Środa, 06 lipca
Imieniny: Dominiki, Gotarda, Agrypiny
Rabka Zdrój
Clouds
16°
Wiatr: 5.724 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
17°
Wiatr: 5.76 km/h Wilgotność: 70 %
Clouds
17°
Wiatr: 8.604 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
17°
Wiatr: 5.58 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
20°
Wiatr: 6.588 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
19°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 91 %
Jakość powietrza
32 %
Nowy Targ
6 %
Zakopane
26 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 3 | 6 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 13 | 26 %
Koronawirus
0
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
0
0
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
12
21
24.05.2022, 10:22 | czytano: 8794

Nie ma chętnych na stanowisko kierownika

Żaden kandydat nie zgłosił się do konkursu na stanowisko kierownika Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łapszach Niżnych.

Fot. Urząd Gminy Łapsze Niżne
"Z uwagi na wycofanie oferty jedynego kandydata w dniu 19 maja br. a co za tym idzie brak rozstrzygnięcia pierwszego etapu konkursu, Wójt Gminy Łapsze Niżne ogłasza kolejny nabór na kierownika ZGKM" - informuje gmina.

Termin składania podań w drugim naborze to 30 maja 2022 r.

oprac. r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
niezadowolony !10:10, 4 lipca 2022
O tak to prawda powiem mocniej mądrych zgnoić głupich nagradzać! Dlatego Gmina staje się już jednak Gminą zaściankową. Przewodniczący rady to były członek byłej już PZPR czy to prawda jeśli tak to gratuluje wyboru radym. To jednak w pewnym sensie przypomina mi się schyłek minionej już władzy tej partii. Tok myślenia gminy czy rady powinien być dokładnie analizowany żeby gmina przypadkiem w tych zapędach nie znalazła się w przysłowiowej czarnej d***** a wszystko na to jednak wskazuje! Słabo słyszane przez radnych są słowa p.skarbnika dotyczące finansów gminy. A szkoda bo gmina może mieć kłopoty jeśli się nie skończy to wesele i ten chocholi taniec radnych!
obcy18:35, 2 lipca 2022
Do...... Ech Spisaki widać dobrze znasz tych ludzi! Czy radni są w stanie cokolwiek zrozumieć? Raczej jest to niemożliwe bo u Nich występują często luki w pamięci mają ciasne główki do myślenia i tu jest problem! Mądrego niszczyć głupiego chwalić takie hasło przyświeca całej Gminie!
Ech Spiszaki !12:06, 30 czerwca 2022
SŁUCHAJĄC wypowiedzi radnych na ostatniej sesji odniosłem wrażenie że radni zupełnie niczego nie rozumieją! Gmina boryka się jednak z dużymi problemami finansowymi a Oni swoje temu dać a temu zabrać!!!! Ale taka to jest niestety mentalność ludzi Spisza ! Gmina to już zgnilizna polityczna jak i samorządowa ta rada może ją tylko pogrążyć, pogrzebać, jak zwał tak zwał.Czy ci radni są w stanie cokolwiek zrozumieć? PYTANIE ????????
abc07:30, 24 czerwca 2022
Oj!!!! Jak ja widzę na sesji Gminy tych radnych - bezradnych to o dzień dobry w tej Gminie nie może już być mowy! Oni mają problem sami z sobą przede wszystkim to nie wiedzą gdzie są i po co tam są ! Wójt tę niewiedzę radnych stara się wykorzystać. Skutki tych rządów są widoczne na co dzień to widać po inwestycjach jakie są robione w poszczególnych miejscowościach. Jak długo ten Pan będzie kierownikiem ZGKM to jedno z wielu trudnych pytań!
na temat?08:32, 21 czerwca 2022
Noooo i mamy kierownika ZGKM u a raczej kolejnego już poborcę gminnej kasy podatnika! Z tym wójtem do końca kadencji leżącego już ZGKM u na pewno nie podniosą co najwyżej mogą go skopać! Radni już dawno zostali pozbawieni rozumu i robią to co wójt wymyśli. A ten Ci ma pomysły że ho ho tylko żadne nie są zrealizowane i z tym ta wataha ma nie lada problem! Obiecywać ile się tylko da a jak Bóg dopuści to i z kija wypuści.
ciekawe ?21:56, 12 czerwca 2022
świadomy....Jeśli znam życie a jestem pewny że je znam to szczypanie radnej nic tu nie pomaże a wręcz może tylko pogorszyć relacje a nie jest to dobry czas przed zbliżającymi się wyborami! Jeśli radna odzyska głos to na pewno w roku wyborczym. A wtedy ten głos będzie słyszany głośno i daleko radna nie ma nic do stracenia! Minister chciał zwolnić pracownika poczty i jest zdymisjonowany! Wójt straszy Radną Sądem i tu ciekawe spawa jak by się to wszystko skończyło? Bo to jednak radna a nie bezradna! Kierownik się znajdzie i wszystko będzie po staremu nic się nie zmieni!
świadomy!18:43, 7 czerwca 2022
no tak....Trudno się Tobą nie zgodzić. Radni to ludzie chyba specjalnej troski jak wójt zagra tak tańczą totalne beztalencia! A skoro się tak dobrze znają na robotach drogowych to zagnać to towarzystwo do robót drogowych po co im jakiś tam ZGKM? Nie wystarczy że co niektórzy radni doją gminę bez żadnych ograniczeń! Radna hymmmm to jedyna radna która wiedziała gdzie uderzyć żeby tą arystokracje wiejską zabolało! Ale przynajmniej sesje były ciekawe teraz to nuda i głupie pytania radnych takie ble ble. Nie wiem co się dzieje że radna słynna już jednak z ciętego języka i nie tylko na sesjach, tak nagle zaniemówiła. Może ktoś wie co tu jest grane?????
no tak !07:44, 6 czerwca 2022
Co w tym dziwnego że nie ma chętnych na to stanowisko? Poprzedni Wójt odkupił budynek w Niedzicy i zakłada bazę ZGKM! Przez 8 lat obecny Wójt gminy nie robi nic aby rozwijać firmę! Nie ma żadnych remontów następuje samo zaoranie tej pseudo firmy. To wstyd że radni opowiadają takie pie...ły na sesjach.... jasne brak ze strony radnych jakiejkolwiek wiedzy o samorządzie? No i co z tego człowieku że radna się burzyła czy nawet pieniła? Też pamiętam ale to chodziło o eternit na dachu budynku chyba jeszcze o sprzęt że stoi pod chmurką ale czy coś się zmieniło? Trzeba być ślepym żeby nie zauważyć na jakich zasadach funkcjonuje rada czy nawet cała Gmina!
obserwator19:16, 3 czerwca 2022
oburzony...a mnie jednak dziwi że ludzie ewidentnie się mylą , nie mają racji, na niczym w sumie się nie znają a w Gminie uchodzą za autorytety? Z kolei ludzie obdarzeni wysokim poziomem inteligencji logicznie myślący traktowani są jak intruzy! Pełna zgoda najpierw porządna firma a tak dopiero fachowe kierownictwo. Coś sobie przypominam że już w minionej kadencji radna bardzo się burzyła na brak rozwoju ZGKMu czy coś w tym rodzaju już dokładnie nie pamiętam ale też chodziło chyba o kierownika!
egon16:48, 30 maja 2022
He he he!!! Zawsze się znajdzie jakiś koleś który zaryzykuje pracę w gminie trzeba mu tylko obiecać coś więcej. To jedno jest pewne wójt obiecywać potrafi a rada, rada to przyklepie i pozamiatane!
NT15:58, 28 maja 2022
Niema współpracy w Radzie jest tylko jakby udział. Wiadomo też że radni do rekinów biznesu nie należą! Kasa z podatków na jedną kupę do gminy a potem następuje zażarty skok radnych na kasę i to nie zależnie od tego kto i ile wpłaca ci ludzie tego nie kumają!!! Radni nie mają pojęcia o niczym i śmiało można powiedzieć to gospodarcze nieuki! To kolejne barbarzyństwo władz jakby to powiedzieć socjalistycznego rządzenia gminą! Rodzi się pytanie czy to stan polityczny czy raczej już kliniczny? Na koniec pytanie kto chciałby pracować z takim towarzystwem? Ludzie pytają odpowiedzi powinny padać na sesji!!!!!!
kto tu winien?08:47, 26 maja 2022
Ej tam ej tam!!! Co to za gminny problem wystarczy że odwiedzi bazę ZGKMu w Niedzicy PIP czy BHP i po problemie! Kierownik będzie już niepotrzebny a kłopoty gminy z zatrudnieniem na to stanowisko będą rozwiązane. Jeśli przez tyle lat inwestuje się w zakład marną kasę to takie są skutki co w tym dziwnego nie bardzo rozumie Jak siejesz wiatr to zbierasz burzę wójcie!!!!!Tak trudno to zrozumieć?
radykalny Benek19:09, 25 maja 2022
Co w tym dziwnego. Kumaty człowiek z kompetencjami kierownika w UG może w sektorze prywatnym liczyć na zarobki ponad 10k pln / netto miesięcznie. W UG pewnie mówimy o połowie z tego ze znacznie większą odpowiedzialnością i wystawieniem na świecznik.
oburzony16:50, 25 maja 2022
Sąsiad! A mnie już nic nie zdziwi mało tego nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć tak ze strony ******* Rady jak i Wójta Gminy! Od inwestycji w obecnej kadencji jest już jeśli się nie mylę bodajże czwarty pracownik! Cały czas w tej Gminie inwestycje mają pod górę. Wszyscy winni tylko nie Radni a już Boże broń Wójt! Jaki Wójt taka gmina, jaka Rada takie ***** uchwały! Jaki ZGKM to widać najpierw trzeba zbudować porządną firmę a nie atrapę a tak dopiero szukać kierownika ******!!!!!!!!!
Co was dziwi?12:04, 25 maja 2022
Przecież z tej gminy odchodzą wiec nic dziwnego ze chętnych nie na. Chyba niski poziom tej gminy i kierownictwa to oznacza bo co innego ......
Znam wielu dobrych ludzi ci z gminy odeszło i się im nie dziwie gdyż są pewne granice
Sąsiad08:01, 25 maja 2022
Oj! Zdziwiłbyś się Mieciu!
xxx07:10, 25 maja 2022
Ale heca 6663 wejścia na stronę i nie ma zainteresowania? Coś tu jest nie tak..... i tylko jeden komentarz? Nie ma chętnych na kierownika? No to o czym to świadczy no o czym? Nikt nie jest już zainteresowany pracą w tej gminie! To do takiej sytuacji już doprowadzili urząd!
Mietek13:06, 24 maja 2022
Zorientowani wiedzą, że tak kierownik nie ma nic do gadania, a "rządzi" Książe Jakub. Ten co się wycofał postąpił bardzo roztropnie... Tak zadufanych ludzi jak władza w Łapszach nie ma nigdzie.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas