Sobota, 02 lipca
Imieniny: Jagody, Urbana, Martyniana
Zakopane
Clouds
20°
Wiatr: 6.408 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
21°
Wiatr: 7.02 km/h Wilgotność: 63 %
Clouds
21°
Wiatr: 8.244 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
21°
Wiatr: 10.44 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
24°
Wiatr: 9.684 km/h Wilgotność: 63 %
Clouds
21°
Wiatr: 5.292 km/h Wilgotność: 94 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
0 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Koronawirus
0
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
0
0
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
12
21
22.06.2022, 18:06 | czytano: 7713

Nowy kierownik z Nowego Targu

Za drugim podejściem Urząd Gminy w Łapszach Niżnych znalazł kierownika Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.

Pierwszy konkurs nie wypalił - nie zgłosił się żaden kandydat. Udało się za drugim razem. Konkurs wygrał Andrzej Przystał z Nowego Targu, który był jedynym kandydatem. Komisja pozytywnie oceniła jego kandydaturę, zwracając uwagę, że ma doświadczenie na pokrewnym stanowisku kierowniczym.

r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
czytelnik11:24, 28 czerwca 2022
Pytanie czy można reanimować chory już jednak ZGKM ? Pewnie tak ale może to zrobić tylko wybitny zespół znawców składający się z wójta i radnych Frydmana i oczywiście że Łapszańskich asystentów! Albo go radni uzdrowią albo pogrzebią innej możliwości nie widzę. Chodzą słuchy że sprzęt już gromadzą czyli jest jakaś nadzieja? Szkołę w Niedzicy jednak nie udało się reformatorom uratować pomimo reformy i nadal szkolnictwo w gminie choruje!,, Czyli jak zwykle operacja udana ale pacjent zmarł,, A mówią że głupota ludzka nie boli to chyba prawda.
brak słów !15:18, 27 czerwca 2022
Co tu rozumieć nad czym się zastanawiać baza ZGKM w Niedzicy wygląda jak opuszczony PGR. Pytanie tylko czy nowy kierownik coś zmieni? Raczej nie dlaczego? Bo gmina już pokazała goły tyłek! Jak przez tyle lat nic nie zrobili to teraz zrobią no bez jaj pytający.
edek16:32, 24 czerwca 2022
Będzie dobrze??? Ja!!!! Czegoś tu nie do końca rozumie jaki zespół muzyczny? Pełna nazwa firmy to Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej proszę czytać dokładnie. Będzie ciężko zgoda a nawet bardzo ciężko podejrzewam i tu faktycznie niema co ukrywać. Czy jest sens pisać oczywiście że tak by z czasem nie sprawdził się ten czarny scenariusz ! Na radę gminy bym jednak nie liczył to przykro mówić ale jest to jednak stowarzyszenie wzajemnej adoracji! Gmina- Rada jest raczej bogobojna życzę więc powodzenia.
Będzie dobrze10:50, 24 czerwca 2022
Achh już nie ma co przesadzać! Po pierwsze to Zespół, a nie Zakład! Będzie ciężko-nie ma co ukrywać, tylko czy jest sens pisać od razu czarne scenariusze?
żal serce ściska11:28, 23 czerwca 2022
To już drugi , bo pierwszy był inż roman matyasik i poszedł na zasłużoną emeryturę . Zapomnieli co niektórzy .
mieszkaniec18:50, 22 czerwca 2022
No jak miał nie wygrać skoro był jedynym kandydatem na to stanowisko? Co to znaczy ma doświadczenie na pokrewnym stanowisku kierowniczym? Zobaczymy rzekł ślepiec! Jak p. Kierownik podniesie z kolan ZGKM a zwłaszcza bazę w Niedzicy to ciężki orzech do zgryzienia przy obecnym wójcie czy radzie gminy? Powodzenia życzę Panu na nowej drodze bo będzie potrzebne to pewne!
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas