+48 796 024 024
+48 18 52 11 355redakcja@podhale24.pl
m.me/portalpodhale24
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Na skrzyżowaniu dawnej drogi wojewódzkiej w Waksmundzie z ulicą Waksmundzką wlatującą do Nowego Targu, doszło do wypadku - czołowego zderzenia busa marki Mercedes przewożącego pasażerów z samochodem osobowym marki Renault.
Policja przedstawiła szczegóły groźnego wypadku, do którego doszło w nocy z 11 na 12 czerwca na ul. Mrowce w Zakopanem. Jak ustalili funkcjonariusze, kierowca toyoty był pijany i miał w organizmie ponad 1,2 promila alkoholu.
Do wypadku doszło po północy na zakopiańskich Mrowcach.
Do zderzenia samochodu osobowego z traktorem doszło na drodze wojewódzkiej 962 w Jabłonce.
Nie tylko poranne stłuczki na skrzyżowaniu w Nowym Targu - dziś drogówka ma pełne ręce roboty.
NOWY TARG. O porannym zdarzeniu pisaliśmy już na naszym portalu. Znamy dane po zakończonym postępowaniu policji.
NOWY TARG. Wciąż trwają czynności na miejscu wypadku mające ustalić kto zawinił i jak zakwalifikować wydarzenie - wypadek czy jedynie kolizja.
Na wysokim wiadukcie w Lasku doszło do wypadku, na miejscu pracują służby - słychać syreny karetek, wozów straży pożarnej i policji. - To był ogromny huk, nie wiedziałam co się dzieje - mówi przerażona mieszkanka pobliskiego domu.
NOWY TARG. Najgroźniejszym zdarzeniem, do którego wezwano strażaków z PSP - była kolizja samochodu osobowego z motocyklem, do której doszło przy ul. Krakowskiej. Kierowca jednośladu został zabrany do szpitala.
W Jabłonce koło stacji paliw, przy wyjeździe w kierunku Piekielnika, doszło wieczorem do wypadku.