Przemysław Bolechowski odchodzi ze stanowiska prezesa Nowotarskiej Telewizji Kablowej - podhale24.pl
Niedziela, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera
Nowy Targ
Clouds
13°
Wiatr: 6.048 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
14°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
14°
Wiatr: 4.788 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
14°
Wiatr: 3.456 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
19°
Wiatr: 5.94 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
17°
Wiatr: 6.84 km/h Wilgotność: 99 %
Jakość powietrza
38 %
Nowy Targ
34 %
Zakopane
44 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 17 | 34 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 22 | 44 %
23.10.2022, 12:34 | czytano: 5095

Przemysław Bolechowski odchodzi ze stanowiska prezesa Nowotarskiej Telewizji Kablowej

NOWY TARG. Po roku ze stanowiska prezesa nowotarskiej spółki, której większościowym właścicielem jest miasto Nowy Targ, odchodzi Przemysław Bolechowski.

zdj. Michał Adamowski/ Podhale24
zdj. Michał Adamowski/ Podhale24
W rozmowie z Podhale24.pl ustępujący prezes mówi, że stanowisko będzie pełnił do końca roku. To wynik porozumienia z Radą Nadzorczą. Przed spółką, przekonuje Bolechowski, są ważne wyzwania związane m.in. z rozwojem sieci światłowodowej czy modernizacją serwerowni. - Moją mocną stroną są sprawy dziennikarskie i marketingowe, więc doszliśmy do porozumienia, że na stanowisku prezesa powinna być osoba, której mocną stroną są sprawy techniczne - mówi. Na mocy zawartego porozumienia, Przemysław Bolechowski zostanie w NTVK i zajmie się sprawami związanymi z marketingiem i dziennikarstwem.

Przed przyjściem do Nowego Targu, Przemysław Bolechowski był prezesem Radia Kraków, wcześniej dyrektorem programowym rozgłośni, z którą współpracował od 2003 roku jako korespondent z Zakopanego. Współpracował też m.in. z Polskim Radiem i Muzeum Tatrzańskim w Zakopanem.

r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
Balbina13:36, 7 listopada 2022
Prowadzi stronę internetową Pani Posłanki Paluch, etat dobrze płatny w telewizji zachowa bo musi zachować i o co chodzi, zajmie się marketingiem a do tej pory czym się zajmował?
0
Zuzanna09:20, 28 października 2022
Skoro Bolechowski jest do końca roku, to tyle czasu ma Rada Nadzorcza na znalezienie nowego prezesa. Ogłoszenie konkursu i jego rozstrzygnięcie. W poprzednim w pierwszym terminie składania papierów nikt się nie zgłosił. Czytając prawdę o tym co zostawiono, co odziedziczył odchodzący prezes i czego oczekuje od NTVK władze Nowego Targu nikt przy zdrowych zmysłach się nie zgłosi! Ciekawa jestem co wtedy zrobi Burmistrz i Rada Nadzorcza. Problem nie tkwi w człowieku a w tym że spółka od lat powoli podupadała. To są wieloletnie zaniechania niech Rada Miasta się tym zajmie!
0
Marysia11:26, 26 października 2022
Czyli poprzedni prezes nie płacił rachunków? Czyli wychodził na plus bo mu nie brakowało. miał tylko wierzycieli?
Dlatego go kwiatami pożegnano...
0
???22:09, 25 października 2022
aaa "ciekawski" no to wiele mówi
Organ Nadzoru - ARTUR PUSTÓWKA - samo za się - kancelaria z której usług korzysta urząd
Organ Nadzoru
DOROTA JÓZEFA BURDYN - czyż to nie pani żona biznesmena, który kampaniował obecnemu burmistrzowi??
Wspólnik
A tan pan który teraz zrezygnował to chyba miał dosyć jak widział tą "komitywę".
0
J2320:49, 24 października 2022
A na co komu potrzebna ta niby kablówka ,to tylko stołki i kasa.
0
kolega16:23, 24 października 2022
Prezes Bolechowski dostał w spadku dług za energię elektryczną na ok. 100 tys. zł i sprawę wyprostował.
0
ciekawski14:17, 24 października 2022
KRS i wszystko wiadome:
Osoby powiązane
Wspólnik
WIESŁAW GĄSIOR
Organ Nadzoru
WIESŁAW GĄSIOR
Organ Nadzoru
ARTUR PUSTÓWKA
Organ Nadzoru
DOROTA JÓZEFA BURDYN
Wspólnik
GMINA MIASTO NOWY TARG
Zarząd
PRZEMYSŁAW BOLECHOWSKI
0
mimi14:15, 24 października 2022
@Taki nijaki śliski człowieczek
A ty jakim jesteś człowieczkiem?
0
Taki nijaki śliski człowieczek12:03, 24 października 2022
Gdzie on już nie był? I nigdzie długo nie zagrzał miejsca/ Wszędzie coś zaczął jak Donald, nie kończył i spieprzał jak Donald. Nie lubi długo siedzieć na jednym miejscu, taki fajny miły gościu ? nikomu nie zaszkodzi , władzy się podchlebi i odchodzi . Trochę radia , trochę telewizji i spadam .
0
Mini11:46, 24 października 2022
No nareszcie mogę dopiec konkurencji. Ntvk to...
0
Piotrek11:19, 24 października 2022
Burmistrz Grzegorz z zastępcami w kumoterstwie wyprzedzili swojego poprzednika o lata świetlne i to krótszym czasie. Mistrzowie!
0
Marta09:54, 24 października 2022
Pamiętam jak poprzednika Bolechowskiego na sesji Rady Miasta żegnano kwiatami. Jeśli to prawda co tu się pisze zamiast kwiatów powinni mu wręczyć chryzantemy albo wieniec pogrzebowy z napisem "Ostatnie pożegnanie" ale nie wiem jak naprawdę jest w NTVK. I znów: jeśli to co tutaj piszą to prawda to przypomina się Seksmisja i legendarny tekst: "ja tu siostry widzę niezły burdel" tu kogoś trzeba pociągnąć do odpowiedzialności!!!!! Czy to Bolechawski czy poprzednik, który zarządzał firmą chyba 6 lat. Prywatna konkurencja rozwinęła się i opanowała rynek a oni bezczynnie na to patrzą. Tu powinni głos zabrać pracownicy i powiedzieć jak było naprawdę. Gdzie była Rada Nadzorcza przez ostatnie 7 lat? dlaczego ich nikt nie rozliczy? Ale inna sprawa jest najważniejsza /.../

Komentarz nie dotyczy tematu artykułu. Moderator.
0
po sieci leci kabarecik08:42, 24 października 2022
@Ania - hmmm, ciekawe te plotki. A od plotki do źródeł krótka droga. To jak w staropolskim przysłowi - uderz w stół a nożyce... Cóż, wystarczy tylko przypomnieć laurkę jaką składał publicznie burmistrz Watycha byłemu prezesowi Kosowi. Za całokształt i po linii. I wszystko jasne. Przecież na kolorowych obrazkach w telewizorku miał uwiecznić wszystkie sukcesy, które w życiu okazywały się wyjątkowym bublem. Żeby nie bolało musiało to dużo kosztować. I zapewne kosztowało. Ale co tam długi i zobowiązania kiedy w radzie nadzorczej zasiadają prawie w całości lojalni figuranci z układu. Kiedy rada miasta przypomina groteskową tubę propagandową tego układu i opiera się na większości arytmetycznej zakładników towarzystwa wzajemnej adoracji. Kiedy prace komisji rewizyjnej ustala się w gabinecie burmistrza, a interpelacje radnych ogranicza się do podania tematu i zamyka się im prawo do wygłaszania własnych opinii. Kiedy w końcu prezes podległej spółki ma jedynie spełniać kaprysy władzy i realizować jej głupoty.

I tak wątek można ciagnąć aż do spodu. Albo do najbliższych wyborów. A prawda kiedyś wyjdzie sama.
0
Podatnik07:13, 24 października 2022
Po roku urzędowania nadalna stronie www brak spisu transmitowanych programów tv w sieci kablowej. Słabiutki ten mocny marketing.
0
Dominika Bolechowska21:19, 23 października 2022
Szkoda.To był właściwy człowiek na właściwym miejscu. Dziennikarz pasjonat.
0
Ania21:09, 23 października 2022
po sieci leci kabarecik -to co piszesz to właśnie semantyczne nadużycie. Nie dla każdego słowo "nadużycie" jest tak szerokie. Dla większości kojarzy się jednoznacznie. Z nowotarskich plotek słyszałam źe odchodzący prezes dostał w spadku pożyczkę sprzed lat i 100 tysięcy długu za prąd od poprzednika. I to żadna tajemnica w sklepie mięsnym słyszałam. Trupy zaczęły wypadać z szafy. A co do błędnych informacji to może burmistrzom nie podobała się niezależność portalu i za to poleciał Bolechowski? Widział materiał o Lejach gdzie dano im się wypowiedzieć. No to trzeba portal złapać za pysk
0
po sieci leci kabarecik19:43, 23 października 2022
@Ania - ależ droga Aniu, słowo nadużycia ma szerokie konotacje i naprawdę trudno tutaj ograniczać się tylko do zagadnień finansowych. Najprostsza definicja takiego stanu rzeczy mówi o "wszelkich działaniach lub zaniechaniach, łącznie z podawaniem błędnych informacji, które w sposób świadomy lub lekkomyślny wprowadza opinię publiczną w błąd lub usiłuje wprowadzić w błąd stronę w celu osiągnięcia korzyści finansowej lub innej (!), albo uniknięcia zobowiązania". Tyle i aż tyle. Dla jednych semantyka, dla innych powód do niepokoju.`
0
Ludzie zainteresowani19:20, 23 października 2022
Szkoda Przemka, szkoda spółki. To nie miało prawa się udać - kłody pod nogi non stop przez gwiazdę palestry nowotarskiej to i Bolek miał pewno dość. Pracownicy mówią że Arturek posuwał się do tego że liczył rolki papieru toaletowego (bo podejrzewał że ludzie kradną) i zabronił kupowania kawy ( 100 złotych miesięcznie). Sam brał niezłe pieniądze - jemu na papier na pewno starczało
0
misiu18:52, 23 października 2022
cała kablówka do zmiany, od ***redaktorów po jęczącą
0
Zibi18:52, 23 października 2022
Artur wykańcza ludzi
0
Olo18:16, 23 października 2022
Następna ofiara Wstążki
0
Ania do prania17:40, 23 października 2022
po sieci leci kabarecik - nadużycia to mocne słowo za to można beknąć. Prawda jest taka, że burmistrz /.../ chce się lansować ale pieniędzy nie dołoży. Najlepiej za darmo - Huanita to samo samo. Zmieniają się prezesi a firma dalej w trudnej kondycji. Ubiegły rok za poprzednika to minus 300 tysięcy. Tyle kosztuje promocja naszych władz,a za półtora roku wybory... trzeba tubę propagandową trzymać. Na portalu widać zmiany ale jak mówią "szkłem d... nie obetrzesz" i "z pustego i Salomon nie naleje". A co do zwolnień to wiadomo że to ludzie sami odeszli widząc że miasto ma d.... NTVK.
0
widz15:40, 23 października 2022
Gościu co czyta wiadomości to nieporozumienie. Oni tam wszyscy są jacyś przypadkowi.
0
po sieci leci kabarecik15:26, 23 października 2022
Znaczy się, skoro pan prezes zawarł porozumienie z radą nadzorczą, albo odwrotnie, to najwyraźniej właściciel stracił do pana prezesa zaufanie, ale... kwity zebrane przez niego na działania właściciela nie pozwalają z nim rozwiązać umowy lub przerzucić odpowiedzialnoći za działania poprzednika. Ręka rękę myje, a kruk krukowi oka nie wykole. I jak widać są rachunki krzywd, które ta władza (właściciel) jest w stanie przełknąć pod warunkiem, że cała prawda o kondycji NTvK nie ujrzy światła dziennego.

O konflikcie na linii RN a prezes, głośno było już w Nowym Targu od pół roku, jak wynikły formalne nieprawidłowości, niedociągnięcia i jak to zwykle bywa nadużycia. Pewna pani jednak w urzędzie lubi zabawę pełną rączką bez względu na konsekwencje prawne, dyscyplinę finansową czy zwykłą logikę postępowania. Na tym trzeba się choć odrobinę znać. A igrzyska przecież mają trwać, wstążki mają fruwać, a prawnicy po niej mają posprzątać. Nawet jak sprawy śmierdzą na odległość. Koszty też nie grają roli... "Będzie! Będzie zabawa! Będzie się działo! I znowu nocy będzie mało. Będzie głośno, będzie radośnie. Znów przetańczymy razem całą noc".
0
heheszki15:02, 23 października 2022
a ilu pracowników odeszło!! cała seria zwolnień była. jeszcze tę jęczącą niech zmienią bo tego się słuchać nie da...
0
cik12:49, 23 października 2022
"telewidz" a co masz go niego? prezes jak prezes
0
tellewidz12:45, 23 października 2022
N A J W Y Ż S Z Y CZAS
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas