Akcja strażaków w szpitalu. Pacjent zapalił najdroższego papierosa w życiu (zdjęcia) - podhale24.pl
Sobota, 10 grudnia
Imieniny: Danieli, Julii, Eulalii
Szczawnica
Clouds
-0°
Wiatr: 4.356 km/h Wilgotność: 99 %
Clouds
-0°
Wiatr: 4.788 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
Wiatr: 3.816 km/h Wilgotność: 99 %
Clouds
Wiatr: 4.068 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 5.868 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
-0°
Wiatr: 4.032 km/h Wilgotność: 99 %
Jakość powietrza
30 %
Nowy Targ
16 %
Zakopane
22 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 15 | 30 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 8 | 16 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 11 | 22 %
Koronawirus
1
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
1
0
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
8
4
02.10.2022, 18:16 | czytano: 16947

Akcja strażaków w szpitalu. Pacjent zapalił najdroższego papierosa w życiu (zdjęcia)

Cztery jednostki straży pożarnej interweniowały w Szpitalu Specjalistycznym Chorób Płuc "Odrodzenie" im. Klary Jelskiej w Zakopanem. To będzie najdroższy papieros w życiu pacjenta, który wywołał alarm.

zdj. Marcin Szkodziński
zdj. Marcin Szkodziński
Nawet kilka tysięcy złotych kary grozi pacjentowi, który w oczekiwaniu na operację nie wytrzymał i zapalił papierosa. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy mężczyzna w oczekiwaniu na operację miał odstawić papierosy. Niestety nie tylko złamał nakaz lekarzy, ale dym z papierosa uruchomił alarm i wezwał Straż Pożarną.

Pod szpital przy ul. Gładkie podjechały trzy jednostki Państwowej Straży Pożarnej z Zakopanego w tym pojazd z drabiną oraz jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Olczy. Po przyjeździe strażaków na szczęście okazało się, że zagrożenia dla pacjentów nie ma.

Pacjent, który wywołał alarm w szpitalu po zapłaceniu słonej kary następnym razem powinien dwa razy się zastanowić zanim znowu zapali w miejscu, gdzie palenie jest zabronione.

ms/ zdj. Marcin Szkodziński
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Absurd goni absurd20:47, 3 października 2022
@ Do absurd goni absurd
też sobie tego nie życzyłbym, chociaż nie mam zamiaru targać się na swoje życie.
Zdarzenie autentyczne.
U niedalekiej sąsiadki nieletnia córka zakochała się nieszczęśliwie w chłopaku z Internetu. Matka była bezsilna a przy kolejnej awanturze córka zamknęła się w pokoju grożąc, że się skaleczy. Jej brat zadzwonił na 112 informując o próbie samobójczej siostry.
Przyjechało pięć jednostek strażackich (w tym zawodowa 20 km. w jedną stronę) i jedna karetka pogotowia rat. Miejscowi strażacy ci który się spóźnili do pierwszego samochodu pojechali drugim mniejszym. Zdumiona matka dziewczyny krzycząc, pytała po co przyjechaliście. Ledwie się mieścili w wąskiej uliczce. Dziewczyna faktycznie się skaleczyła ale niegroźnie. Kto za to zapłaci?
Żadnej koordynacji, jazda z ciekawości na dodatek wszystko płatne.

P.s.
Ta akcja w szpitalu powinna zostać zaliczona na konto ćwiczeń. Przynajmniej były w niej elementy autentyzmu. Takie ćwiczenia przecież kosztują także sporo pieniędzy a wszystko jest udawane.
Do absurd goni absurd07:32, 3 października 2022
Do takiego ...a jak ty też nie powinni się fatygować.
Ivo20:08, 2 października 2022
A czy w drodze wyjątku możemy temu człowiekowi wybaczyć?Uprzejmie o to proszę.
Absurd goni absurd19:18, 2 października 2022
Tylko na to czekali.
U nas też przyjechały trzy jednostki (w tym zawodowa 20 km.) ratować wronę która zaplątała się za nogę w foliówkę wyniesioną przez wiatr na drzewo i wisiała na gałęzi. Stali na drodze utrudniali ruch i gapili się na tą wronę. Ponoć jakiś spacerujący miejski palant z "wrażliwym" sercem zadzwonił. Ciekawe kto za to zapłacił?

P.s.
Archiwum w Krakowie to się spaliło całe, były tam najnowocześniejsze czujniki i żaden nie zadziałał :).
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas