Zakopane w Sopocie. Inauguracja sezonu i premiera zakopiańskiego klipu Zakopowera (zobacz) - podhale24.pl
Sobota, 13 kwietnia
Imieniny: Przemysława, Hermenegildy, Marcina
Jabłonka
Clouds
10°
Wiatr: 5.436 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
10°
Wiatr: 5.904 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
10°
Wiatr: 6.12 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
10°
Wiatr: 6.84 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
Wiatr: 5.04 km/h Wilgotność: 78 %
Clouds
Wiatr: 4.104 km/h Wilgotność: 84 %
Jakość powietrza
70 %
Nowy Targ
24 %
Zakopane
42 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 35 | 70 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 12 | 24 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 21 | 42 %
27.05.2022, 08:57 | czytano: 2269

Zakopane w Sopocie. Inauguracja sezonu i premiera zakopiańskiego klipu Zakopowera (zobacz)

Dziś Zakopane inauguruje sezon letni w Sopocie. Startuje też kampania promocyjna "Zakopane - dobre eMOCje", a jej odsłoną jest premiera najnowszego teledysku zespołu Zakopower, który został stworzony we współpracy z miastem Zakopane i Zakopiańskim Centrum Kultury.

- W Muszli Koncertowej przy Molo w Sopocie zainaugurujemy Sezon Letni w Zakopanem, gdzie każdy będzie mógł posłuchać koncertu uwielbianej przez publiczność Hanki Rybki z Zespołem, który będzie zapowiedzią jednego z najważniejszych letnich wydarzeń: Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich, na który zapraszamy wszystkich do Zakopanego w dniach 19-26 sierpnia. Występ górali przy samej plaży to niepowtarzalne wydarzenie, które najlepiej odda ducha gór nad polskim morzem. Dodatkowo szykujemy dla Państwa wyjątkową niespodziankę muzyczną, dlatego już dziś wszystkich zapraszamy do Sopotu – mówi Beata Majcher, Dyrektor Zakopiańskiego Centrum Kultury.

Z kolei o godzinie 12:00 odbędzie się premiera teledysku Zakopower na oficjalnym kanale YouTube wydawnictwa Kayax oraz w mediach społecznościowych Zakopower i miasta Zakopane. Klip do piosenki „Widzialne/Niewidzialne”, kręcony w całości w Zakopanem, ukazuje podróż, która mając po drodze wiele przystanków, prowadzi w jedno miejsce – do pełnego dobrych emocji, będącego połączeniem tradycji i nowoczesności Zakopanego. Album zostanie wydany przez wytwórnię Kayax, a teledysk zapowiadający płytę powstał przy współpracy z Zakopiańskim Centrum Kultury.- Zakopiańskie Centrum Kultury miało przyjemność uczestniczyć w pracach produkcyjnych nad najnowszym klipem zespołu Zakopower, który odwołuje się wprost do kultury podhalańskiej, prezentując ją publiczności w niebanalnej, nowoczesnej odsłonie. To kwintesencja tego wszystkiego, co w Zakopanem jest najpiękniejsze i najcenniejsze. Tradycja, folklor, architektura, obcowanie z naturą, ale również historyczne obiekty kulturalne – to wszystko czeka latem na turystów i tworzy Zakopane Dobre Emocje – mówi Beata Majcher.

Materiały prasowe, oprac. r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Zakopiańczyk18:37, 27 maja 2022
"To kwintesencja tego wszystkiego, co w Zakopanem jest najpiękniejsze i najcenniejsze."

Tak, deweloperka, bezprawie, przekupstwo, łapówkarstwo, kupczenie, nepotyzm, to w Zakopanem jest najpiękniejsze i najcenniejsze. Dlatego tak pięknie się rozwija i kwitnie kulturą.
Zakopianka09:55, 27 maja 2022
Młodzież kompletnie nie zna historycznych obiektów kulturalnych. Jaka tradycja skoro nic nie wiedzą i nie potrafią polecić. W książce o TOPR góralka Paulina Rzankowska: po górach nie chodzi, pojęcia nie ma. Mąż jej góry pokazywał.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas