ze zrozumieniem, nie każdy potrafi. Szkoła podstawowa się kłania.
Osiol16:42, 6 października 2021
To wszędzie w Anglii trzykrotnie wzrosła śmiertelność a zarażenia czterokrotnie a poziom szprycy 80proc a jedną szpryca 90proc a pacjenci trzykrotnie szybciej umierają niż rok wcześniej ciekawe czemu

Zaczyna być coraz więcej pozwów za nop

Teraz pracownicy w innych krajach wysłani na wolne przymusowe jak się zaszprycuja a dostaną nop to będą mogli zadać od np szpitala odszkodowań bo zostali zmuszeni a ochotnicy no cóż jak to ochotnicy.....

Mimo nikłego zaszprycowania Podhale trzyma się świetnie i to zero zgonów super byle do wiosny........
ktoś15:46, 6 października 2021
@ partyzant
Nisko się cenisz, skoro nazywasz siebie "nikim"
Wicher15:04, 6 października 2021
Dajcie już spokój z tym cyrkiem , bo słowa wypowiedziane w Sejmie przez
Grzegorza Brauna mogą stać się faktem !!!
Baca14:58, 6 października 2021
Wakacje odjechały covid przyjechał
Doktor kidler14:43, 6 października 2021
@Partyzant- /.../

Obrażanie ludzi, których często się sprosi o pomoc jest nieco dziwne. Moderator.
Życie14:12, 6 października 2021
Tu 3 w nowotarskim, a na tygodniku 5
Spocony Staszek13:42, 6 października 2021
Foliarze czekamy z niecierpliwością na wasze wypociny. Tylko nie zapomnijcie dobrze założyć swoich czapek.

Do boju!
Partyzant13:13, 6 października 2021
Dajcie już spokój z tym. Już do końca świata Będą podawane informacje i statystyki na temat grypy? Dlaczego nie podaje się informacji o ilości przeziębień, ospy, świnki, różyczki. Już na nikim ta plandemia nie robi wrażenia.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas