Świąteczne spotkanie ze starostami - podhale24.pl
Niedziela, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera
Nowy Targ
Clouds
14°
Wiatr: 6.048 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
14°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
15°
Wiatr: 4.788 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
15°
Wiatr: 3.456 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
19°
Wiatr: 5.94 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
17°
Wiatr: 7.272 km/h Wilgotność: 98 %
Jakość powietrza
38 %
Nowy Targ
34 %
Zakopane
44 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 17 | 34 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 22 | 44 %
17.04.2022, 16:50 | czytano: 4126

Świąteczne spotkanie ze starostami

Marszałek Witold Kozłowski oraz wojewoda Łukasz Kmita spotkali się ze starostami powiatów z terenu Małopolski. Uczestniczyli w nim także starostowie z Podhala.

zdj. UMWM
zdj. UMWM
- Nadchodzą dni, gdzie nienawiść będzie pokonywana przez miłość, życie będzie zwyciężało śmierć, z tego wszystkiego będzie wypływała wielka nadzieja, radosna nadzieja na przyszły czas, myślę o poranku niedzielnym. Życzę Wam wszystkim spokojnych, radosnych, rodzinnych świąt Wielkiej Nocy. Życzę, abyśmy wyszli na tyle silni z tych świąt, żebyśmy byli gotowi do podejmowania jeszcze trudniejszych zadań - mówił marszałek Witold Kozłowski.

– Z okazji nadchodzących Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzę sukcesów zawodowych i tak owocnej, jak dotychczas, współpracy. Niech najbliższe dni będą czasem wytchnienia, radości i spokoju. Ostatni okres był dla nasz wszystkich niezwykle trudny. Wierzę, że zawsze przyświecał nam wspólny cel: dobro i bezpieczeństwo Mieszkańców, a ostatnio także pomoc dla naszych przyjaciół z Ukrainy. Dziękuję wszystkim, którzy rozumieją te priorytety i na poziomie lokalnym działają w duchu solidarności oraz współodpowiedzialności. To niezwykle ważne, abyśmy w sytuacjach kryzysowych mogli się nawzajem wspierać, być jak jedna pięść. Jeszcze wiele przed nami. Wszystko, co działo się dotychczas – zarówno walka z pandemią, powodzie, pożary, opieka nad uchodźcami wojennymi z Ukrainy – niezbicie dowodzi, że tylko współdziałając, jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom - dodał wojewoda małopolski Łukasz Kmita.

UMWM, s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
Ola22:39, 17 kwietnia 2022
To niesa nasi przyjaciele Ukraincy.Zamordowali 8000.tys ludnosci na Spiszu I doprowadzili do Epidemi Choroby Bostonskiej na Calym Podhalu.Skonczmy z Ukraina I zacznijmy od odkazania Podhala.
0
Mowa-trawa21:01, 17 kwietnia 2022
Boże Święty ... ? A od wtorku nieudolność urzędów, arogancja urzędników, słowem - szara polska rzeczywistość.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas