Z ustaleń funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju wynika, że po północy na ulicy Poniatowskiego kierujący mazdą na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni, uderzył w ogrodzenie, a następnie w budynek znajdujący się na jednej z posesji.
- 23-letni mieszkaniec powiatu myślenickiego był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało 2 promile alkoholu w organizmie - informuje podkom. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.
Mężczyzna stracił prawo jazdy. Odpowie za popełnione przestępstwo i wykroczenie drogowe. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów, wysoka grzywna i kara nawet do 2 lat pozbawienia albo ograniczenia wolności.
r/ / Fot. Czytelnik
Skontaktuj się z nami
+48 796 024 024
+48 18 52 11 355redakcja@podhale24.pl
m.me/portalpodhale24
Adres korespondencyjny
Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Informacje
Obserwuj nas