Nagrody dla nauczycieli, dyrektorów i konserwatorów szkół. Wyróżnieni w jednym szeregu - podhale24.pl
Poniedziałek, 02 października
Imieniny: Teofila, Dionizego, Trofima
Czarny Dunajec
Clouds
18°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
19°
Wiatr: 2.808 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
19°
Wiatr: 6.696 km/h Wilgotność: 62 %
Clouds
22°
Wiatr: 4.5 km/h Wilgotność: 65 %
Clouds
18°
Wiatr: 4.644 km/h Wilgotność: 62 %
Clouds
18°
Wiatr: 6.552 km/h Wilgotność: 64 %
Jakość powietrza
26 %
Nowy Targ
6 %
Zakopane
30 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 13 | 26 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 3 | 6 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 15 | 30 %
23.10.2021, 15:26 | czytano: 6859

Nagrody dla nauczycieli, dyrektorów i konserwatorów szkół. Wyróżnieni w jednym szeregu

GMINA PORONIN. Nauczyciele i dyrektorzy, którzy pracują w szkołach w gminie Poronin, otrzymali nagrody wójta. Docenieni zostali też pracownicy techniczni z dwóch placówek – z Murzasichla i Małego Cichego.

Fot. Gmina Poronin, Facebook
Fot. Gmina Poronin, Facebook
Uroczyste wręczenie nagród odbyło się na sesji rady gminy. - Mamy za sobą bardzo trudny rok, jeśli chodzi o szkoły. Był to czas pandemii i niesatysfakcjonujących wyników na egzaminach wewnętrznych. Pracujemy nad tym, aby wyniki poprawić. Był to też rok reorganizacji i remontów w szkołach - podsumowała Anita Żegleń, wójt gminy Poronin. Doceniła pracę nauczycieli, dyrektorów i wicedyrektorów oraz wręczyła im nagrody. Przyznawane są one z okazji Święta Edukacji Narodowej. - Sprawnie zarządzacie szkołami. Bardzo dobrze poradziliście dobie w czasie pandemii - mówiła do wyróżnionych nagrodą.

Nagrodę wójta otrzymali: Zofia Chowaniec - dyrektor szkoły w Poroninie, Monika Tomaszewska - dyrektor szkoły w Murzasichlu, Dorota Tokarczyk - dyrektor przedszkola w Poroninie, Piotr Malinowski - dyrektor szkoły w Zębie, Marcin Dyląg - dyrektor szkoły w Słodyczkach, Bronisław Chowaniec-Lejczyk - dyrektor szkoły w Suchem.

Nagrodę jubileuszową z okazji 25-lecia pracy zawodowej odebrała Bogumiła Tyrała - nowa dyrektor szkoły w Stasikówce.

Kolejne nagrody wójta powędrowały do Beaty Budz - wicedyrektor szkoły w Murzasichlu, Iwony Stokłosy - wicedyrektor szkoły w Nowem Bystrem, oraz do nauczycieli: Danuty Pałki, Gabrieli Kułach i Rafała Łukaszczyka.

Docenieni zostali też konserwatorzy dwóch szkół - Jan Galica, który pracuje w szkole na Słodyczkach i Andrzej Skupień ze szkoły w Murzasichlu. Filia na Słodyczkach była remontowana, natomiast szkoła z Murzasichla została przeniesiona do Małego Cichego. - Często ich praca jest niezauważalna. A pomoc panów jest nieoceniona. Każdy wójt i dyrektor życzyłby sobie takiego konserwatora - mówiła Anita Żegleń. Pracownicy otrzymali dyplom „złotej rączki” i nagrody rzeczowe. Wójt podkreśliła, że traktują szkoły, jak swój drugi dom i z wielkim zaangażowaniem wykonują swoją pracę.

ag/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
KOMUNA WRACA w gorszym wydaniu!!!11:32, 24 października 2021
TE MASKI TO SE NAŁUŻCIE JESZCZE NA OCZY - WY I TAK NIE MYŚLICIE
Najlepiej z publicznych pieniędzy !!! A może wójt sama ze swojej kieszenie zafunduje nagrody ?! Bo ja np nie widzę podstaw do jakichkolwiek nagród- No chyba tylko "ŚLEPE BEZMYŚLNE POSŁUSZEŃSTWO" !!!

Świat zmierza ku zagładzie, a PIS wiernie wypełnia zalecenia światowych masonów, czy nasi włodarze lokalni, zaczną w końcu myśleć, czy nasi włodarze zaczną używać w końcu mózgu, czy ich zdolność ogranicza się tylko do 'ŚLEPEGO BEZMYŚLNEGO" wykonywania wszelkich idiotyzmów, teraz za judaszowe srebrniki jutro za miskę ryżu?!

KOMUNA WRACA !!!! To będzie wersja o wiele gorsza, od tego co już przeżyliśmy!!!

ALBO
LUDZIE ZACZNĄ MYŚLEĆ,
ALBO
WSZYSCY MARNIE ZGINIEMY
stasek21:46, 23 października 2021
Mogli byście się tyłem obrócić do zdjęcia w tych maseczkach panikarze. Wcho is kto? Mozek bym rozpoznoł.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas